Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• to ja niestety nie pomogę, bo dla mnie rozkmina photoshopa to juz jest wyższa(za wysoka) szkoła jazdy
    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
    będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• ma ktoś może jakiś pomysł jak temu zaradzić ?
      you may try - (L) - but it won't die!
      ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Mazi
        ma ktoś może jakiś pomysł jak temu zaradzić ?

A może olej Winampa?

http://www.foobar2000.org/

Jeśli tylko słuchasz na tym muzy, to polecam ściągnąć foobar'a.

Dodatkowym plusem jest fakt, że można dzięki niemu nagrywać płytki audio.

Komentarz

ma ktoś może jakiś pomysł jak temu zaradzić ?
          a co za sytem?po pierwsze to przeskanuj dobrze kompa czy nie masz wirusow i trojanow!jakims antywirusem i jakims do wywalania trojanow i inny szajsow np ad-aware.Przeinstaluj tez sterowniki do karty muzycznej

Komentarz

• Zamieszczone przez Sharn
            Wszystkie strony mi działają oprócz Onet.pl . W ustawieniach przeglądarki da się zablokować 1 stronę?
            nie da sie.jak masz explorera to wejdz w opcje internetowe/polaczemnia/ i tam w ustawieniach zobacz czy nie masz jakiegos dziwnego proxy ustawionego lub skryptu konfiguracji i zobacz w opcjach internetowych zabezpieczenia czy sa ustawione na poziom domyslny

Komentarz

Wszystkie strony mi działają oprócz Onet.pl . W ustawieniach przeglądarki da się zablokować 1 stronę?
              a są jakieś inne syptomy ?? na przykład wyskakujące nieraz okno czy nie masz jakichś spywarów czy coś i proponujące program do tego, czy jak źle wpiszesz to zamiast błedu 404 nie wyskakuje dziwna strona i czy może nie ma tez jakichś innych symptomów ??

Pozdro
              Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...

Komentarz

• Witam Poszukuję Wszystkich Rzeczy zwiazanych z LEGIĄ!! Górnikiem Polkowice, Markiem Hainzem ( czechy, banik obecnie), Adriano Leite ( inter, kucharskim, miecięlem, ujkiem ) Oraz Vlepek ! obojętnie jakich byle były nowe i po godziwej cenie, jestem zainteresowany wymianą jak i kupnem Pozdrawiam i czekam na oferty na gg-5162480, email - toto_mix@o2.pl

P.S. Szaliki Ultrasowskie, hoolianskie , I inne jakies w dobrych stanach , breloczki, odznaki, zdjecia wszystko piszczcie, raczej się dogadamy

Uwaga Sprzedam Nowe Szale Legii, Łączone oraz Naszych Braci ! GG 5162480

Komentarz

• Zrobilem wszystko co trzeba i nic, ale juz odkryłem pewną prawidlowosc.

Winamp przestaje grać, jak np. wczytuje sie save CM'a ( komp pracuje wtedy na mocnych obrotach, bo wszystko działa wolniej). Przestawał również grać, jak np. włączałem Kazee ... hmm ... problem w tym ze wczesniej tak po prostu nie było .

Dzieki za rady ! ( przynajmnie porzadek na twardzielu zrobilem ), ale Winamp dalej ma swoje humory ...
                  ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Aha nie tylko winamp przestaje działać w tym momencie ! Na zadnym innym odtwarzaczu tez nie ma dzwieku .

Endriu - mam Win 2000 . Jak sie przeinstalowywuje sterowniki do karty graficznej ?
                    ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez BoBeE
                      Zamieszczone przez Sharn
                      a są jakieś inne syptomy ?? na przykład wyskakujące nieraz okno czy nie masz jakichś spywarów czy coś i proponujące program do tego, czy jak źle wpiszesz to zamiast błedu 404 nie wyskakuje dziwna strona i czy może nie ma tez jakichś innych symptomów ??

Pozdro
                      Coś w tym stylu. Przez Operę mam ten zasrany onet. :/
                      Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Aha nie tylko winamp przestaje działać w tym momencie ! Na zadnym innym odtwarzaczu tez nie ma dzwieku .

Endriu - mam Win 2000 . Jak sie przeinstalowywuje sterowniki do karty graficznej ?
                        Sciagnij najnowsze sterowniki do swojej karty muzycznej i zainstaluj lub odinstaluj karte muzyczna i zainstaluj jeszcze raz z nowymi sterownikami.Mozesz jeszcze zrobic taki manewr ctrl+alt+del menedzer zadan i zobaczyc jakie sa odpalone aplikacje i procesy potem odpalic cos co powoduje ze winamp przestaje grac i jeszcze raz to samo i porownac procesy i odpalone aplikacje moze odpala sie cos co gryzie sie z muza

Komentarz

Zamieszczone przez BoBeE
                          Zamieszczone przez Sharn

Pozdro
                          Coś w tym stylu. Przez Operę mam ten zasrany onet. :/
                          przeskanuj kompa antiwirem i jakimis programikami do trojanow robali itp ad-aware i CWShredder-powinien zresetowac ustawienia przegladarki i wywalic dziwne strony startowe i pop-upy

Komentarz

• Sprzedam aparat fotograficzny - lustrzanka manualna z automatyką czasu naświetlania CHINON CE-4. Korpus "Pentaksopodobny", metalowy (nie jak w nowoczesnych konstrukcjach - plastik) z mocowaneim obiektywu Pentax K lub M42 (obiektywy Zenit, Praktica) po dokupieniu przejściówki, ciężki, dobrze leży w dłonii (z winderem - rewelacyjnie). W komplecie załaczam: obiektyw Chinon 50/f1,7, obiektyw zoom Chinon 80-200 / f 3,8 (rarytas - stała jasność w całym zakresie ogniskowych) oraz winder PW-530 umozliwiający wykonywanie zdjęć seryjnych. Całość kosztuje 600 PLN dla osobników chcących nabyć sprzęt od ręki. Dla targujących się - 700

Acha, sprzęt w stanie bdb- (drobne otarcia lakieru u dołu korpusu).

http://www.foto.okay.pl/aparaty/chinon_ce4.htm

http://www.butkus.org/chinon/ce-4/ce-4.htm

Anons raczej pilny - możliwy barter - jeśli ktoś ma na zbyciu piecyk gitarowy combo
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together
                            For whatever fate may bring

Komentarz

• szukam kogos kto mi podpowie jak zaczac pisac prace z polskiego na temat:

"co oznacza dla ciebie pojecie godnosci i jak sie to przeklada na twoje codzienne zycie"

prosba pomozcie mi, bo musze jutro oddac prace a nawet nie wiem jak zaczac.

Komentarz

• Zamieszczone przez Amba
                                szukam kogos kto mi podpowie jak zaczac pisac prace z polskiego na temat:

"co oznacza dla ciebie pojecie godnosci i jak sie to przeklada na twoje codzienne zycie"

prosba pomozcie mi, bo musze jutro oddac prace a nawet nie wiem jak zaczac.
                                Zacznij od historii, opisz postawe Polakow w trakcie rozbiorow oraz okupacji ( kladac nacisk na ich godnosc). Nastepnie napisz ze bedac Polakiem i mogac nim byc dzieki bohaterstwu i godnej postawie przodkow musisz dbac o swoja godnosc majac na wzgledzie ich ofiare.
                                Mozesz tez napisac ze godnosc jest dla Ciebie rzecza bezcenna i niezwykle wazna, nie efemeryda jak pieniadze czy stan spoleczny lecz czyms znacznie bardziej trwalym
                                Musisz to ladnie w slowa ubrac i bedzie dobrze

Powodzenia
                                "Szalikowcy, pseudokibice, kibole. Albo zadymiarze, ultrasi, hoolsi. To eufemistyczne określenia bandziorów, którzy terroryzują stadiony, biją się z policją, wychodzą na ulice. Mafia stadionowych terrorystów rozlała się na całą Polskę"

Komentarz

Pracuję...
                                X