Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Nova
    A o 15:30 to nie bedzie kąt prosty? :O
    nie dlatego bo krótka wskazówka od godzin bedzie juz za 15 czyli kat na bank bedzie mniejszy od 90 stopni

chyba sie spoznilem , matematycznie nie da si inaczej niz: 1 minuta to 6 stopni, o 15:30 wskzowka bedzie dokladnie w polowie miedzy 3 a 4. wiec to bedzie 15 minut - 2,5 minuty= 12,5 minuty , 12,5x6 to jak w morde strzelil 75 stopni
    bez nerw :P

Komentarz

• Zamieszczone przez Adiq
      Zamieszczone przez Nova
      A o 15:30 to nie bedzie kąt prosty? :O
      Hyhy... przecież o wpół do trzeciej mała wskazówka nie będzie na 3, tylko po środku 2 i 3. Odpowiedź to 75 stopni, ale jak to się matematycznie oblicza?

PS. Nie kątomierzem, bo to dział miara łukowa kątą, a nie geometria...
      Hyhy...Tylko ze Ty masz obliczyć wpoł do czwartej wiec niedzy 3 a 4

Napisz ze masz elektroniczny zegarek i nie mozesz obliczyc ile to

Komentarz

• Zamieszczone przez Nova
        Hyhy...Tylko ze Ty masz obliczyć wpoł do czwartej wiec niedzy 3 a 4
        Dobra i tak wiadomo ocb. :P
        Nieznani Sprawcy

Komentarz

• Rzeczywiscie75 stopni. Tarcza zegara ma 12 godzin czyli 24 pól godziny. kat pelny ma 360 stopni. 360:24=15 stopni czyli kat zawarty pomiedzy jedna pólgodzina np. pomiedzy 15 a 15.30 wynosi 15 stopni.Miedzy wskazowka godzinna a minutowa ma 5 przedzialów pólgodzinnych czyli 5x15 stopni równa sie 75 stopni tak na chlopski rozum.
          Wracajcie słodkie chwały godziny,
          sławne gonitwy i strzelaniny
          Tak tylko znowu można być młodym
          zabić i z dumą czekać nagrody...

Komentarz

• mam SDI, które działa jako zewnętrzny modem. gdy korzystałem z WIN 98 połączenie (które tworzyłem Dial-Upem) trwało bardzo szybko. teraz, gdy przesiadłem się na XP Pro połączenie działa, jednak teraz oprócz napisów które były przy łączeniu w 98 (typu Trwa weryfikacja nazwy użytkownika i hasła) doszedł jeszcze "Trwa rejestrowanie komputera w sieci". niestety ten ostatni etap trwa stosunkowo długo w porównaniu do czasu łączenia z netem w 98.

wie ktoś czy można to łączenie (jak i rozłączanie) jakoś przyśpieszyć? co to za opcja rejestrowania komputera? ta opcja musi być przy każdym połączeniu? można to jakoś wyłączyć?

Komentarz

• gdzie i za ile mniej wiecej można nabyc gasnice halonową ????

Komentarz

• Zamieszczone przez Luqas
                mam SDI, które działa jako zewnętrzny modem. gdy korzystałem z WIN 98 połączenie (które tworzyłem Dial-Upem) trwało bardzo szybko. teraz, gdy przesiadłem się na XP Pro połączenie działa, jednak teraz oprócz napisów które były przy łączeniu w 98 (typu Trwa weryfikacja nazwy użytkownika i hasła) doszedł jeszcze "Trwa rejestrowanie komputera w sieci". niestety ten ostatni etap trwa stosunkowo długo w porównaniu do czasu łączenia z netem w 98.

wie ktoś czy można to łączenie (jak i rozłączanie) jakoś przyśpieszyć? co to za opcja rejestrowania komputera? ta opcja musi być przy każdym połączeniu? można to jakoś wyłączyć?

W ustawieniach polaczenia odznacz opcje logowanie do sieci i bedzie ok

Komentarz

• czy ktoś wie, gdzuie możan kupić Encyklopedię Fuji o legii Warszawa???
                  jeżeli ktoś taką posiada i chce sprzedać to ja chętnie kupię, podobnie jak "Zin zinów" i inne ksiązki o tematyce kibicowskiej lub legijnej!
                  Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                  Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                  Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                  ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                  A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                  będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• chyba o Legii Warszawa!

Komentarz

• Zamieszczone przez żyła
                      czy ktoś wie, gdzuie możan kupić Encyklopedię Fuji o legii Warszawa???
                      jeżeli ktoś taką posiada i chce sprzedać to ja chętnie kupię, podobnie jak "Zin zinów" i inne ksiązki o tematyce kibicowskiej lub legijnej!
                      na pewno w sklepiku na Legii jest ( o ile dobrze pamietam 43 zł ,ale pewien nie jestem )
                      you may try - (L) - but it won't die!
                      ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Zin Zinów to raczej nie jest ksiazka :P
                        NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

• Szukam kawałka :
                          Manu Chao - Bienvenida a tijuana

PS>juz mam
                          "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Mazi
                            Zamieszczone przez żyła
                            czy ktoś wie, gdzuie możan kupić Encyklopedię Fuji o legii Warszawa???

na pewno w sklepiku na Legii jest ( o ile dobrze pamietam 43 zł ,ale pewien nie jestem )
                            a jesli nie, to o ile sie nie myle można zamówić pocztą

ja swoją dostalam wczoraj

Komentarz

• Pezet , S.Polak kawałek

Komentarz

• Ma ktoś może napisy do "Soul plane" w morde nie ma nigdzie DOBRYCH napisów do tego ,a film podobno kozak.... :/
                                Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                                Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

Pracuję...
                                X