Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Alek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ABS Zobacz posta

Jak ktoś szuka lokalu w takich,czy innych celach zapraszam do Grubego Joska (www.grubyjosek.pl) na Elektoralnej - z pytaniami zapraszam na priv Dla użytkowników forum będzie na pewno jakaś ciekawa oferta
    Priv poszedł.

Zostaw komentarz:

• ABS
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Czas na chrzciny
    Chcemy je zorganizować na początku września tego roku i szukamy odpowiedniego lokalu z miejscem tak do 40 osób.
    Żeby w pakiecie były przystawki, zupa, II danie do wyboru, owoce, napoje bez limitów i ciasta. Impreza myślę na 4 godz.
    Chciałbym się zmieścić w cenie do 110 zł od talerza. Dzwonię po lokalach i widzę, że krzyczą sobie więcej ale myślę, że może uda się coś taniej

Lokalizacja najlepiej: Bielany, Żoliborz, Bemowo, Białołęka. Ale w sumie jak cena dobra to i gdzieś dalej można ruszyć.
    Jak ktoś szuka lokalu w takich,czy innych celach zapraszam do Grubego Joska (www.grubyjosek.pl) na Elektoralnej - z pytaniami zapraszam na priv Dla użytkowników forum będzie na pewno jakaś ciekawa oferta

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Na chrzciny w takim miesjcu to sam bym się przeszedł

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)

Czas na chrzciny
    Chcemy je zorganizować na początku września tego roku i szukamy odpowiedniego lokalu z miejscem tak do 40 osób.
    Żeby w pakiecie były przystawki, zupa, II danie do wyboru, owoce, napoje bez limitów i ciasta. Impreza myślę na 4 godz.
    Chciałbym się zmieścić w cenie do 110 zł od talerza. Dzwonię po lokalach i widzę, że krzyczą sobie więcej ale myślę, że może uda się coś taniej

Lokalizacja najlepiej: Bielany, Żoliborz, Bemowo, Białołęka. Ale w sumie jak cena dobra to i gdzieś dalej można ruszyć.

Zostaw komentarz:

• K.
    odpowiedział(a)
    Szukam sprawdzonej firmy zajmującej się montażem klimatyzacji, możecie kogoś polecić?

Zostaw komentarz:

• Akmeone
    odpowiedział(a)
    Siemano
    potrzebuję kontakt do Tedwasa,jak by ktoś miał np adres @ to proszę o priva
    dzięki

Zostaw komentarz:

• blazey-bialoleka
    odpowiedział(a)
    Mam na sprzedaż jeszcze trochę ciuchów ze Stanów. Duży rozmiar XL. T-shirty, spodnie, bokserki. Hilfiger Adidas Levis DC Timberland ONeil Volcom Neff Quicksilver Calvin Klein, Polo RL. Więcej na priv.

Zostaw komentarz:

• Brylancik
    odpowiedział(a)
    Czy ktoś się orientuje czy jest możliwość kupna koszulki czarnej Deyna? (Rozmiar L) Czy tylko to co na rynku jest w kwotach 500+ na handelek pokupowane?

Zostaw komentarz:

• Mrugs
    odpowiedział(a)
    Ja się wczoraj odbiłem od drzwi ZUSu bo się okazało że na 11 Listopada remont budynku, dziś robię podejście numer 2 na Podskarbińską.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Udało się dodzwonić. Pan niestety nie ma dostępu do sieci ZUS więc prosi o wizytę w placówce

Ps. Wypłata świadczeń może trwać znacznie dłużej niż obiecane 30 dni zwg na epidemie. Czyli jednym słowem nie ma kasy

Zostaw komentarz:

• Mrugs
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Wie ktoś może jak sie dodzwonić do ZUS ? Ogólna infolinia niedostępna z komunikatem że wszytsko zajęte a drugi numer specjalny co do zasiłków, nie odbiega od zawsze....

albo inaczej zapytam. Jest ktoś na forum kto korzystał z zasiłku opiekuńczego i dostał pieniądze z ZUS ?
    Infolinia ZUS to jedyna rzecz w tym domu publicznym która wg mnie działa

Próbuj na infolinię dla przedsiębiorców, tam Cie przełączą powiesz że się pomyliłeś i trochę inaczej Cie wtedy kolejkują.

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Prędzej mioduch kupi kocura za 10 baniek euroszekli,niż Ty się dodzwonisz do ZUS-u.
    )

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Wie ktoś może jak sie dodzwonić do ZUS ? Ogólna infolinia niedostępna z komunikatem że wszytsko zajęte a drugi numer specjalny co do zasiłków, nie odbiega od zawsze....

albo inaczej zapytam. Jest ktoś na forum kto korzystał z zasiłku opiekuńczego i dostał pieniądze z ZUS ?
    Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• o(L)ek
    odpowiedział(a)
    Kupię szale Legii i zgód. Priv

Zostaw komentarz:

• kamilsowin
    odpowiedział(a)
    Siemano, mam do wziecia Za pare groszy Pile adidas roteiro z mistrzowskiego sezonu z wlodarem borucem fabianskim w składzie

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X