Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dam pracę

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Poszukuję Specjalisty do spraw administracji - faktury, rozliczenia, kontakt z pracownikiem, benefity, współpraca z księgowością itd. Osoba musi być generalnie otwarta do ludzi, komunikatywna i ogarnięta w Excelu. Szukam osoby z doświadczeniem. Mokotów, Umowa o pracę lub B2B, kasa do dogadania.

Priv

Komentarz

• Szukam pracy na WRZESIEŃ na terenie Warszawy. Mogą być przeprowadzki, albo jakiś magazyn. Może być też praca biurowa.
      Doświadczenie:
      4 lata w T-Mobile ( telefoniczna obsługa klientów + sprzedaż )
      Wcześniej rok na magazynie.
      Posiadam wykształcenie średnie i prawo jazdy kategorii B.
      Interesuje mnie umowa zlecenie / dzieło.
      Jak ktoś ma sensowne propozycje poporoszę o priw

Komentarz

• Mam propozycję na stanowisko Specjalistki ds. księgowo-administracyjnych. Obsługa kontraktorów, rozliczenia, faktury, zamówienia, analiza umów pod kątem finansowo-księgowym. Czasem reprezentowanie firmy na targach (bardzo sporadycznie). Długoterminowa współpraca B2B (na działalności). Priv.

Komentarz

• Również szukam pracy Warszawa oraz okolice. Umiejętności: księgowość średnio zaawansowany, finanse pośrednictwo kredytowe kilka lat doświadczenia.

Komentarz

• Jakaś firma od montażu klimy w małym biurze w bloku?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
              Jakaś firma od montażu klimy w małym biurze w bloku?
              Mam Kolegę . Śmiało mogę polecić. Montowal mi w domu . Solidnie jak jesteś zainteresowany wrzucę Ci namiar na pw

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                Jakaś firma od montażu klimy w małym biurze w bloku?
                Zajmuję się tym na codzień, zapraszam do kontaktu.

Komentarz

• Spedytor morski poszukiwany może ktoś chce zmienić pracę? Warszawa Rakowiec . Wymagane doświadczenie w temacie bo nie mam opcji przyuczac

Komentarz

Pracuję...
                  X