Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• sokolasty
    odpowiedział(a)
    Narodził się młody Legionista Ma ktoś do oddania legijne body lub pajace w rozmiarach 62 i 68?

Zostaw komentarz:

• berserk
    odpowiedział(a)
    Wkłady Heets, jakiś sklep on-line ktoś może podrzucić?nie wiem ocb, ale nie mogę znaleźć

Zostaw komentarz:

• Muran97
    odpowiedział(a)
    Sprzedam monitor w dobrej cenie ???? link do podglądu https://m.ceneo.pl/75031573

Zostaw komentarz:

• tylko_Legia_
    odpowiedział(a)
    Sprzedam Mleko Humana Ha 2
    termin ważności 20.12.2020r
    cena 50zł za dwa opakowania albo się dogadamy

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    A ja sprzedam fotelik Maxi Cosi Tobi 9-18 w kolorze niebieskim. Stan po dwóch córkach bardzo dobry. Cena 100 zł

https://www.olx.pl/oferta/fotelik-sa...tml#d2efb3b067
    Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• tylko_Legia_
    odpowiedział(a)

Sprzedam fotelik-nosidełko Maxi Cosi Pebble Plus 0-13 kg . Wkładka niemowlęca w komplecie ,używane, paragon , gwarancja , bezwypadkowe. Posiadam również adapter do tego fotelika z wózkiem Mutsy i2.
    Cena 290zł.

https://www.olx.pl/oferta/maxi-cosi-...8-IDGumqS.html

Ostatnio edytowany przez tylko_Legia_; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Ale to otwieranie okien to odpada chyba tylko jak wypuszczona z klatki.

Generalnie macie rację, ale ja nieświadomy nie powiedziałem w odpowiednim momencie „nie” jak tylko wpadł na pomysł papugi i już tak się nakręcił, że jak mu dziś powiedzieliśmy „nie” (a mieliśmy dziś jechać kupować), to myślałem że mu serce pęknie, a mi zaraz po nim.
    Nakręcił się do tego stopnia, że jak dziś pojechaliśmy do sklepu z gadami (którymi się interesował od zawsze) to ani sugestia zakupu gekona ani nawet pytona królewskiego nie wzbudziły większego zainteresowania.

Sytuacja patowa.

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

To jest bardzo prawdopodobne. Tylko, że w przypadku takiej jaszczurki to CHYBA (jeszcze nie zgłębiałem tematu) jest mniej problematyczne niż w przypadku papugi.
    Papugę odradzam, mała dostępność weterynarzy więc i $ duże, do tego sra gdzie popadnie tak jak pisał Benek
    Tym bardziej dla dziecka.
    Odpada również otwieranie na oścież okien czy balkonu.
    Koleżanka miała więc co mówię.
    Tylko szczurki

Zostaw komentarz:

• mafioso
    odpowiedział(a)
    Może ktoś z Was będzie zainteresowany:
    https://www.olx.pl/oferta/droga-legi...7-IDEjYp7.html
    https://www.olx.pl/oferta/to-my-kibi...7-IDEjYG6.html

Preferuję sprzedaż w całości, bez rozbijania na 2-3 numery. Możliwość negocjacji ceny.

Mam jeszcze vlepki Stegny - jak ktoś będzie zainteresowany to podeślę zdjęcia.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Alek Zobacz posta

Ale gekony, agamy tez zyją po parenaście lat. Żółwie jeszcze dłużej.
    Nie znam Twojego dziedzica ale żeby się nie okazało, że będzie frajda przez miesiąc a później opieka / pielęgnacja spocznie na Tobie
    To jest bardzo prawdopodobne. Tylko, że w przypadku takiej jaszczurki to CHYBA (jeszcze nie zgłębiałem tematu) jest mniej problematyczne niż w przypadku papugi.

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Ze szczurkami żona by mnie z domu wyrzuciła, a teściowa nigdy do nas nie przyjechała... chociaż w sumie...

Młodszy wymyślił sobie chomika i to jest OK.

Starszy (11 lat) najpierw chciał modliszkę i nie protestowałem, miał ją dostać w listopadzie. Ostatnio odmieniło mu się na papugę - dziwiłem się bo wydawało mi się to mega nudne; taka rybka, tylko śmierdząca. Ale jak zgłębiłem temat, to może to i nie jest nudne (bo taką oswojoną papugę można, a nawet trzeba codziennie wyjmować z klatki, bawić się z nią etc.), ale przez to mocno problematyczne i dosyć czasochłonne. A młodemu to się jak nie za miesiąc, to za rok odwidzi/nie będzie miał czasu, a takie papugi mogą żyć po kilkanaście-kilkadziesiąt lat… Tylko, że on się tym pomysłem strasznie zajarał i już dziś mieliśmy jechać kupować. A mnie (i żonę) ta wizja przeraża.

A że kiedyś, dawno temu to najbardziej chciał jakąś agamę, gekona czy inne takie ustrojstwo zamykane w terrarium, to może tym by się go dało przekupić. Tylko muszę wybadać jak to się ma do moich możliwości finansowych i lokalowych.
    Ale gekony, agamy tez zyją po parenaście lat. Żółwie jeszcze dłużej.
    Nie znam Twojego dziedzica ale żeby się nie okazało, że będzie frajda przez miesiąc a później opieka / pielęgnacja spocznie na Tobie

Co do chomika są mniej towarzyskie niż szczurki. Siedzą prawie cały czas w klatce, a szczurki lubią polatać po pokoju i jeśli są bardziej towarzyskie dają się chętniej pogłaskać ( ale to jak są starsze np mają juz koło 2 lat ). Bo żyją maks 2,5 roku

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Ostatnio byłem u Klienta, który miał oswojoną papugę. Pozwalał jej latać itd. Dawno nie widziałem takiego syfu Więc się zastanów

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Ze szczurkami żona by mnie z domu wyrzuciła, a teściowa nigdy do nas nie przyjechała... chociaż w sumie...

Młodszy wymyślił sobie chomika i to jest OK.

Starszy (11 lat) najpierw chciał modliszkę i nie protestowałem, miał ją dostać w listopadzie. Ostatnio odmieniło mu się na papugę - dziwiłem się bo wydawało mi się to mega nudne; taka rybka, tylko śmierdząca. Ale jak zgłębiłem temat, to może to i nie jest nudne (bo taką oswojoną papugę można, a nawet trzeba codziennie wyjmować z klatki, bawić się z nią etc.), ale przez to mocno problematyczne i dosyć czasochłonne. A młodemu to się jak nie za miesiąc, to za rok odwidzi/nie będzie miał czasu, a takie papugi mogą żyć po kilkanaście-kilkadziesiąt lat… Tylko, że on się tym pomysłem strasznie zajarał i już dziś mieliśmy jechać kupować. A mnie (i żonę) ta wizja przeraża.

A że kiedyś, dawno temu to najbardziej chciał jakąś agamę, gekona czy inne takie ustrojstwo zamykane w terrarium, to może tym by się go dało przekupić. Tylko muszę wybadać jak to się ma do moich możliwości finansowych i lokalowych.

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Jak szukasz zwierzątek dla dzieci z myślą żeby nie było dużo zachodu to polecam parę szczurków
    Mieliśmy okazję mieć je z żoną przez półtorej roku i mile wspominamy, w razie czego priv

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)

Dzięki, właśnie gdzies o nim słyszałem.

Syn wymyślił sobie żako, ja zobaczyłem cenę i skończy się na nimfie
    Kurde, jak się zorientowałem ile z taką oswojoną papugą jest zachodu, to chyba nastąpi zmiana koncepcji.

Więc teraz inne pytanie: jakiś dobrze zaopatrzony sklep z płazami i gadami ktoś poleci?

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X