Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A ja mam takie dosc glupie pytanie... Otoz nie raz bylem juz spisywany przez SM itd nawet jak pilem na ulicy lub szedlem z piwkiem nie bylo problemu zawsze cos tam powiedzieli spisali ale kary mi nie dali.. dzis siedzialem sobie z kumplem i pilismy jedno piwko z okazji jego urodzin na lawce a tu jeb wyskoczyli zza krzakow no i lipa.. dali mandacik 100 zeta i za nic sie nie dali przekonac ze urodzinowe piwko i takie tam.. i teraz mam pytanko czy mozna jakos uniknac placenia? jezeli np nie zaplace w terminie 7 dni (bo tak jest napisane ze ma sie tyle na zaplate)to czy bede musial placic jakies karne odsetki itp siostra mi mowi zebym napisal odwolanie ale chyba to zbytnio nie ma sensu jak bedzie trzeba to of kors zaplace ale 100 zl to jednak sporo jak dla mnie, wiec moze jest jakas szansa zeby sie wymigac od tego
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• do konca roku na pewno nie beda Cie scigac, potem to juz **** wie

Komentarz

• Zamieszczone przez Koko
        A ja mam takie dosc glupie pytanie... Otoz nie raz bylem juz spisywany przez SM itd nawet jak pilem na ulicy lub szedlem z piwkiem nie bylo problemu zawsze cos tam powiedzieli spisali ale kary mi nie dali.. dzis siedzialem sobie z kumplem i pilismy jedno piwko z okazji jego urodzin na lawce a tu jeb wyskoczyli zza krzakow no i lipa.. dali mandacik 100 zeta i za nic sie nie dali przekonac ze urodzinowe piwko i takie tam.. i teraz mam pytanko czy mozna jakos uniknac placenia? jezeli np nie zaplace w terminie 7 dni (bo tak jest napisane ze ma sie tyle na zaplate)to czy bede musial placic jakies karne odsetki itp siostra mi mowi zebym napisal odwolanie ale chyba to zbytnio nie ma sensu jak bedzie trzeba to of kors zaplace ale 100 zl to jednak sporo jak dla mnie, wiec moze jest jakas szansa zeby sie wymigac od tego

Potem przyjdzie komornik, i zaplacisz 2 do 5 zl karnych odsetek.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bastion
          Zamieszczone przez Koko
          A ja mam takie dosc glupie pytanie... Otoz nie raz bylem juz spisywany przez SM itd nawet jak pilem na ulicy lub szedlem z piwkiem nie bylo problemu zawsze cos tam powiedzieli spisali ale kary mi nie dali.. dzis siedzialem sobie z kumplem i pilismy jedno piwko z okazji jego urodzin na lawce a tu jeb wyskoczyli zza krzakow no i lipa.. dali mandacik 100 zeta i za nic sie nie dali przekonac ze urodzinowe piwko i takie tam.. i teraz mam pytanko czy mozna jakos uniknac placenia? jezeli np nie zaplace w terminie 7 dni (bo tak jest napisane ze ma sie tyle na zaplate)to czy bede musial placic jakies karne odsetki itp siostra mi mowi zebym napisal odwolanie ale chyba to zbytnio nie ma sensu jak bedzie trzeba to of kors zaplace ale 100 zl to jednak sporo jak dla mnie, wiec moze jest jakas szansa zeby sie wymigac od tego

Jak komornik przyjedzie to zapłaci wiecej bo bedzie musiał jeszcze pkryc koszta egzekucji.
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Koko

zalezy ile masz lat, czy pracujesz itp
            jesli nie pracujesz to raczej napewno Ci odpuszcza bo jestes na utrzymaniu rodzicow nic nie masz i nic Ci nie moga zabrac a jesli pracujesz to potraca ze zwrotu podatku choc w sumie nie wiem czy SM to instytucja panstwowa czy miejska jak z nazwy wynika
            Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
            że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
            choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

• Zamieszczone przez jasin
              Panowie (i Panie), prośba.
              poszukuję kilku polskich filmów. najchętniej DivX, bowiem DVD nie posiadam.
              na pierwszy ogień imć Bareja:
              -Miś
              -Nie ma różny bez ognia
              -Co mi zrobisz jak mnie złapiesz
              -Hydrozagadka

żeby pierwszą piątek uzupełnić, to jeszcze:
              -Seksmisja

ktoś może pomóc

dzięki from the mountain
              ja mam Hydrozagadkę w DivX nagrywaną z TV

Komentarz

• Zamieszczone przez Bastion
                Zamieszczone przez Koko

ja tam komornika nie wpuszczam, albo dogaguje sie z nim na piwo , cos tam mu sie na flaszke skubnie i nie robi problemów.

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

• Mam znajomego, który ma ciągłe kłopoty z komornikami. Zawsze twierdzi, że sobie z nimi radzi. Jakoś nie mogliśmy w to uwierzyć. Ale pewnego razu:

Do mojej ówczesnej firmy, w której razem pracowaliśmy, wparował komornik. Bogdan poprosił nas, żebyśmy opuścili pokój, w którym zamknął się z komornikiem. Po chwili wynurzył się z kanciapy z banknotem w łapie i poprosił, żeby któryś z nas przebiegł się do sklepu po flaszkę, którą sponsoruje komornik. Po jakiejś godzince z pokoju wyszedł zadowolony komornik a za nim uśmiechnięty od ucha do ucha Boguś. Komornik sobie poszedł, a Boguś zademonstrował nam 100-złotowy banknot, który właśnie pożyczył od pana komornika. Od tej pory mu wierzę..
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• potrzebuje kupić komórke. może być stara byle z baterią trzymającą coś koło 3 dni albo 2,5 ładowarką no i papiery potrzebuje bo takie zlecenie dostałem
                    w jakiejś rozsądnej cenie.
                    i nie motorole

ma ktoś coś na zbyciu??

Komentarz

• Ma ktos w divix mecz IFK - Legia, i Legia Rosenborg LM95/96 ???, i P. Uefa Legia - Panathinaikos 2:0 96/97?

Komentarz

• http://www.kulisy.pl/appS/a/tekst.js...&news_id=49373

Ups tematy mi sie pomerdaly. Sorry.

Komentarz

• dobra czekam na szybką pomoc - jak szybko i smaczenie przyzadzic tunczyka w oleju - inaczej padne z glodu
                          "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
                            dobra czekam na szybką pomoc - jak szybko i smaczenie przyzadzic tunczyka w oleju - inaczej padne z glodu
                            wsadzic tuńczyka do oleju
                            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
                              dobra czekam na szybką pomoc - jak szybko i smaczenie przyzadzic tunczyka w oleju - inaczej padne z glodu
                              Wymieszaj sobie ze startym, ostrym żóltym serem i kawałkami ananasa. Smacznego!!
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
                                Zamieszczone przez Cipciuś
                                Wymieszaj sobie ze startym, ostrym żóltym serem i kawałkami ananasa. Smacznego!!
                                nie mam ananasa something zamiast ?
                                "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Pracuję...
                                X