Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Spoko chłopaki, Maksiu już nie pierwszy raz o to pyta.

Komentarz

• Gdzie najtaniej mozna wykupic OC na fure?? Bo w link4 krzykneli mi 2300 zeta na OC na fure ktora chce kupic Mam wzwyzki, to rozumiem, ale bez przesady, fura ma silnik 1.2. a nie 3.0
      Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
        Spoko chłopaki, Maksiu już nie pierwszy raz o to pyta.

Dzieki, znalazlem rozwiazanie: UltraISO.

Komentarz

• Mam takiego zonka ,że moge mieć naraz otwartą jedną okno internetowe . Gdy próbuje otworzyć drugie to się otwiera ,a pierwsze zamyka. Ajuuto (czy jakoś tak). Z góry dzięki za odpowiedź.

Komentarz

• Potrzebuje Waszej pomocy
            Poszukuje programu do pomniejszania zdjęć , mam fotki z Wiednia , ale w bardzo dużej rozdzielczości ( ponad 2000 pixeli na ileś tam ) , a chciałbym zmiejszyć na 1024 X 768 , pomocy !!!
            z góry dzieki

Komentarz

• Zamieszczone przez Łysolek
              Potrzebuje Waszej pomocy
              Poszukuje programu do pomniejszania zdjęć , mam fotki z Wiednia , ale w bardzo dużej rozdzielczości ( ponad 2000 pixeli na ileś tam ) , a chciałbym zmiejszyć na 1024 X 768 , pomocy !!!
              z góry dzieki
              Bardzo dobry i łatwy w obsłudze jest IrfanView
              WWW.SFD.PL -= KULTURYSTKA, SPORTY WALKI, PIŁKA NOZNA =- WWW.SFD.PL

Komentarz

• Mam problemi. Po zainstalowaniu service packa 2 do xp wystapily pewne problemy. Internet zaczal strasznie wolno chodzic oraz podczas wypalania plytek nero lub normalnie przez windows pokazuje mi ze plyta nagrana itd. Po ponownym wlozeniu plyty dyskl jest czysty, mozna nagrywac do usranej smiervi i nic .
                Jest jakis sposob na to?

Komentarz

• Ma ktos gifa "kuleczkowy instytut"?
                  "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Potrzebuje Waszej pomocy
                    z góry dzieki
                    można to zrobić w większości programów graficznych jak corel czy photoshop lub inne jak również w wymienionym wyżej IfranView lub na przykład ACDSee

Pozdro
                    Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...

Komentarz

• Wszystkie strony mi działają oprócz Onet.pl . W ustawieniach przeglądarki da się zablokować 1 stronę?
                      Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Potrzebuje Waszej pomocy
                        z góry dzieki
                        Photo Broffsee Tools (PBT) jest najlepszy jesli chcesz to zrobic hurtem, tylko musisz miec wtedy wszystkie fotki w jednakowej pozycji (pionowo albo poziomo).
                        A normalnie to oczywiscie Photoshop.
                        ...

Komentarz

• Poszukuje wszelakich wzorów z herbem Legii !! Potrzebuje to na tatuaż !!!

Komentarz

• mam juz tego dość

Winamp mi nie działa . Tzn. działa chwile ( 2-3 piosenki ) a potem kaput i zeby znowu działał trzeba komputer resetować .

Dlaczego tak sie dzieje, jak temu zaradzić ? Tylko nie mowcie "format", bo to jest ostateczna ostateczność :/ .
                            you may try - (L) - but it won't die!
                            ITI GO HOME!!!

Komentarz

• a próbowałeś zainstalować jeszcze raz winampa? albo może jego inną wersję wybierz
                              Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                              Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                              Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                              ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                              A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                              będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Zamieszczone przez żyła
                                a próbowałeś zainstalować jeszcze raz winampa? albo może jego inną wersję wybierz
                                Tak, najpierw miałem winamp2 - zrobilem uninstal i sciagnale 5 - znowu było to samo .
                                you may try - (L) - but it won't die!
                                ITI GO HOME!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X