Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja uzywam Mozilla i dziala mi normalnie. Poprzestawiaj cos w cookies, moze to pomoze.

Komentarz

• kto mi wyjasni jak dziala router na 2 kompy???
      mam lacze chello 768 kbs

z gory dziekuje za wszelakie informacje
      I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

• Potrzebuję cracka do Pro Evolution Soccer 3 ale do patcha 1.30.100. Bardzo pilne, jeśli ktoś ma to proszę o kontakt

Komentarz

• Zamieszczone przez Afgan
          kto mi wyjasni jak dziala router na 2 kompy???
          mam lacze chello 768 kbs

z gory dziekuje za wszelakie informacje
          u mnie routerkiem dokladnie to lacze dzielone jest na 3 kompy cobym w kazdym pokoju mial dostep do forum .
          Prosta sprawa, wygodne, i dobrze chodzi.
          chodzi ci o jakies konkretne rzeczy? czy jak?

Komentarz

• o wszystko mi chodzi!!!
            jaka jest cena routera i jak to w ogole dziala bo chce net rozdzielic na 2 kompy :/
            I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

• Orientujecie sie czy w sklepach Adidasa są w sprzedarzy koszulki Treningowe Legii, a jesli tak to ile kosztują ?
              Chodzi mi konkretnie o ten model koszulek :
              Koszulka

"... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Afgan
                o wszystko mi chodzi!!!
                jaka jest cena routera i jak to w ogole dziala bo chce net rozdzielic na 2 kompy :/
                nie jestem pewien ale do dowch kompow moze starczyc nawet zwykly switch za 60-90PLN.
                Takie cus jak ja mam bylo drozsze kolo 200PLN

a robi sie to tak ze do routerka wchodzi kabel z modemu i wychodza dwa inne z ktorych kazdy idzie do osobnego kompa. i juz. nie trzeba nawet nic konfigurowac.

Komentarz

• wie może ktoś gdzie można kupić taką małą koszulke Legii do powieszenie w samochodzie ??
                  Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• eeee.. chyba u Bosmana kiedyś widziałem, może jeszcze są
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Dzięki Rafii poszukam...

a jeszcze druga sprawa... mam takie cos ze jak ktoś napisze do mnie na gg i odbiore wiadomość to mi sie automatycznie reseruje komputer...
                      Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• sprzedam książki i bryki do klas 1-4 liceum/technikum

biologia, fizyka, polski etc

więcej info na gg: 2438603

Komentarz

• problem:
                          ziomki pojechały do irlandii na zarobek, i jest pytanie
                          jak dostać bilety na meczyk z irlandią na 4... (?)
                          w pzpn nic sie nie dowiedziałem, jak by ktoś wiedział... to niech da znać
                          "...i na dobre i na złe"

Komentarz

• mam problema:

Gdy wlaczam IE jako glowna strona wyslakuje mi cos do wyszukiwania co ma adres: about: blank. Zmieniam strone glowna wychodze z IE, wchodze jeszcze raz i znowu jest to about blank... co zrobic zeby to zmienic? :/

Komentarz

• Zamieszczone przez Fester
                              mam problema:

Gdy wlaczam IE jako glowna strona wyslakuje mi cos do wyszukiwania co ma adres: about: blank. Zmieniam strone glowna wychodze z IE, wchodze jeszcze raz i znowu jest to about blank... co zrobic zeby to zmienic? :/
                              Zainstalować Opere
                              bo bez zła... dobro było by poprostu normalne. nic specjalnego co podnosi jego range i wage...

Komentarz

• sluchałem Winampa i zachcialo mi sie mikrofonu - podlaczylem - zapiszczało zawiesilo system no to bach reset - wiele razy juz tak sie działo - no i ciach - karty graficznej nie rozpoznaje - lipsztyk - co z nią ? wiecie jakiej odpowiedzi nie chce uslyszec.... to stary SB128 ale i tak grała dobrze i mi wystarczala - teraz jade na zintegrowanej AC97 - ale co z tamta ?
                                "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Pracuję...
                                X