Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Viola
    w zaawansowanych mam tylko Zwiększenie wydajności mikrofonu ale to nie pomaga :/ drugi mikrofon w ciągu tygodnia

Jesli to derugi mic w tygodeniu, to masz skopane wejscie mic, i ono pali CI urzandzenie. Widzialem takie przypadki.
    PS. Przerrpraszam za styl. Pijany jestem

Komentarz

• Kuźwa mam C+ złoty i dzisiaj wbijam sie na tv patrze....TVP1 , TVP2 , C+ NIE MA...nie ma niczego ! Został tvn i puls Ktos spotkal sie z takim czyms i czy mozna zalatwic to samemu czy trzeba dzwonic do serwisu ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Gutek
        Kuźwa mam C+ złoty i dzisiaj wbijam sie na tv patrze....TVP1 , TVP2 , C+ NIE MA...nie ma niczego ! Został tvn i puls Ktos spotkal sie z takim czyms i czy mozna zalatwic to samemu czy trzeba dzwonic do serwisu ?
        ja sie spotkam z czymś takim jutro, ale wypowiedzenie umowy zostało złożone przeze mnie juz jakiś czas temu.

(moze Twoi rodzice Gutek po cichaczu też to zrobili )
        you may try - (L) - but it won't die!
        ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Pilnie poszukuję filmu Piotra Dumały "Zbrodnia i kara". Oczywiście wersja do ściągnięcia z netu.

Z góry dzięki.

Komentarz

• Mazi - nie krakaj :/

Komentarz

• Mam pytanko
              Ostatnio wyczaiłem fajna wode - Issey Miyake - niestetu 75ml kosztuje 130zl - czy orientuje sie ktos gdzie mozna nabyc mniejsze ilosci bo ta cena mnie troche przytłacza a zapaszek naprawde przyzwoity - widzialem na Allegro testery 8ml za 22zl ale juz ni ma
              "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
                Mam pytanko
                Ostatnio wyczaiłem fajna wode - Issey Miyake - niestetu 75ml kosztuje 130zl - czy orientuje sie ktos gdzie mozna nabyc mniejsze ilosci bo ta cena mnie troche przytłacza a zapaszek naprawde przyzwoity - widzialem na Allegro testery 8ml za 22zl ale juz ni ma
                Cipcius 75ml za 130zl to jak za darmo :O

A takie probki po 8ml to sa g....warte...Bierz tą 75!!!

Czy jest opcja zeby w necie sprawdzic numer telefonu?
                Jakas ksiazka telefoniczna ?
                Wie ktos moze?

Komentarz

• Czy jest opcja zeby w necie sprawdzic numer telefonu?
                  Jakas ksiazka telefoniczna ?
                  Wie ktos moze?
                  Jesli to numer fitmy to zobacz www.pkt.pl, a jak prywatny szukaj na stronie www.tpsa.pl , kiedys byla. Ale jak to jest po teraz wyglada to nie mam pojecia.

Komentarz

• Zamieszczone przez Nova
                    Zamieszczone przez Cipciuś
                    Mam pytanko
                    Cipcius 75ml za 130zl to jak za darmo :O

A takie probki po 8ml to sa g....warte...Bierz tą 75!!!

Eee to na Allegro tyle kosztuje - tam sie boje brac jakies podróbki czy cos moga byc w nosie z tym - a w sklepie sa po 175zl wiec juz ciut albo bardzo duze ciut za duzo - moze na jakies imieniny w Listopadzie sobie zarzycze bo bylem ostatnio w perfumeri i ten zapaszek jest hmmm cód A czym sie roznia te małe próbki od duzych flakonów ?
                    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• zasadnicz próbki nie róznią sie niczym pozatym że są nieekonomiczne i nieopłacalne w zakupie i na dobra sprawe testerów nie powinien nikt sprzedawać bo dostaje sie je za free to tyle
                      NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

• Mam problem z gg na kompie .

Po zainstalowaniu i uruchomieniu pojawia się tylko okienko - z napisem na gornej czesci "Ja" i niczym pozatym .

Nie mozna uruchomić ani nic - tylko wyłączyć "krzyzykiem".

Jak mozna temu zaradzić?
                        ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
                          Eee to na Allegro tyle kosztuje - tam sie boje brac jakies podróbki czy cos moga byc w nosie z tym - a w sklepie sa po 175zl wiec juz ciut albo bardzo duze ciut za duzo - moze na jakies imieniny w Listopadzie sobie zarzycze bo bylem ostatnio w perfumeri i ten zapaszek jest hmmm cód A czym sie roznia te małe próbki od duzych flakonów ?
                          To zazycz sobie na imieninki bo na allegro czasem trafisz na podrobke.Choc jesli tak nieznaczna roznica w cenie to brałabym bez obaw

Te probki tak sa do niczego bo to zwykla mała buteleczka z zapachem,szkoda pieniedzy, zwłaszcza ze piszez ze po 22zł byly.Taki fiolki rozdaja w sklepach jako prezenty. Zapach nie zawsze jest tak trwały jak przy perfumie bo to nie tester do sklepu tylko gratis dla klienta

Bastion dzieki za adresy,niestety nie znalazlam tam tego czego szukam i juz chyba nie znajde.

Zamieszczone przez Mazi
                          Mam problem z gg na kompie .

Po zainstalowaniu i uruchomieniu pojawia się tylko okienko - z napisem na gornej czesci "Ja" i niczym pozatym .

Jak mozna temu zaradzić?
                          Tez tak mi sie kiedys zrobilo ale reinstalka gg pomogła

Pozdrawiam

Komentarz

• Zamieszczone przez Nova
                            Zamieszczone przez Mazi

Jak mozna temu zaradzić?
                            Tez tak mi sie kiedys zrobilo ale reinstalka gg pomogła

Pozdrawiam

No juz z 20 razy robiłem to i drugie tyle instalowałem, ale nic .

Wszedłem na stronę www.gadu-gadu.pl <- i tam jest jak wół napisane, ze trzeba Windowsa aktualizować. Ja nie mam zaktualizowanego (formata miałem wczoraj),ale teraz problem mam taki ze nie chce sie windows update'ować .

Juz ten cały mikroszoft mnie wpienia delikatnie mówiąc :/ .

Dzieki za dobre checi Nova i rowniez pozdrawiam .
                            ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Podpowiedzcie mi jakiś soft do obróbki video - coby z meczu bramki wyciąć...

Najlepiej Freeware lub Shareware. Komercyjne mnie nie interesuje.
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Mazi

Jak mozna temu zaradzić?
                                Miałem to samo. Ja załatwiłem sprawę tak: Ściągnęłem jakąś starszą wersję i wtedy otworzyło się dobrze a potem pobrałem aktualizacje i było wszytko spoko.

Komentarz

Pracuję...
                                X