Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czy ktos z forumowiczów jest lekarzem lub posiada takowego w rodzinie? Bo potrzebuje zwolnienia z wf-u- jakos chodzic mi sie niechce
    prosze o pomoc
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• pomocy, kurna, od jakiegos czasu sciemnil mi sie ekran znaczy jest rozjasniony na maxa a i tak slabo widac, pulpit i inne rzeczy okienkowe spoko sa dobrze widoczne, a sciemnily mi sie filmy, gry i inne duperele
      pomorze ktos?
      nie mam pomysla

Komentarz

• czy jakiś zacny obywatel mógłby podać mi linka do dobrego startup managera ?

Komentarz

• Szukam jakiejs dobre stronki gdzie jest duzo gier do telefonu i mozna je sciagnac za darmo jako plik.
          Acha i tylko niech nkt nie mowi wapster
          Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

• Szukam jakiejs dobre stronki gdzie jest duzo gier do telefonu i mozna je sciagnac za darmo jako plik.
            w sieciach p2p warto szukac
            Pozdrawiam MeLa
            Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Komentarz

• Zamieszczone przez M_I_G
              Szukam jakiejs dobre stronki gdzie jest duzo gier do telefonu i mozna je sciagnac za darmo jako plik.
              Jesli korzystasz z osiołka to tuataj znajdziesz co nieco http://www.osiolek.com/?co=gsm
              "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Zamieszczone przez Luk@s
                pomocy, kurna, od jakiegos czasu sciemnil mi sie ekran znaczy jest rozjasniony na maxa a i tak slabo widac, pulpit i inne rzeczy okienkowe spoko sa dobrze widoczne, a sciemnily mi sie filmy, gry i inne duperele
                pomorze ktos?
                nie mam pomysla
                poszukaj nowszych sterownikow do karty graficznej

Komentarz

• Potrzebuję Waszej pomocy , chodzi o to , ze musże miec ( bardzo ważne ) program , który pomoze mi skanowac książki ( tj. w formacie tekstowym np. word ) , posiadam skaner BearPaw 1200TA , słyszałem o czymś takim jak OCR ale nigdzie nie moge tego znaleźć , POMOCY !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Łysolek
                    Potrzebuję Waszej pomocy , chodzi o to , ze musże miec ( bardzo ważne ) program , który pomoze mi skanowac książki ( tj. w formacie tekstowym np. word ) , posiadam skaner BearPaw 1200TA , słyszałem o czymś takim jak OCR ale nigdzie nie moge tego znaleźć , POMOCY !!!

Fine Reader

Tu mozesz demo pobrac, jednak potrzebna jest krotka rejestracja, ale gdzies na pewno jescze jest. Popatrz tez na www.underpl.org , lub www.programs.pl

http://www.programs.pl/narzedzia_uzytkowe.html o tutaj jest.

Komentarz

• ej mega szacun dla tego kóry da jakiegoś linka do soundtracka z Football factory.

Chodzi mi o kawałki:
                      1. What A Waster - The Liberti
                      5. Swastika Eyes - Primal Scre
                      8. Miss Lucifer - Primal Screa
                      14. Now Is The Time - Freestyl
                      17. Ever Fallen In Love - Buzz

nie mam emula ani kaazy
                      LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Wczoraj zaisnatalowałem nowego Windowsa (XP) i wszystko ładnie mi śmigało :/ Dzisiaj rano próbuję odpalić IE i od razu wyskakuje komunikat o błędzie w aplikacji... To smao z Outlookiem :/ Z czego to się moze brać??

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrozik
                          Wczoraj zaisnatalowałem nowego Windowsa (XP) i wszystko ładnie mi śmigało :/ Dzisiaj rano próbuję odpalić IE i od razu wyskakuje komunikat o błędzie w aplikacji... To smao z Outlookiem :/ Z czego to się moze brać??
                          Zainstalowales SP1?? SP2 nie polecam dopoki Miccrosoft nie wypusci laty do SP2 . Poprawki na sassery i blastery. Czasem tak po prostu z niczego XP generuje bledy. Kliknij prawym przyciskiem na Moj komputer, zakladka Zaawansowane, na dole po prawej masz raportowanie bledow, wejdz tam, i zaznacz Wylacz raportowanie bledow, mozesz tez odznczyc powiadomienie ktore obok jest.

Komentarz

• sprzedam karte tv awer media tv capture 98

szczegoly tutaj http://allegro.pl/show_item.php?item=34599578

jak ktos zainteresowany to na prv
                            Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                            że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                            choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

• Zamieszczone przez Bastion
                              Zamieszczone przez Mrozik
                              Wczoraj zaisnatalowałem nowego Windowsa (XP) i wszystko ładnie mi śmigało :/ Dzisiaj rano próbuję odpalić IE i od razu wyskakuje komunikat o błędzie w aplikacji... To smao z Outlookiem :/ Z czego to się moze brać??
                              Zainstalowales SP1?? SP2 nie polecam dopoki Miccrosoft nie wypusci laty do SP2 . Poprawki na sassery i blastery. Czasem tak po prostu z niczego XP generuje bledy. Kliknij prawym przyciskiem na Moj komputer, zakladka Zaawansowane, na dole po prawej masz raportowanie bledow, wejdz tam, i zaznacz Wylacz raportowanie bledow, mozesz tez odznczyc powiadomienie ktore obok jest.
                              Sp1... Wyłączyłem, ale nie dużo to zmienia, tzn i tak nie mogę z nich normlanie korzystać

Komentarz

• W takim razie wejdz na strone www.microsoft.pl aktualizuj stamtad IE, i niekore poprawki ktore zaproponuje, bez SP2. Powinno pomoc.

Komentarz

Pracuję...
                                X