Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legioniści pomóżcie

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legioniści pomóżcie

Proszę, powiedzcie mi czy jest jeszcze jakakolwek możliwość kupienia biletu na mecz z Wisłą. Obojętne od kogo.. Mój chłopak, od zawsze, kibicuje LEGII i chciałam mu zrobić prezent na urodziny.. Ale chyba już za późno (

Rozmawiaj przez opcje "PW" z osobami, które Twoim zdaniem mogą znać odpowiedz na to pytanie bo na forum się o takie rzeczy generalnie nie pyta (w sutuacji, gdy mamy zakaz wyjazdowy od klubu). Pozdro
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Masz siostrę? :O

Gdzie się takie kobiety uchowały?
      jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Re: Legioniści pomóżcie

Zamieszczone przez Erna
        Proszę, powiedzcie mi czy jest jeszcze jakakolwek możliwość kupienia biletu na mecz z Wisłą. Obojętne od kogo.. Mój chłopak, od zawsze, kibicuje LEGII i chciałam mu zrobić prezent na urodziny.. Ale chyba już za późno (
        eeeeeeeee?....... ten mecz jest na wyjeździe przecież :>
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

kup mu bilet na LECHA bo legia to ku*wa i napewno doceni twój gest

[ Dodano: 26 Grudzień 2007, 21:33 ]
          pokuci sie ktos czy jestescie tak debilni ze trzeba was najpierw pojechać

Komentarz

my sie nie kucimy, my od razu spuszczamy wpierdol

pa
            Only You

Komentarz

Pracuję...
            X