Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam Pomocy !

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szukam Pomocy !

Witam

Potrzebuje pomocy, jestem kibicem Legii z poza Warszawy, w zeszłym i dwa sezony temu zaliczyłem kilka meczy przy Ł3, lecz teraz pojawiał się nie lada problem ponieważ wcześniej miałem dobrego kolegę, który studiował w Warszawie i był moim przewodnikiem , teraz studia skończył i jestem ciemny w dziedzinie znajomości topografii stolicy. Wybieram się na mecz dopiero w rundzie wiosennej, ale już dziś zwracam się do was o pomoc. Jeżeli ktoś pomoże będę wdzięczny.
    Zamknij MORDĘ nie stadiony kłamco i hipokryto!

ale dokładnie na czym ma polegać ta pomoc?

Komentarz

Zamieszczone przez Matthias
      ale dokładnie na czym ma polegać ta pomoc?
      Chodzi mi o jakiś kontakt z ludźmi z Wawy w dniu meczu.
      Zamknij MORDĘ nie stadiony kłamco i hipokryto!

Komentarz

Witam wszystkich sympatyków LEGI !!!!!!

Jesste ze śląska a dokładnie z Rybnika i może was troszke żdziwić fakt iż jestem wielkim sympatykiem LEGI !!!!! mam do was pytanie! Otóż moim marzeniem jest wyjazd do Warszawy na mecz z Lechem i tu właśnie pojawia sie problem !! Nie bardzo wiem jak mógłbym zakupić bilet na ten mecz, niestety nie posiadam żadnych znajomych czy też rodziny w stolicy Moge sie tylko zdać na was na waszą życzliwość i chęć udzielenia jakich kolwiek informacji lub pomocy!!!!!
        Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi na moją prośbe!!!!
        POZDRAWIAM WSZYSTKICH WIERNYCH BARWĄ LEGII !!!!!

Komentarz

Legii po pierwsze.

Po drugie to mecz z Lechem za pół roku. Wiele może się do tego czasu zmienić ale na dzień dzisiejszy jak nie masz karty kibica to nikt Ci biletu nie kupi. A kartę musisz wyrobić osobiście. Więc czy tak czy tak w Warszawie pojawić się musisz, z tego co ja wiem.

Po 3. Ortografia!

Komentarz

Przyjeżdżasz parę godzin wcześniej, idziesz do namiotu przy Krytej, wyrabiasz na miejscu kartę, i potem idziesz do kasy po bilet, który zapewne będzie.
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
              Przyjeżdżasz parę godzin wcześniej, idziesz do namiotu przy Krytej, wyrabiasz na miejscu kartę, i potem idziesz do kasy po bilet, który zapewne będzie.
              Czyli, żeby wyrobić kartę muszę wejść na stadion?
              (L)egia to my!
              (L)egia to my!
              (L)egia, (L)egia, (L)egia to my!

Komentarz

Zamieszczone przez zylynho
                Zamieszczone przez Raffi
                Czyli, żeby wyrobić kartę muszę wejść na stadion?
                Nie, terazpunkt kart jest przed wejściem, kiedys był w środku namiot, ale też nie w dniu meczu chyba

Komentarz

Dziękuję za wszelkie informacje dotyczące mojego postu!!!!!!! Pozdrawiam i mam nadzieje że będe mógl być razem z wami na tym spotkaniu !!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

Pracuję...
                  X