Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Łysolek
    Zamieszczone przez Nilmaker
    Mam problem:
    Niedawno zrobiłem format i i zainstalowałem sobie fife 2003, kiedy chciałem zapisać gre komp wisiał... gdy gralem bez zapisu i wychodziłem z gry musiałem restartowac kompa ponieważ nic nie chciało odpalić... wczoraj kolega mi nagrał CMa... chodzi jak paralityk gdy chce zapisać gre komp wisi... wiecie co moze byc zjechane?
    poszukaj w necie łatek do gier
    Mógł byś mnie jakos bardziej naprowadzic gdzie i jak szukac?
    bo bez zła... dobro było by poprostu normalne. nic specjalnego co podnosi jego range i wage...

Komentarz

• Zamieszczone przez EmrE

... moge Ci dać namiar na jeden taki zakład...
      A mają tam bluzy odrazu ? Jesli tak to poprosze, jesli nie to ja bluz nie moge znaleśc bez nadruków więc mi to nic nie da:/
      WWW.SFD.PL -= KULTURYSTKA, SPORTY WALKI, PIŁKA NOZNA =- WWW.SFD.PL

Komentarz

• SEMP CZEKA. Ursynowski SEMP zaprasza chłopców urodzonych w latach 1991-97 oraz dziewczęta urodzone w roku 1987 i młodsze na treningi piłkarskie. Zgłaszać się należy przy ul. Wokalnej 1 (stacja metra Ursynów). Dodatkowe informacje - tel. 648 04 69 lub 0-602 639 171.

MARYMONT ZAPRASZA. Chłopcy urodzeni w latach 1993-94 mogą zgłaszać się do RKS Marymont do sekcji piłkarskiej. Zgłoszenia we wtorki, czwartki i piątki w godz. 15.30-17 na boisku przy ul. Potockiej 1.
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Thomas
          Zamieszczone przez EmrE

... moge Ci dać namiar na jeden taki zakład...
          A mają tam bluzy odrazu ? Jesli tak to poprosze, jesli nie to ja bluz nie moge znaleśc bez nadruków więc mi to nic nie da:/
          a tego to nie wiem... wrazie czego masz namiary

http://www.koliber.waw.pl/kontakt.htm
          Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• za kazdym uruchomieniem przegladarki IE pojawiaja mi sie nowe wirusy-trojany na kompie.

wyrzuce je z autostartu, usune, to na ich miejsce wchodza nowe

co jest grane?
            Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez eLadamo
              za kazdym uruchomieniem przegladarki IE pojawiaja mi sie nowe wirusy-trojany na kompie.

wyrzuce je z autostartu, usune, to na ich miejsce wchodza nowe

co jest grane?
              Nie znam sie za bardzo ale mialem cos posobnego. Kiedys przypadkiem wyskoczylo w pyte okienek. Jakos poradzilem sobie, pozamykalem je ale za kazdym razem jak odpalalem IE to wyskakiwala mi jakas wyszukiwarka i komunikat w okienku popup ze mam komputer zasyfiony jakims spyware i jak zamknalem to w tej wyszukiwarce pojawialy mi sie strony skad moge zdobyc oprogramowanie (platne) usuwajace spyware. Zwhykle antywirusy nie pomagaja, sciagnalem z torrenta program ktory podobno usuwal ten syf i nic, bylo bez zmian. Musialem uzytkowac w mozzili, caly czas mi cos pstrykalo w glosnikach komputerowych tak jakby ktos przegladal na moim komputerze www chociaz IE byl zamkniety. Po jakims czasie wpadlerm na genialny pomysl ...

format c:

Komentarz

• poszukaj w p2p albo www.filemirrors.com spy sweepera . Pewnie nie pomoze ale....
                podpis cyfrowy <--------
                ================

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                  poszukaj w p2p albo www.filemirrors.com spy sweepera . Pewnie nie pomoze ale....
                  mam ten program i teraz na jakiej zasadzie on dziala?
                  Warszawa

Komentarz

• 'update definitions'; potem 'sweep now' i jazda ze świniami
                    przedtem możesz jeszcze ustalić listę cookiesów których nie usuwać
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================

Komentarz

• To wszystko jeszcze zalezy jakie to sa wirusy czy trojany?z tego co piszesz no to zwykle dziady co podminiaja strone startowa w ie i odpalaja pop upy pozniej.Proponuje programik ad-aware ja uzywam w ersji 6 i programik CWShredder powinno pomoc.Jaki masz system zainstalowany na tym kompie?

Komentarz

• Zamieszczone przez Endriu
                        To wszystko jeszcze zalezy jakie to sa wirusy czy trojany?z tego co piszesz no to zwykle dziady co podminiaja strone startowa w ie i odpalaja pop upy pozniej.Proponuje programik ad-aware ja uzywam w ersji 6 i programik CWShredder powinno pomoc.Jaki masz system zainstalowany na tym kompie?
                        win 98

dokladnie tak jak piszesz - to sa trojany i wrzucily sie w strone startowa, a ja nie moge za nic ich wywalic

teraz sie bawie z rejestrem

dzieki Raffi
                        Warszawa

Komentarz

• No ale w grzebanie w rejestrze nie wiele da bo trojan podmieni to na nowo najpierw trzeba wywalic wszystkie trojany a potem mozna uzyc cwshredder-on zresetuje ustawienia explorera na standardowe.proponuje jeszcze odpalic msconfig i zobaczyc w autostarcie co sie uruchamia bo tam sie te trojany pewnie tez dodaly.No i juz jak grzebierz w rejestrze to mozna tez podejrzec co sie uruchamia w kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run i pozostale ktore maja run w kluczu

A jak sobie nie poradzisz to napisz jaka strona startowa sie ustawia to bedzie latwiej cos ci pomoc

Komentarz

• Zamieszczone przez carew
                            Mam do sprzedania bilet na Polska-Anglia .Sektor 38.Cena 130 zl.
                            Wiadomosc gg 1630012 lub carew1@op.pl
                            "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

• mam do sprzedania bilet na Polska-Anglia, jak ktoś jest zainteresowany proszę na priva lub gg
                              pozdro
                              bez nerw :P

Komentarz

• A ja 20 numerów tmk
                                mozna wybrac z tych
                                25 numerów miesięcznika "To My Kibice". Stan idealny. Sprzedaję następujące numery (tylko w całości): 3-15; 17-27 i 29. 2 numery miesięcznika "To My Kibice - Europejscy Fani" (nr 1 i 2).
                                cena ok 50 zł

gg 1538279
                                Wiedeń się zbliża

Komentarz

Pracuję...
                                X