Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bilet na wisla - LEGIA

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bilet na wisla - LEGIA

Mam wielkaaaa prosbe .... jestem z okolic krakowa, kibicuje Legii, wszystkie mecze ogladalem do tej pory tylko w barach, gdzie i tak musialem siedziec cicho zeby nie dostac w morde. Teraz chcialbym isc na mecz na zywo, ale z psami na trybunie nie chce siedziec... byla by opcja zeby ktos z Was kupil mi bilet na trybune gosci- pieniadze przesle na konto. Chce chociaz raz wesprzec Legiunie swoim gardlem....

Re: Bilet na wisla - LEGIA

Zamieszczone przez brejker
    Mam wielkaaaa prosbe .... jestem z okolic krakowa, kibicuje Legii, wszystkie mecze ogladalem do tej pory tylko w barach, gdzie i tak musialem siedziec cicho zeby nie dostac w morde. Teraz chcialbym isc na mecz na zywo, ale z psami na trybunie nie chce siedziec... byla by opcja zeby ktos z Was kupil mi bilet na trybune gosci- pieniadze przesle na konto. Chce chociaz raz wesprzec Legiunie swoim gardlem....
    przecież mamy zakaz wyjazdowy...

Komentarz

a nie możesz sie zgadać z paka z grodu....?
      Lechista Bytoviak Legia

Komentarz

Re: Bilet na wisla - LEGIA

Zamieszczone przez brejker

Policja jest zawsze
        ...ta ziemia do Polski należy
        choć Polska daleko jest stąd,
        bo wolność krzyżami się mierzy
        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Nazwy klubów i miast piszemy z dużej litery. Poza tym proszę nie obrażać kibiców WIsły (to nie forum Cracovii) - 2 pkt karne

A poza tym Kiubz ma rację - mamy zakaz wyjazdowy. Jak ktoś będzie chciał pojawić się na Reymonta to raczej nie będzie się chwalił na forum.

Komentarz

Pracuję...
          X