Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tyskie wczorajsze robi.

Mam podobnie, tylko mam mały dług na uczelni i mi papiera nie dadzą, a chyba na poczcie leży polecony - nie odbieram. Bo nie wiem czy to co ty dostales czy mnie zawina do czolgu i nie daj boze trafie tam na Ambe. :O

Komentarz

• zasada jest taka - jeśli polecony to chcą czegoś niedobrego
      jeśli zwykłym przyszło - to nie masz mi się czego obawiać.

do mnie wku dwa razy wysyłało polecony - raz z przypomnieniem, że muszeę donieść papier z uczelni
      drugi raz - wezwanie do jednostki "które jest jednocześnie biletem na przejazd do jendostki w jednym kierunku środkami zbiorowego transportu publicznego" przyznam że nieźle się wtedy zestrachałem. chodziło o to że z powodów meldunkowych ja mam wku w Nowiaku. więc nigdy nie było mi po drodze wozić te papiery tam co semestr. niby uczlenia wysyła, ale zaspali, no i panowie w WKU se pomyśleli że tu taki i taki się miga. ale udało się odkręcić.

o przeniesieniu do rezerwy pzyszło zwykłym listem
      Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• jasin miałem kiedyś to samo, musisz wziąść zaświadczenie ze szkoły i jechać do WKU, oni tam mają Twoje papiery także powinno pójść bez problemów- przynajmniej u mnie tak było(WKU na Pradze)...
        MaxyM nic nie stoi na przeszkodzie udać się na pocztę i zobaczyć co przyszło jak z WKU nie odbierać dopóki nie opłacisz szkoły i nie dostaniesz papierka...w WKU przejawiają dziwną nadgorliwość we wręczaniu biletów chociaż nawet jak dają bilet to jest czas żeby odkręcić...i w tym miejscu pozdrawiam jednostkę w Radości do której miałem trafić

Komentarz

• Dzięki, czyli póki nie odbiorę mam czas na załatwienie wszystkiego?

Komentarz

• Zamieszczone przez MaxyM
            Dzięki, czyli póki nie odbiorę mam czas na załatwienie wszystkiego?
            hehe wiadomo nie odbierzesz, będzie powtórnie awizowane...potem wróci do nich i oni znowu swoje wiadomo,że to wszystko trwa...także czas masz
            inna sprawa,że wkońcu się wkurwią i jakiś podchorąży wykona do Ciebie telefon i zaproponuje spotkanie w przypadku odmowy przyśle po Ciebie samochód ŻW...mnie przekonał dopiero ten ostatni argument

...oczywiście należy pamiętać,że nawet z biletem w ręku możesz całą sprawę załatwić pomyślnie dla siebie...tylko wtedy czasu już nie ma tak dużo...

Pozdrawiam

Komentarz

• Dzięki Tarchomin, od wczoraj zabrałem się za zbieranie papierów.

A jak ma się sprawa kiedy mam papiery na zieloną kartę - co jak powiem... Mozliwe, że w tym roku będe musiał wyjechać i zostać w us - nie chce mieć problemów jak będe odwiedzał kraj?

Komentarz

• Pisząc szczerze... musiałbym spojrzeć do ustawy...możesz zapytać się o to np.w imieniu kolegi...przeważnie działa

Komentarz

• http://www.robikom.pl/ -- aparaty, kamery, monitory itd ,zapraszam
                  "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Zamieszczone przez MaxyM
                    Dzięki Tarchomin, od wczoraj zabrałem się za zbieranie papierów.

A jak ma się sprawa kiedy mam papiery na zieloną kartę - co jak powiem... Mozliwe, że w tym roku będe musiał wyjechać i zostać w us - nie chce mieć problemów jak będe odwiedzał kraj?
                    Wystarczy, gdy się przyznasz, że się moczysz w nocy.. Tylko stojąc przed komisją musisz to powiedzieć głośno i wyraźnie..
                    Możesz nawet im to wykrzyczeć.
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Dzięki...

Komentarz

• urwa
                        pomocy
                        skad sciagac sobie jakies empetrojki , bo mi duzo poszło w Polske i nie mam skad sciagac
                        kolezka polecił Emula, ściągłem , właczyłem i nic nie moge stamtad k...rwa ściągnąć
                        Help

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

• Wie ktoś czy da się zdjąć simlocka z Siemensa M35i nie idąc do serwisu? Jeśli tak, to byłbym bardzo wdzięczny za podanie adresu strony internetowej...

Komentarz

• Zamieszczone przez Porter
                            urwa
                            pomocy
                            skad sciagac sobie jakies empetrojki , bo mi duzo poszło w Polske i nie mam skad sciagac
                            kolezka polecił Emula, ściągłem , właczyłem i nic nie moge stamtad k...rwa ściągnąć
                            Help
                            http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=6242
                            "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• POMOCY !

jak w windows98 usunac zapamietane wdresy z paska ?

LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman
                                POMOCY !

jak w windows98 usunac zapamietane wdresy z paska ?

Nie wiem czy dobrze zrozumialem pytanie ale mozna to zrobic czyszczac historie.
                                ...

Komentarz

Pracuję...
                                X