Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kiub
    ściągnąłem sobie przez eMula Hooligans & Thubs i jak odpalam film drga mi obraz, wie ktoś co zrobić (może mam stare już kodeki)?
    Jeśli używasz Allplayera to wejdź w programe w Live uptade...Jeśli inny program poprostu poszukaj Kodeków...według mnie najlepszym programem jest AllPlayer www.allplayer.prv.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez IRAS_L
      Zamieszczone przez Kiub
      ściągnąłem sobie przez eMula Hooligans & Thubs i jak odpalam film drga mi obraz, wie ktoś co zrobić (może mam stare już kodeki)?
      Jeśli używasz Allplayera to wejdź w programe w Live uptade...Jeśli inny program poprostu poszukaj Kodeków...według mnie najlepszym programem jest AllPlayer www.allplayer.prv.pl
      dzięki za pomoc ale już sobie poradziłem odpalając film po prostu w......divx playerze
      bez nerw :P

Komentarz

• od jakiegoś czasu coś dziwnego dzieje się z moim komputerem. dość często przy wyłączaniu pokazuje się niebieski ekran informujący o jakimś błędzie, przez to muszę resetować i jeszcze raz zamykać. również zdarza się, że w czasie pracy pokazuje się niebieski ekran, np. gdy mam włączonego Winampa i przeglądam forum (nie zawsze tak jest, to sporadyczne przypadki- ale mimo wszystko strasznie wkurwiające), do tego dochodzi pojawiające się okno czy chcę wysłać raport o błędach IE 6.0

wydaje mi się, że to nie jest wina wirusa, bowiem robiłem pełne skanowanie systemu Nortonem 2004 PL (z nową bazą wirusów) i nic nie wykrył. na wszelki wypadek zastosuje jeszcze MKS Skaner Online ale jestem niemal pewien że nie mam wirusa. mam też zainstalowany Ad-aware, więc wszelkiego rodzaju syfy jak spyware odpadają.

kolejny problem to taki, że gdy np. otworzę forum a później chcę przejść na inną stronę to wyskakuje mi naspis, że "Nie można wyświetlić strony". gdy zamkne okno IE i otworze jeszcze raz to już się wyświetla :roll

no więc co może być przyczyną tego wszystkiego? jak na mój gust to wina IE 6.0 wraz z SP1, tyle że co ja mu mogę zrobić?

co mi radzicie? mam WIN 98 SE

może coś na trojany albo cuś...

Komentarz

• Zamieszczone przez Luqas
          jak na mój gust to wina IE 6.0 wraz z SP1, tyle że co ja mu mogę zrobić? co mi radzicie? mam WIN 98 SE
          zmien przegladarke na Mozille lub Opere i program pocztowy z Outlook na np. nKurier poczty.
          22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

• Zamieszczone przez M_I_G
            Zamieszczone przez yusta
            Zamieszczone przez szczepan
            Yusta napisz czy to orginal, jaka to gra itd...
            CM 4 dzisiaj, nigdy wczesniej nic takiego nie miałam a grałam w tę gierkę dość dużo swego czasu
            Jak dla mnie to jest akcja taka:
            CM zawsze zre duzo pamieci i jest cieko trawiony przez kompa. Podgrzewa Ci sie procek na skutek wysilku przy CMie. Radze sprawdzic wiatraczek.
            Nie dawno mialem podobna sytuacje, oczyszczenie wiatraczka pomoglo. W razie czego wymiana.
            No własnie tak podejrzewałam, tyle że nie myślałam o procku...
            Dzięki wszystkim za pomoc, zaraz go odkurze
            Działać działa, bo przy normalnym użytkowaniu nic nie wyje, a jak wychodziłam z gry to też momentalnie przestawało.
            Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
              Pytanko jest - zna sie ktos na sprzecie Hi-Fi ?
              Moglby ktoś doradzić w paru kwestiach technicznych ?
              Szukam wzmacniacza ,korektora graficznego i glośników za jakieś rozsądne pieniądze - jezeli ktos moze doradzic cos konkretnego to bylbym wdzieczny
              A ile możesz na to wydać?

Wzmak - np:
              http://www.allegro.pl/show_item.php?item=28462609
              http://www.allegro.pl/show_item.php?item=28516047
              http://www.allegro.pl/show_item.php?item=28820911

Kolumny - gorąco polecam Radmora. Sam mam Radmor LS-30. Niestety, do dostania jedynie używane bo gdańskei zakłądy juz ich nie produkują.

Recenzje na http://www.hifi.pl
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

Komentarz

• Oczyściłam wiatraczek. Po tym co i ile stamtąd wygrzebałam, dziwię się że w ogóle pracował :O
                Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                  Oczyściłam wiatraczek. Po tym co i ile stamtąd wygrzebałam, dziwię się że w ogóle pracował :O
                  Dokładnie to samo sobie pomyślałem jak czyściłem mój
                  Old Fashion Man Club

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcinos
                    Procek grzał się niesamowicie - czasem temperatura grubo powyżej 70 stopni.
                    Po oczyszczeniu - niewiele ponad 5 dyszek.
                    A jak w ogóle sprawdzić temperaturę procka?
                    Legia
                    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Zamieszczone przez zajączek
                      Zamieszczone przez Marcinos
                      Na samym poczatku przy uruchamianiu kompa masz podane, potem bodajze w panelu sterowania.

Ale ze mnie wujek dobra rada!!! Haahahahaha!!!!!!!!
                      Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

• Zamieszczone przez zajączek
                        Zamieszczone przez Marcinos
                        Bios - w opcji PC Health

I z poziomu Windows w aplikacji dostarczonej z płytą jeśli taka aplikacja jest.

Norma dla procesora w biegu jałowym to 35 - 40 st.

W stresie (wymagająca gra na przykład) do 55 stopni.
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

Komentarz

• Możesz w biosie, to po pierwsze.
                          Po drugie z reguły na stronce producenta płyty głównej są małe programy które monitorują pracę kompa i za ich pomocą też możesz sprawdzic temperaturę.
                          Old Fashion Man Club

Komentarz

• Zamieszczone przez andrzejzb
                            Co, gdzie, jak, kiedy?

Ja mam nonstop 70-75 stopni i żadnych problemów.

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
                              Zamieszczone przez andrzejzb
                              Co, gdzie, jak, kiedy?

Ja mam nonstop 70-75 stopni i żadnych problemów.
                              No nie zgodzę się, że norma to 35-40 bo to tez zalezy od procka.

Beny bierz się za czyszczenie radiatora
                              Tylko się nie zszokuj jak zobaczysz co się tam dzieje. Jak mój się tak grzał to kurz z niego wyglądał jak wełna mineralna
                              Old Fashion Man Club

Komentarz

• E tam, narazie wszystko działa, a jak zacznę czyścić to pewnie przestanie.

Komentarz

Pracuję...
                                X