Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ja mam dwa szale Pogoni (jeden tkany, jeden dziany) na wymiane na jakis ciekawy szal.

Komentarz

• Zamieszczone przez ems
      ja mam dwa szale Pogoni (jeden tkany, jeden dziany) na wymiane na jakis ciekawy szal.
      Ze Śmigłem sobie wymień we wrześniu na jakiś pasiaczek albo cóś....
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Komentarz

• Poszukuję filmu Akwarium, może ktos posiada w domowej videotece takowy. W wypożyczalniach jest prawieniedostępny, jak ktoś znajdzie u siebie w domu to proszę kontakt na priva. postawię dobre piwo

Komentarz

• Poszukuję utworu zespołu APTEKA "Jezus" w formacie mp3. Jeśli ktoś posiada, proszę o kontakt na priv. Stawiam dwa piwa..
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Szukam ksiazki Weźmisz Czarno Kure - Andrzeja Pilipiuka jak ktoś ma to sie pewnie dogadamy :P
              Jak cos to albo na priv - albo na GG
              off topic- Jaco miałeś mi dać numer na priv lub się odezwać

Komentarz

• Jaco, wprawdzie nie mam (chyba - musze popatrzeć w domu) a znalazłem fajne zdjątko:
                http://www.pracownia52.pl/pp.php?spg...&spgmFilters=t
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                  Jaco, wprawdzie nie mam (chyba - musze popatrzeć w domu) a znalazłem fajne zdjątko:
                  http://www.pracownia52.pl/pp.php?spg...&spgmFilters=t
                  Bóg zapłać za chęci, Raffi!! Szukaj dalej. Jędrek wyszedł, jakby siedział na kacu na tronie.
                  GuTek!! Czyżbyś wszystko powłączał na pewno??
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• juz tak a i jeszcze prośba - Maxym moge prosić o jakiegoś avatarka ?

Komentarz

• Ma ktoś z Was jakiegoś dobrego i niedrogiego Blacharza ???

SPRAWA BARDZO PILNA !!!!

Komentarz

• Nie wiem, czy to dobre miejsce (choc w topicu jest "szukam"), ale niech tam :
                        W ktorym miejscu/ skrzydle PKiN jest Lapidarium?

Komentarz

• Zamieszczone przez Raekwon99
                          A z której płyty jest ten utwór "Jezus" i czy ten tytuł to nie "Jezuuu" ? zaczyna się tak-> " Jezus Chrystus nie jest w modzie ... "
                          O to to to !! To jest chyba z płytki "Narkotyki" czy cóś..
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zapraszam wszystkich na strone www.typy.org - a pozniej na forum owej - wlasnie ruszylismy (tzn pierwsza kolejka za nami ale kazdy ma szanse dogonic ) z konkursem nazwanym MINI LIGA TYPEROW. Co wazne - konkurs z nagrodami ... Pierwsze miejsce po rundzie - 50 zlotych wplaty do expekt; II miejsce - 30 zetow gdzies (bet-at-home); III miejsce - 20 zlotych (j.w.).
                            Co sie robi - typuje sie 1 x 2 1x x2 spotkania wiekszosci wielkich lig...
                            Jak ktos ma ochote to zapraszam

pozdrawiam

Komentarz

• jest tylko to :

http://terra.pl/spv/sounds/apteka_narkotyki06.mp3

lypa

Komentarz

• Zamieszczone przez Greengo
                                Nie wiem, czy to dobre miejsce (choc w topicu jest "szukam"), ale niech tam :
                                W ktorym miejscu/ skrzydle PKiN jest Lapidarium?
                                ja tam bylem tylko w kinie i na tarasu widokowym, ale moze to pomoze:

www.pkin.pl

Komentarz

Pracuję...
                                X