Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Od dzięki Panowie

Komentarz

• przenosił ktoś może numer z Plusa do Ery?

19 kwietnia kończy mi się umowa w plusie na jeden z numerów i chciałbym go przenieść do Ery. Rozwiązanie umowy w Plusie już mam napisane, teraz chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda od strony operatora do którego przenoszę numer.

Będą jakieś problemy?

Komentarz

• Wie ktoś może jak jest z abonamentem za parkowanie ?
        W rodzinie są teraz dwa samochody. W jednym brat jest współwłaścielem z matką, a w drugim właścielem jest tylko matka. Czy jest możliwość by dostać dwa abonamenty roczne na parkowanie ? bo w regulaminie jest zapis :
        Mieszkańcowi SPPN będącemu właścicielem lub współwłaścicielem pojazdu
        samochodowego, lub uŜytkującemu pojazd samochodowy na podstawie odpłatnej
        czynności cywilno-prawnej lub umowy uŜyczenia zawartej w formie aktu notarialnego,
        w której jest stroną, przysługuje abonament roczny, wydawany wyłącznie na jeden
        pojazd samochodowy o dopuszczalnej masie całkowitej do 2,5 tony, po wniesieniu
        jednorazowej opłaty abonamentowej.
        Czy jest możliwość że na jeden samochód brat weźmie abonament a na drugi matka ? Czy ten drugi np; trzeba przepisać np; na mnie ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Guzik Zobacz posta
          przenosił ktoś może numer z Plusa do Ery?

19 kwietnia kończy mi się umowa w plusie na jeden z numerów i chciałbym go przenieść do Ery. Rozwiązanie umowy w Plusie już mam napisane, teraz chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda od strony operatora do którego przenoszę numer.

Będą jakieś problemy?

Po pierwsze czemu akurat do Ery?? Ja ze swej strony nie radzę. Pracowałam w tym biznesie i to przenoszenie do nich numeru to jakaś porażka. Nie dość, że nikt się do Ciebie nie może dodzwonić to jeszcze mają Cie tam gdzie słońce nie dochodzi. Powiedzą Ci , tak, bez problemu można przenieść, a potem Tobie nie będzie działał numer a oni nie raczą Ci nawet pomóc i wyjaśnić sprawy. Do dupy nosem jednym słowem
          W życiu pewne są trzy rzeczy. Śmierć. Podatki. I Legia Warszawa.

Komentarz

• Zamieszczone przez WysysaczkaTlenu Zobacz posta
            Po pierwsze czemu akurat do Ery?? Ja ze swej strony nie radzę. Pracowałam w tym biznesie i to przenoszenie do nich numeru to jakaś porażka. Nie dość, że nikt się do Ciebie nie może dodzwonić to jeszcze mają Cie tam gdzie słońce nie dochodzi. Powiedzą Ci , tak, bez problemu można przenieść, a potem Tobie nie będzie działał numer a oni nie raczą Ci nawet pomóc i wyjaśnić sprawy. Do dupy nosem jednym słowem
            Może w Play jest lepsza obsługa?

Ja pracuję w Erze od 3 lat i akurat biuro obsługi i obsługa Klienta (podobnie w Orange) jest w zasadzie na najwyższym poziomie jeżeli chodzi o operatorów.
            Oczywiście, normalne, że problemy zdarzają się wszędzie, również w Erze.

Guzik jak przenosisz numer, to najlepiej udaj się do punktu Ery, wypełnij upoważnienie, i Era będzie już załatwiała za Ciebie wszystkie formalności z Plusem. Ty dostaniesz info, na kiedy została wyznaczona data przeniesienia i wtedy podejdziesz podpisać umowę z Erą.
            Ostatnio edytowany przez Domino23; [ARG:4 UNDEFINED].
            "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Zamieszczone przez Domino23 Zobacz posta

Ja pracuję w Erze od 3 lat i akurat biuro obsługi i obsługa Klienta jest w zasadzie na najwyższym poziomie jeżeli chodzi o operatorów.

Guzik jak przenosisz numer, to najlepiej udaj się do punktu Ery, wypełnij upoważnienie, i Era będzie już załatwiała za Ciebie wszystkie formalności z Plusem. Ty dostaniesz info, na kiedy została wyznaczona data przeniesienia i wtedy podejdziesz podpisać umowę z Erą.

Nie wiem jaka jest obsługa w Playu. Nie pracowałam tam.
              Wiesz...każdy widzi to z innej perspektywy, ja tam byłam 4 lata temu. Nie mówię, ze wszyscy tacy są, nie! Ale jeśli chodzi o sieć to stałych klientów niestety ma w tyłku. Lepiej rozwiązać umowę i podpisać nową bo bardziej dbają o ludzi nowych niż stałych klientów. Ale to nie o Erze mamy rozmawiać tylko pomóc Guzikowi

Guzik! Koniecznie powiedz później jak poszło
              W życiu pewne są trzy rzeczy. Śmierć. Podatki. I Legia Warszawa.

Komentarz

• Zamieszczone przez WysysaczkaTlenu Zobacz posta
                Nie wiem jaka jest obsługa w Playu. Nie pracowałam tam.
                Wiesz...każdy widzi to z innej perspektywy, ja tam byłam 4 lata temu. Nie mówię, ze wszyscy tacy są, nie! Ale jeśli chodzi o sieć to stałych klientów niestety ma w tyłku. Lepiej rozwiązać umowę i podpisać nową bo bardziej dbają o ludzi nowych niż stałych klientów. Ale to nie o Erze mamy rozmawiać tylko pomóc Guzikowi

Guzik! Koniecznie powiedz później jak poszło

Oferty dla stałych są jakie są...Jeżeli komuś zależy na lepszej to zawsze może ugrać coś więcej niż standard

Zresztą u wszystkich naszych operatorów jest taka dziwna tendencja, że często oferty dla nowych są atrakcyjniejsze niż dla przedłużających
                "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Sprawa bardzo pilna- chce kupić rodzicom z pewnej okazji bilet na jakiś sensowny spektakl w teatrze. I ni cholery nie wiem na co (a muszę kupić koniecznie jutro). Jeśli ktoś coś mógłby z czystym sumieniem polecić to proszę o info
                  Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                  - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                  Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                    Sprawa bardzo pilna- chce kupić rodzicom z pewnej okazji bilet na jakiś sensowny spektakl w teatrze. I ni cholery nie wiem na co (a muszę kupić koniecznie jutro). Jeśli ktoś coś mógłby z czystym sumieniem polecić to proszę o info
                    Na Upiora w Operze do Romy

Komentarz

• Zamieszczone przez Net Zobacz posta
                      Na Upiora w Operze do Romy
                      Dla ludzi w wieku plus minus 50 lat będzie to atrakcyjna rzecz? (nie byłem niestety)
                      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                      Zapamiętał.

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                        Dla ludzi w wieku plus minus 50 lat będzie to atrakcyjna rzecz? (nie byłem niestety)
                        Spokojnie mogę polecić. Moi rodzice byli i są bardzo zadowoleni a są w podobnym wieku. Pamiętaj tylko, że jest to musical.

Komentarz

• Zamieszczone przez Net Zobacz posta
                          Spokojnie mogę polecić. Moi rodzice byli i są bardzo zadowoleni a są w podobnym wieku. Pamiętaj tylko, że jest to musical.
                          Wiem wiem Dzięki
                          Zapamiętał.

Komentarz

Ja pracuję w Erze od 3 lat i akurat biuro obsługi i obsługa Klienta (podobnie w Orange) jest w zasadzie na najwyższym poziomie jeżeli chodzi o operatorów.

Dzięki Domino tak zrobię. Podpowiedz jeszcze czy oferta jaką widzę w internecie, że przy najmniejszym abonamencie dostanę w miarę sprawny telefon za 1,00 pln będzie również obowiązywać w punkcie sprzedaży?

a czemu do Ery? a dlatego, że na starcie dają mi lepsze warunki na najmniejszym abonamencie niż PLUS po 10 latach współpracy z trzema numerami. Przenoszony jest jeden z numerów z najmniejszym abonamentem. Nie interesuje mnie wypas telefon do tego numeru, może być najtańszy za 1,00 pln a jak widać w plusie to dostanę w tej cenie telefon z klawiszami dla emeryta ;|

Komentarz

Można również podpisać umowę od razu,otrzymując numer tymczasowy.Oczywiście numer z Plusa nadal będzie aktywny,a dodatkowo można korzystać z Ery.Co ważne,pierwszy abonament jest za 1zł,więc rachunki się nie dublują i nic się w tej sytuacji nie traci.Wcześniej otrzymujesz telefon i dodatkowy pakiet minutowy na najbliższy miesiąc

Komentarz

• szale dzielnicowe do sprzedania

witajcie,
                                jestem zmuszony zlikwidować swoją mini-kolekcję szali dzielnicowych. jeśli ktoś z Was jest zainteresowany zakupem któregoś z szali, niech pisze na e-mail domin@legionista.com z propozycją ceny, ceny są do uzgodnienia. możliwy odbiór osobisty na Jelonkach. wszystkie szale są w stanie kolekcjonerskim (nowe, nieużywane). wystawienie szali na allegro będę traktował jako ostateczność

z miłości do barw na celowniku prokuratury

Komentarz

Pracuję...
                                X