Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sprzedam koszulke Zaglebia Sosnowiec - rozmiar xl, cena 35 zl

Komentarz

• Zamieszczone przez ems
      Sprzedam koszulke Zaglebia Sosnowiec - rozmiar xl, cena 35 zl
      sprzedana !
      "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
        Po kilku latach działalności padł mi pilot do TV! :fu: Czy ktokolwiek kupował, np. w halach pod Pałacem, to urządzenie? Działało "kompatybilnie" z TV? Opłaca się? Bo już szlag mnie trafia ganiać nonstop do TV, aby cokolwiek zmienić w odbiorze!

ja kupowalem kiedys na stadionie podalem marke telewizora i rok w ktorym go kupilem ... pilot dziala bez zarzutu jakies 2 lata juz

SPRZEDAM ALCATELA OT 715!! cena wywolawcza 300zl ;]

Komentarz

• Zamieszczone przez Fester_LP
          Zamieszczone przez Beny
          Po kilku latach działalności padł mi pilot do TV! :fu: Czy ktokolwiek kupował, np. w halach pod Pałacem, to urządzenie? Działało "kompatybilnie" z TV? Opłaca się? Bo już szlag mnie trafia ganiać nonstop do TV, aby cokolwiek zmienić w odbiorze!

ja kupowalem kiedys na stadionie podalem marke telewizora i rok w ktorym go kupilem ... pilot dziala bez zarzutu jakies 2 lata juz

SPRZEDAM ALCATELA OT 715!! cena wywolawcza 300zl ;]
          No to już jakiś ślad! Dzięki! :+:

Komentarz

• Beny na Wolumenia znajdziesz bez problemy, tam są typy co mają tylko piloty. :co:

Komentarz

• Ja np.na Volumenie kupowałem do siebie

Komentarz

• Ja tez na Volumenie kupowalem pilota 2 razy. Odradzam kupowania pilota uniwerslanego (bardzo krotka zywotnosc, ale niezle jazdy z innymi domownikammi :buhaha: ).
                Boże spraw aby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!

Komentarz

• Mam problem z poczta!!!
                  Wczoraj zajrzalem sobie na konto i wszystko jest oki. tzn. kilka wiadomosci od znajomych. Wchodze dzisiaj a tu:

Dlasze e-maile sa takie same, tylko od roznych nadawcow, mialem kilka kont z takimi bzdurami, przysylano mi np. TeensByMail itp. :> ale nie na taka skale. Jeszcze nie otworzylem zadnej z tych wiadomosci i chyba nie otworze
                  Boże spraw aby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!

Komentarz

• Zamieszczone przez HOOLSHWDP
                    Zamieszczone przez zajączek
                    Co teraz?

Ściągałem sobie grę Colin McRae Rally 3. Ściągnąłem 2 pliki : *.bin i *.cue. Słyszałem, że to są obrazy płyt. Co teraz mam z nimi zrobić? Mam nagrywarkę!
                    Sciagnij program winiso. Odpal w nim plik *.bin i powinna wyswietlic sie zawartosc. Nastepnie kliknij "convert", wybierz plik *.bin i zapisz go w formacie *.iso. Nastepnie odpal nero (jezeli masz) i nagraj na plyte ten plik *.iso. Tylko tyle moge powiedziec . Jednak watpie aby ta gra byla tylko na jednej plytce, ja sciagnalem z kazzy na 3 cd
                    Dzięki za podpowiedź. A to co napisałem, to było uproszczenie, taki skrót myslowy, bo też ściągnąłem tę grę na 3 płytach.
                    A swoją drogą to kolega polecił mi taki program Alcohol 120%, który wypala obrazy płyt bez kombinowania z konwertowaniem na *.iso.

PS: Jeśli macie tę grę, to czy także macie problemy ze sterowaniem? Bo na początku samochód jest strasznie wrażliwy na skręty (tzn nawet lekkie naciśnięcie wywołuje u mnie skręt nawet o 90 stopni), a po kilku odcinkach to już nie mogę w ogóle skręcać. I nie mówię tu o mistrzostwach, gdzie trzeba konfigurować ustawienia samochodu i go naprawiać, ale o zwykłych wyścigach na odcinkach.
                    Legia
                    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                      Help!
                      Mam Cycling Managera 3 w wersji z netu i działa zasadniczo bez zarzutu, ale nie mogę zaistalować do niego żadnych patchy, bo od razu zaczyna podważać oryginalność nojego egzemplarza gry
                      CZy wie ktoś, gdzie są jakieś zcrackowane patche (1.1, 1.2, 1.2r4) albo ma takowe, do tej gry?
                      Ja mam ten sam problem, ale z grą Colin McRae Rally 3. Ściągnąłem patcha do polskiej wersji, który naprawia zbytnią wrażliwośc na skręty itp. Ale próbując zainstalować, pokazuje mi się komunikat: Program nie mógł zaktualizować aktualnej wersji programu CMRR3 PL z powodu: nieznana wersja pliku: C:\Gry\Colin McRae Rally 3\Rally_3PC.exe

Dodam jeszcze, że mam polską wersję, ale oczywiście z netu. Gra działa na cracku (bez płyty oczywiście i chyba dlatego ten problem). Czy ktoś wie, czy można coś z tym zrobić.
                      Legia

Komentarz

• Mam nadzieję, że na Wolumenie są inne ceny pilotów, bo dziś w hali pod Pałacem gościu sobie zażyczył 75 zeta! 8- Chyba go pogieło! :fu:

Komentarz

• Do tych co używają Direct Connecta. Czym się różni bycie passiv od activ?
                          Legia

Komentarz

• Passive zaznaczasz (informujesz innych o tym) gdy nie posiadasz stalego adresu IP.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adams_
                              Passive zaznaczasz (informujesz innych o tym) gdy nie posiadasz stalego adresu IP.
                              A jakie to ma to dla mnie znaczenie, czy ktoś ma stały adres IP? Bo jeszcze nie za bardzo się łapię w tym programie.
                              Legia

Komentarz

• Zamieszczone przez zajączek
                                Zamieszczone przez Adams_
                                Passive zaznaczasz (informujesz innych o tym) gdy nie posiadasz stalego adresu IP.
                                A jakie to ma to dla mnie znaczenie, czy ktoś ma stały adres IP? Bo jeszcze nie za bardzo się łapię w tym programie.
                                Nie bardzo wiem czemu Zarowno na pass jak i na stalym IP mialem/mam kosmiczne transfery.

Komentarz

Pracuję...
                                X