Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dam pracę

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Poszukuję Specjalisty do spraw administracji - faktury, rozliczenia, kontakt z pracownikiem, benefity, współpraca z księgowością itd. Osoba musi być generalnie otwarta do ludzi, komunikatywna i ogarnięta w Excelu. Szukam osoby z doświadczeniem. Mokotów, Umowa o pracę lub B2B, kasa do dogadania.

Priv

Komentarz

• Szukam pracy na WRZESIEŃ na terenie Warszawy. Mogą być przeprowadzki, albo jakiś magazyn. Może być też praca biurowa.
      Doświadczenie:
      4 lata w T-Mobile ( telefoniczna obsługa klientów + sprzedaż )
      Wcześniej rok na magazynie.
      Posiadam wykształcenie średnie i prawo jazdy kategorii B.
      Interesuje mnie umowa zlecenie / dzieło.
      Jak ktoś ma sensowne propozycje poporoszę o priw

Komentarz

• Mam propozycję na stanowisko Specjalistki ds. księgowo-administracyjnych. Obsługa kontraktorów, rozliczenia, faktury, zamówienia, analiza umów pod kątem finansowo-księgowym. Czasem reprezentowanie firmy na targach (bardzo sporadycznie). Długoterminowa współpraca B2B (na działalności). Priv.

Komentarz

• Również szukam pracy Warszawa oraz okolice. Umiejętności: księgowość średnio zaawansowany, finanse pośrednictwo kredytowe kilka lat doświadczenia.

Komentarz

• Jakaś firma od montażu klimy w małym biurze w bloku?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
              Jakaś firma od montażu klimy w małym biurze w bloku?
              Mam Kolegę . Śmiało mogę polecić. Montowal mi w domu . Solidnie jak jesteś zainteresowany wrzucę Ci namiar na pw

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                Jakaś firma od montażu klimy w małym biurze w bloku?
                Zajmuję się tym na codzień, zapraszam do kontaktu.

Komentarz

• Spedytor morski poszukiwany może ktoś chce zmienić pracę? Warszawa Rakowiec . Wymagane doświadczenie w temacie bo nie mam opcji przyuczac

Komentarz

• Na prośbe kolegi wrzucam :Może ktoś z kibolstwa ma kogos zainteresowanego z płci pięknej, chcącej dorobić w tych niełatwych czasach, matki,żony i kochanki mile widziane, jeśli macie kogos chętnego podbijcie na priv i podam namiary. Gwarantuje,że nie są to żadne, fake'y czy inne hopsztosy a powazna sesja. Wiadomo,ze im ładniejsza buzia tym lepiej.

Poszukuje 2 modelek do sesji zdjęciowej zastawy stołowej dla nowo powstałej strony internetowej sklepu. Sesja przewiduje zdjęcia w kuchni oraz przy stole w jadalni. Zdjęcia będą udostępnione na stronie www sklepu oraz IG i FB sklepu.

Sesja przewidziana na 2-3h, w showroom w centrum Warszawy 18.11.2020 (środa) od godziny 16. płatne 100zł/h

Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Mam do wynajęcia samochód na Taxi do pracy np. We Free Now.
                      Samochód to Toyota Auris Kombi Hybryda.
                      Spalanie na poziomie 5-6 litrów, zależy od nogi.
                      Samochód to jest legalna taksówka, ma taksometr, kogo tu,ubezpieczenie do przewozów Taxi.
                      W tej chwili nie jest oklejony w żadnej korporacji, ale moge go dołączyć do floty Free Now.
                      Wykluczam realizowanie kursów dla Uber Bolt.
                      Kierowca musi ogarnąć psychotechnike, mieć co najmniej 20 lat.
                      Zarobki na taxi uzależnione od ilości godzin jazdy.

Cena najmu auta 85 zł doba.

Zainteresowanych zapraszam na priv.
                      Ostatnio edytowany przez Naguto; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Legia Legia Warszawa

Komentarz

Pracuję...
                      X