Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• pytanie do kierownictwa

ile osób rocznie odwiedza staone Legialive? (pytam bez większego powodu, z nudów porównujemy sobie z kolegą stony Legii przez gg)
    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
    będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Ktoś może wie jaka może być przyczyna tego że klawiatura nie działa w komunikatorach(msn,tlen) a pozatym działa normalnie...
      "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Ma ktoś pozyczyć kule (takie dla łamagów), jedną sztukę? Na jakieś 3 tygodnie...
        Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Zamieszczone przez Sharn
          Ma ktoś pozyczyć kule (takie dla łamagów), jedną sztukę? Na jakieś 3 tygodnie...
          Ja
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Skad sciagnac jakiegos patcha do GTA VC, zeby na directx 9.0b. Straszne tekstury sie robia, a nigdzie znalezc nie moge.

Komentarz

• www.gtaworld.com tu poszukaj. Wie jktoś skąd moge ściągnąć film 'Klatka'?

Komentarz

• Zamieszczone przez Michu (L)
                www.gtaworld.com tu poszukaj. Wie jktoś skąd moge ściągnąć film 'Klatka'?

Klatka http://www.osloskop.net/?cmd=show&id=3842

A stronka o GTA nie dziala, mam nadzieje ze chwilowo.

Komentarz

• Spróbuj pózniej. Często tak sie dzieje... I dzięki za link

Komentarz

• Ale tam musze ściągnąc przez Emule, a mi chodzi żeby nie ściągać z P2P

Komentarz

• UWAGA!OKAZJA!
                      mam do sprzedania 2 karnety na przedkrytą (sektor E miejsca rząd 8 i 9) ważny do konca sezonu po okazyjnej cenie karnetów na żylete(czyli po redukcji 260zl za szt.).Jesli byłby ktos tym zainteresowany to prosze na ksiege gosci.

Komentarz

• Zamieszczone przez vtz
                        UWAGA!OKAZJA!
                        mam do sprzedania 2 karnety na przedkrytą (sektor E miejsca rząd 8 i 9) ważny do konca sezonu po okazyjnej cenie karnetów na żylete(czyli po redukcji 260zl za szt.).Jesli byłby ktos tym zainteresowany to prosze na ksiege gosci.
                        jest mały problem : karnety są imienne
                        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• no to wiem..dogadywalem sie z miłą panią w sekretariacie i to wlasnie ona podsunela mi ten pomysl z racji tego ze niemozna niestety zrobić zwrotu karnetu (co swoja droga jest lekką paranoją -ale ostatnio juz mnie nic niedziwi) ale mozna go przepisać na kogoś innego ,więc niewidze problemu

Komentarz

• Mam problem z TCM2005

Zaraz po rozpoczęciu instalacji(po wpisaniu klucza i wybraniu partycji docelowej) pojawia się komunikat : "A problem occured when trying to transfer the file 'F:\Support\Europen Help Files\Uk-en\whxdata0.xml' from the media."
                            Do You want to retry to copy the file, or cancel installation?

I na tym kończy się moja instalacja
                            Może wie ktoś w czym problem.Z góry dzięki za pomoc.

Mam wersję :
                            Total.Club.Manager.2005.PROPER-RELOADED
                            "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Posiada ktoś może jakieś linki czy coś gdzie można znaleźć fotki Gocławia ?!
                              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes
                                Posiada ktoś może jakieś linki czy coś gdzie można znaleźć fotki Gocławia ?!
                                Tutaj są ogolnie zdjęcia Pragi, ale może Ci się przyda:
                                http://www.baseciq.org/foto/praga

a tutaj Gocław :
                                http://www.herubin.republika.pl/foto/g/gocla01.htm
                                http://www.goclaw.prv.pl/ musisz wejsc w osiedle a pozniej galeria zdjec

Komentarz

Pracuję...
                                X