Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ok dzieki juz mam

pzdr Reak

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes
      Czy ktoś wie gdzie jest Instytut Dziennikarstwa ?
      Nowy Swiat blisko Swiętokrzyskiej
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Amba
        Szukam osoby ktora nagrala badz zna osobe posiadajaca ngrany mecz Legii z Austria Wieden

Ja mam taka kasete niestety jest do niej kolejka (bylbys dopiero 6) jednak jesli jestes zainteresowany to daj znac

Pozdro
        www.facebook.com/PiknikiOnTour.eu

http://piknikiontour.blogspot.com

Tutaj słońce świeci inaczej

Komentarz

• Mam takie pytanko. Mam grę w obrazach płyt (BIN i CUE) i chciałbym coś dodać do tej płyty tzn, dodać key-generator, żeby przy kopiowaniu na CD był on na płycie. Używam Alcochola, ale posiadam również Deamon Toolsa. Jest może jakiś inny program, który to umożliwia?

[glow=green:9bf2027e86]100 post[/glow:9bf2027e86]
          q[-_-]p

Komentarz

• Prawdopodobnie "złapałem" Redlofa... Kto wie, jak to kurewstwo się wywala. proszę jedynie o sprawdzone linki do programów usuwających.. Sprawa pilna, jak nie wiem, co....
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
              Prawdopodobnie "złapałem" Redlofa... Kto wie, jak to kurewstwo się wywala. proszę jedynie o sprawdzone linki do programów usuwających.. Sprawa pilna, jak nie wiem, co....

Sciagnij sobie NAV 2003 lub 2002 (tyle ze 2003 dziala on tylko po XP, a z tego co widze masz 98, wiec moze byc NAV 2002), usuwa wieksozsc virusow, ja mam jestem bardzo zadowolony, w dodatku sam aktualizuje baze virusow. Jesli nie masz zainstalowanego zadnego programu antywirusowego, na wp chyba jest skaner online, jesli nie to wejdz na strone mksvir, tam tez powinien byc.

Komentarz

• Zamieszczone przez Amba
                Szukam osoby ktora nagrala badz zna osobe posiadajaca ngrany mecz Legii z Austria Wieden

Lysolek ma na 100%. Sam mu wysylalem

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K
                  Mam takie pytanko. Mam grę w obrazach płyt (BIN i CUE) i chciałbym coś dodać do tej płyty tzn, dodać key-generator, żeby przy kopiowaniu na CD był on na płycie. Używam Alcochola, ale posiadam również Deamon Toolsa. Jest może jakiś inny program, który to umożliwia?

[glow=green:737aefea93]100 post[/glow:737aefea93]
                  WinISO http://www.winiso.com/down/WINISO.EXE

Komentarz

• Endriu wielkie dzięki.
                    q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez RuBu
                      http://met-pol.home.pl/b20/wyjazdy/cracovia/20.jpg

Fotki tej flagi w całości i w sumie jak najdokładniejszej
                      "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

• POMOCY

Nagle sobie z niczego przestał działać mój mikrofon ma ktoś jakiś pomysł co sie stało? wszystkie kable sa podłączone w dobrych miejscach.
                        NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

• Zamieszczone przez Viola
                          POMOCY

Nagle sobie z niczego przestał działać mój mikrofon ma ktoś jakiś pomysł co sie stało? wszystkie kable sa podłączone w dobrych miejscach.
                          Sprawdz czy w ustawieniach glosnosci nie masz go wylaczonego przypadkiem.

Komentarz

• No właśnie nie on poporstu nagle ogłosił protest
                            NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Komentarz

• W zaawansowanych wklasciwosciach mikrofonu masz opcje Microphone+20dB Boost, sprobuj tam zaznaczyc lub odznaczyc. Jak nie pomoze zmien mikrofon, mogl pasc.

Komentarz

• w zaawansowanych mam tylko Zwiększenie wydajności mikrofonu ale to nie pomaga :/ drugi mikrofon w ciągu tygodnia
                                NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Komentarz

Pracuję...
                                X