Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez MeLa
    Zamieszczone przez Gruby
    Zamieszczone przez MeLa
    Szukam namiaru na firmę (sprawdzoną) chodzi o zrobienie małej ilości szalików (najlepiej za jakieś rozsądne pieniążki
    www.szaliki.pl robia dobrze, tylko nie rob na bialym tle bo przebija. Szaliki Grochow Fanatyczny robilismy u nich.

thx
    i jeszcze sklepik kibica na Legii / LegiaLIVE robi male ilosci takich pamiatek

Komentarz

• Zamieszczone przez Raekwon99
      Ile lat mają ludzie w 2 gimnazjum*?

*przy normalnym toku nauki
      jeśli dobrze pamiętam to 14

Komentarz

• Zamieszczone przez Raekwon99
        Ile lat mają ludzie w 2 gimnazjum*?

*przy normalnym toku nauki
        2 klasę zaczynaja majac 14 lat.

Komentarz

• A co wpadla Ci jakaś w oko czy chcesz kogoś lać ?
          Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Zamieszczone przez EmrE
            A co wpadla Ci jakaś w oko czy chcesz kogoś lać ?
            Za takie cos kolego to grozi prokurator. a zalatuje to chorem chlopiecym
            Lanie 14latka? :/
            Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Wie ktos moze gdzie mozna kupic za rozsadna kase matryce do laptopow??chyba ze ktos ma taka do opchniecia--->SAMSUNG LT133X7-122
              Pozdro.

Komentarz

• Czy ktos zz was moglby polecic mi jakis fajny, latwy w obsludze aparat cyfrowy w cenie do 1500 zl ?

Ja sie nie znam
                Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Sony P-92... mysle ze juz cena powinna spaść do 1500...
                  Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• a ja mam pytanko: znacie jakies stronki gdzie mozna kupic szaliki LEGII laczone? moze byc tez sam ADO.

Komentarz

• Mam Doom3 (oczywiście oryginalny hłe hłe) i pisze mi że wymaga Windowsa 2000/XP. Ja mam poMyllennium i co? Nie zagram? Jest jakaś nakładka, ktoś wie?
                      Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Zamieszczone przez Sharn
                        Mam Doom3 (oczywiście oryginalny hłe hłe) i pisze mi że wymaga Windowsa 2000/XP. Ja mam poMyllennium i co? Nie zagram? Jest jakaś nakładka, ktoś wie?
                        http://spacetarget.com/games/pc_doom_3.shtml tam jest

Komentarz

• Wie ktos jaki moze byc powód szybkiego spadania ilosci zasobow systemowych? W dosc szybkim czasie po uruchomieniu kompa spadaja na niska wartosc co niemal uniemozliwia funkcjonowanie komputera:/
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• ja mialem takiego wirusa - wlaczalem kompa - wlaczałem ten badziew co widac zasoby i jakis plik sie wlaczal albo 2 czy 3 i coraz wiecej pamieci zabierały z sekundy na sekunde
                            "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• W zainstalowanym na domowym komuterze gadugadu, przy uruchamianiu zarówno ze skrótu, jak i bezpośrednio z pliku, pojawia się komunikat o błędzie w pliku .exe. I gadu się nie otwiera. Ale ooo so chodziii? Żeby było śmieszniej gg poprzez tlen gra i buczy. :O

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny

W zainstalowanym na domowym komuterze gadugadu, przy uruchamianiu zarówno ze skrótu, jak i bezpośrednio z pliku, pojawia się komunikat o błędzie w pliku .exe. I gadu się nie otwiera. Ale ooo so chodziii? Żeby było śmieszniej gg poprzez tlen gra i buczy. :O

wywal gg i zostaw tlena
                                jakiś czas temu tak zrobiłem i skończyły się problemy z gg
                                brak

Komentarz

Pracuję...
                                X