Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wszystkie w okolicy pozamykane cfaniaku. A jak sie okaze ze nic nie wygralem to na darmo mi sie iść nie chce :P

Komentarz

• mam takie pytanko, czy ktos z poludnia Polski byl moze na Biesiadach Tyskich i sie orientuje na jakich zasadach sa te licytacje tysiakami? i co mozna licytowac

jakie akumulatorki polecacie do aparatów cyfrowych, zeby dlugo trzymaly i sie nie psuly ( i nie kosztowaly koszmarnie duzo )

Komentarz

• Dobra moze i mi ktos pomoze. Mam taka opcje jak smigam po necie. W srednio co czwartej otwartej stronie (nie wazne jaka mzoe byc i forum i onet) pojawia sie cos takiego : '

Interakcja formantu ActiveX z innymi czesciami tej strony moze byc niebezpieczna. Czy chcesz zezwolic na interakcje?

I pojawia sie nie mozna otworzyc strony oraz co by sie nie kliknelo dalej wyskakuje:

Ta strona zawiera potencjalnie niebezpieczne dane dla formantu ActiveX. Obecne ustawienie zabezpieczen uniemozliwiaja uruchamianie formantow w taki sposob . W wyniku tego strona mzoe byc wyswietlana niepoprawnie

Nie jest to jakis wielki problem ale jesli smigasz po necie i co chwila tak sie dzieje jest to opor wkurwiajace.
        Probwalem bawic sie w opcjach internetowych ale bez rezultatu!

Pomozecie???
        Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

• M_I_G , wejdź w Właściwości Internet Explorer / Zabezpieczenia i Poziom Niestandardowy. Tam będziesz miał bodajże 5 opcji z ActiveX, proponuje je wszystkie ustawić jako "Włącz".

Może to coś pomoże...

Komentarz

• sprzedam nowe 5 srubowe, 5 ramienne aluminiowe felgi do Toyoty ( i chyba do innych japoncow ).

Komentarz

• mam pytanie.

czy jeżeli zainstaluje na jednym dysku twardym Win 98 a na drugim Win XP, a później i tu i tu zainstaluje swoje połączenie internetowe (SDI, który działa jako modem) to na obu systemach połączenie będzie prawidłowo funkcjonowało?

Komentarz

• Mam takiego problema oto -

jakies 10 dni temu bylem z bratem u babki i tam cale dnie gralismy w pile do nocy - jednym slowem nie oszzcedzalismy sie - no i juz 2 dnia zaczely mnie bolec łydki ( wydaje mi sie ze to moze byc jakies nadwyrezone sciegno czy cos) w obu nogach. minął powiedzmy tydzien, ból minał i 2 dni temu złapał mnie skurcz w lewej nodze i zaczeło cholernie bolec - no to ja bach - nasmarowałem bolace miejsce maścią ABC i owinałem bandarzem elastycznym na noc - no i teraz dycham bo mnie noga piecze zadni lekarze nie wchodza w gre bo w niedziele wyjezdzam nad morze - wiem ze tu duzo sportowców wiec moze polecicie jakąś maśc na to ściegno i cos zeby juz ta noga nie piekla tak
                Dziekuje za uwage
                Pomocy
                "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Luqas
                  M_I_G , wejdź w Właściwości Internet Explorer / Zabezpieczenia i Poziom Niestandardowy. Tam będziesz miał bodajże 5 opcji z ActiveX, proponuje je wszystkie ustawić jako "Włącz".

Może to coś pomoże...
                  Wlasnie problem polega na tym ze tez o tym myslalem i wszystko jest ustawione na wlacz i dalej **** dupa
                  Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
                    Mam takiego problema oto -

jakies 10 dni temu bylem z bratem u babki i tam cale dnie gralismy w pile do nocy - jednym slowem nie oszzcedzalismy sie - no i juz 2 dnia zaczely mnie bolec łydki ( wydaje mi sie ze to moze byc jakies nadwyrezone sciegno czy cos) w obu nogach. minął powiedzmy tydzien, ból minał i 2 dni temu złapał mnie skurcz w lewej nodze i zaczeło cholernie bolec - no to ja bach - nasmarowałem bolace miejsce maścią ABC i owinałem bandarzem elastycznym na noc - no i teraz dycham bo mnie noga piecze zadni lekarze nie wchodza w gre bo w niedziele wyjezdzam nad morze - wiem ze tu duzo sportowców wiec moze polecicie jakąś maśc na to ściegno i cos zeby juz ta noga nie piekla tak
                    Dziekuje za uwage
                    Pomocy
                    za malo magnezu bodajze w organizmie.
                    Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

• jakim autobusem najlepiej z centrum dojechać na Plac Krasińskich?
                      bez nerw :P

Komentarz

• Zamieszczone przez Raekwon99
                        Zamieszczone przez Kiub
                        jakim autobusem najlepiej z centrum dojechać na Plac Krasińskich?
                        chyba 175 i 400.
                        thx
                        bez nerw :P

Komentarz

• mam pytanie.

czy jeżeli zainstaluje na jednym dysku twardym Win 98 a na drugim Win XP, a później i tu i tu zainstaluje swoje połączenie internetowe (SDI, który działa jako modem) to na obu systemach połączenie będzie prawidłowo funkcjonowało?
                          Bez problemu. Jesli dobrze skonfigurujesz to bedzie.

Komentarz

• Wie ktos po ile może być igła do gramofonu????

Komentarz

• Jesli ktos zna program i stronke z ktorej mozna go sciagnac(ZA DARMO) to prosilbym o pomoc.
                              Chodzi mi o jakis program do kasowania i ochrony przed czyms co sie zwie "Spyware".Dotad to tylko darmowe skanery poznajdywalo mi ,ktore wykrywaly te Spyware ale juz nie usuwaly.
                              Z gory dzieki za pomoc.

Komentarz

• Jesli ktos zna program i stronke z ktorej mozna go sciagnac(ZA DARMO) to prosilbym o pomoc.
                                Chodzi mi o jakis program do kasowania i ochrony przed czyms co sie zwie "Spyware".Dotad to tylko darmowe skanery poznajdywalo mi ,ktore wykrywaly te Spyware ale juz nie usuwaly.
                                Z gory dzieki za pomoc.

Komentarz

Pracuję...
                                X