Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Kawa
    Zamieszczone przez Adams_
    Zamieszczone przez Q_(L)
    Zamieszczone przez Adams_
    Kupie:
    SonyEricsson T68i
    SonyEricsson T310

ostatecznie:
    Nokie 6310i

Tylko legalne, z papierami!
    Zapraszam do salonu sprzedaży... najlepiej Idea
    Dziekuje bardzo Taki Eryk kosztuje okolo 2000 zl Na allegro nowke mozna miec za 400-500 zl.
    który kosztuje 2000? T68i napewno jest tańszy i w jakieś promocji, a T310 tez był w promocji bo moja sasiadka kupiła, ale nie polecam tego telefonu bo wyglada strasznie
    Hehe ale ja chce telefon a nie umowe na rok/dwa lata + telefon. Co do Erykow to faktycznie... sa wolne jak cholera, juz nie podobaja mi sie.

Komentarz

Co mam zrobić? Ostatnio jak chcę zapisać na kompie jakieś zdjęcie z neta to nie mogę zapisać w jpg-u tylko w bmp. Jest to o tyle istotne, że zawsze brałem "zapisz obraz jako" i od razu miałem tytuł obrazka. A teraz mam zawsze "bez tytułu" i tylko możliwość zapisywania w bmp.
      Legia
      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
        Co mam zrobić? Ostatnio jak chcę zapisać na kompie jakieś zdjęcie z neta to nie mogę zapisać w jpg-u tylko w bmp. Jest to o tyle istotne, że zawsze brałem "zapisz obraz jako" i od razu miałem tytuł obrazka. A teraz mam zawsze "bez tytułu" i tylko możliwość zapisywania w bmp.
        1. Wywal wszystkie *.jpg *.gif i *.bmp z Temporary Internet Files
        2. -//- wszystko z Temp
        3. Scan disk "C"
        4. Restart

i tyle )

Komentarz

Potrzebuję znaleźć jakieś forum, które nie wymaga bazy danych , chcę je wrzucic na taką jedna stronkę, ale konto na którym ona funkcjonuje nie obsługuje baz danych. Są w ogóle takie?
          Only You

Komentarz

Posiadam do sprzedania calkiem pokazna baze kaset magnetofonowych, skladaja sie one TYLKO z hip-hopu:

hh polski:

Molest "Skandal"
            Molesta "Ewenement"
            Molesta- Ewenemnet "Taka plyta"
            Kaliber 44 "w 63 minuty do okola swiata"
            Kalibier 44 "3:44"
            Wzgorze Ya-Pa-3 "Ja mam to co ty"
            Wzgorze Ya-Pa-3 "Wzgorze"
            Zip- sklad "Zipera"
            Zip- sklad "ONFR"
            WWO "MAsz i pomysl"
            Zip- sklad "Chleb powszedni"
            Gramatik "Swiatla miasta"
            Onar & Oska "Super relax"
            Stare Miasto
            Waco "Swierzy material"

Amerykanski HH:

Eminem "The Marshal Maters LP"
            Snoop Doggy Dogg "Dogy Style"
            Music Instructor "Electro City"
            Wu Tang Clan "Iron Flag"
            Wu Tang Clan "W"
            Method Man & RedMan "Blackout"
            Xzibit "At the speed of live"
            The Roots "Do you want more?"
            Cypress Hill "IV"
            Dj Tomekk "Return of Hip-hop"

wszystkike kasetki sa sprawne..
            wiec zapraszam cena do negocjacji...

Komentarz

UWAGA! ROZMAWIAJ o 80% mniej i wysyłaj sms ZA DARMO!!!!

Chcesz oszczędzać na rozmowach i wysyłać sms? Jeśli tak proszę wysłać kod z nowej karty sim+ za 50zł na maila LEGIALIVE bądź humorekonlinexxx@wp.pl, a w zamian otrzymacie unikatową broszure, która pozwoli Wam oszczędzać do końca życia pieniądze!!!!!!!!
              Sam skorzystałem i zaoszczędziłem!!!!
              Pozdro!
              Hello! Zapraszam do przystąpienia do kryta-fans!!! kontakt:
              kryta-fans@wp.pl gg:1406010
              WAP i nie tylko:
              http://wap.wpg.pl/101010
              Z A P R A S Z A M Y

Komentarz

Re: UWAGA! ROZMAWIAJ o 80% mniej i wysyłaj sms ZA DARMO!!!!

Zamieszczone przez VIP
                Chcesz oszczędzać na rozmowach i wysyłać sms? Jeśli tak proszę wysłać kod z nowej karty sim+ za 50zł na maila LEGIALIVE bądź humorekonlinexxx@wp.pl, a w zamian otrzymacie unikatową broszure, która pozwoli Wam oszczędzać do końca życia pieniądze!!!!!!!!
                Sam skorzystałem i zaoszczędziłem!!!!
                Pozdro!
                Witam ponownie...

Komentarz

prosze o pomoc !!

podczas grania w cm4 crack 4.0.8 pojawia mi się podczas wchodzenia do Tactics w czasie meczu taki oto komunikat

kto wie jak sobie z tym problemem poradzić??

z góry bardzo dziękuje
                  "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                  żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                  w środek meczu, nasze twarze mokną,
                  nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
                    Spróbuj w nazwie wpisać: "jakiestamzdjecie.jpg"
                    Nieznani Sprawcy

Komentarz

• Zamieszczone przez *PRZEMO*
                      Posiadam do sprzedania calkiem pokazna baze kaset magnetofonowych, skladaja sie one TYLKO z hip-hopu:

Amerykanski HH:

Music Instructor "Electro City"

yyyyyyyyyyyyyyyy
                      nie żebym się czepiał drogi *PRZEMO* ale cos tu nie gra po mojemu.
                      albom zmęczon za bardzon
                      Zamieszczone przez Jaco
                      Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

• Pomóżcie !!!!!!!

Mam stadionową wersję CM4 , polska wersja i nie wiem co zrobić ,żeby polskie znaki się pokazywały w gierce!!!! W necie mam wszystko normalnie (tzn widać ą,ę,ć,ź ) ,ale w grze nie , HEEELP !!!!
                        you may try - (L) - but it won't die!
                        ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Help!
                          Mam Cycling Managera 3 w wersji z netu i działa zasadniczo bez zarzutu, ale nie mogę zaistalować do niego żadnych patchy, bo od razu zaczyna podważać oryginalność nojego egzemplarza gry
                          CZy wie ktoś, gdzie są jakieś zcrackowane patche (1.1, 1.2, 1.2r4) albo ma takowe, do tej gry?
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                            Help!
                            Mam Cycling Managera 3 w wersji z netu i działa zasadniczo bez zarzutu, ale nie mogę zaistalować do niego żadnych patchy, bo od razu zaczyna podważać oryginalność nojego egzemplarza gry
                            CZy wie ktoś, gdzie są jakieś zcrackowane patche (1.1, 1.2, 1.2r4) albo ma takowe, do tej gry?
                            Jezeli ta wersja z netu to obraz plyty to nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Natomiast jezeli sciagnales gre z kazzy lub podobnego programu p2p (gra pewnie byla w jednym pliku *.exe?) to nie bedziesz mogl nic do niej dograc. Sa to wersje bardzo okrojone i dlatego zajmuja malo miejsca (pozbawione sa szerszych opcji).

A moze jeszcze co innego o czym nie mam pojecia
                            Boże spraw aby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!

Komentarz

• Zamieszczone przez zajączek
                              Co teraz?

Ściągałem sobie grę Colin McRae Rally 3. Ściągnąłem 2 pliki : *.bin i *.cue. Słyszałem, że to są obrazy płyt. Co teraz mam z nimi zrobić? Mam nagrywarkę!
                              Sciagnij program winiso. Odpal w nim plik *.bin i powinna wyswietlic sie zawartosc. Nastepnie kliknij "convert", wybierz plik *.bin i zapisz go w formacie *.iso. Nastepnie odpal nero (jezeli masz) i nagraj na plyte ten plik *.iso. Tylko tyle moge powiedziec . Jednak watpie aby ta gra byla tylko na jednej plytce, ja sciagnalem z kazzy na 3 cd
                              Boże spraw aby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!

Komentarz

• Po kilku latach działalności padł mi pilot do TV! :fu: Czy ktokolwiek kupował, np. w halach pod Pałacem, to urządzenie? Działało "kompatybilnie" z TV? Opłaca się? Bo już szlag mnie trafia ganiać nonstop do TV, aby cokolwiek zmienić w odbiorze!

Komentarz

Pracuję...
                                X