Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez zajączek
    Zamieszczone przez andrzejzb
    Zamieszczone przez zajączek
    Pomocy!
    Mam taki problem z internetem.
    Mam Chello.
    Ostatnio bardzo często rozłącza mi się net. Wygląda to tak, że ni stąd ni zowąd zanika połączenie. Nie mogę np zostawić kompa na noc, żeby mi się coś ściągało, bo po jakimś czasie zanika połączenie i dupa ze ściągania.
    A jak już zaniknie, to muszę zrestartować komputer i modem, i wtedy znowu mogę się cieszyć(?) internetem.
    I wkurwia mnie to bardzo, jak np siedzę w necie i co jakiś czas muszę restartować kompa.
    Czym może to być spowodowane?
    Ja miałem to samo na Realteku 10/100/1000. Wymieniłem kartę sieciową na Intela PRO 100+ 10/100 i mam święty spokój.
    Ale mój modem jest podłączony do kompa przez USB a nie przez kartę sieciową!
    I dodam jeszcze, że problem pojawił sie dosyć niedawno.
    Hmmm. Jak nie karta to ja nie wiem co Neostradą się nei bawiłem...
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez zdesperowana Nova
      Postanowilam wspaniałomyslnie jak co jakis czas przeskanowac kompa.Uprzednio oczyściłam cookies i usilowalam oczyscic tempa ale pokazywało mi ze wszystko co sie w nim znajduje jest uzywane.Gdy odpaliłam antyvira (ze 2 godziny temu) zaczeło mi przeszukiwac i wynalazło juz ponad 100 tys plikow,nadal skanuje jeden folder- Content.IE5....Nie wiem co to jest ale podlega pod tempa.Ale nie w tym rzecz zeby mi teraz tłumaczyc co to za plik tylko zeby mi powiedziec JAK GO OCZYSCIC??!!Usiłowałam przez wyszukiwarte ale ani komenda Content.IE5 ani Content.IE nie przyniosly rezultatów,dopiero Content ale odnalazło zaledwie 21 plikow z czego tylko 9 dało sie usunać...
      Pomozcie załamanej Pyrce bo niedlugo kompa przez okna wywali....
      Nikt nie jest w stanie mi pomoc?

Komentarz

• może jakiegoś innego antyvira odpalić? Albo Spy Sweepera? (wersja pełna do znalezienia na www.filemirrors.com po wpisaniu hasła contains : "sweeper")
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• To nie kwestja antyvira niestety. To problem w tym ze nie moge oczyscic tego cholernego pliku bo nie moge go w kompie znaleśc

A antyvir mi ten plik ponad 2 godziny skanował...Strach sie bac ile tego w sumie tam jest :\

Komentarz

• Zamieszczone przez Nova
            To nie kwestja antyvira niestety. To problem w tym ze nie moge oczyscic tego cholernego pliku bo nie moge go w kompie znaleśc

A antyvir mi ten plik ponad 2 godziny skanował...Strach sie bac ile tego w sumie tam jest :\
            Może nie ustawiłaś w widoku opcji "Pokaż wszystkie pliki" ??
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Nova a moze chodzi o to ze jest w "autostarcie'? i wtedy przy otwarciu systemu nie mozna go wykasowac bo dziala w tej chwili...

w "uruchom" (menu start) wpisz msconfig i tam masz autostart wiec poszukaj go...

Komentarz

• Kurde, mam jakieś dziwne jazdy... Jak odpalam jakąś grę to po jakims czasie (różnym) włącza mi się sygnał podobny do pogotowia, albo jakiegos innego wozu ratunkowego :O
                Głośniki mam wylaczone, dźwięk idzie z kompa... jak zamkne grę, dzwięk się wyłącza.
                Wie ktos może co jest grane?
                Only You

Komentarz

• Yusta napisz czy to orginal, jaka to gra itd...

Komentarz

• POSZUKUJĘ!!!!!!! biletów Legii oraz innych Polskich klubów z meczów w europejskich pucharach!!!!!!

Komentarz

• kupie nową wątrobe
                      LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Zamieszczone przez szczepan
                        Yusta napisz czy to orginal, jaka to gra itd...
                        CM 4 dzisiaj, nigdy wczesniej nic takiego nie miałam a grałam w tę gierkę dość dużo swego czasu
                        Only You

Komentarz

• Yusta sprawdz w biosie temp procka, czy wiatrak chodzi, mozesz miec ustawiony alarm dzwiekowy o przegrzewaniu proca z pcspeakera.

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                            Zamieszczone przez szczepan
                            CM 4 dzisiaj, nigdy wczesniej nic takiego nie miałam a grałam w tę gierkę dość dużo swego czasu
                            Jak dla mnie to jest akcja taka:
                            CM zawsze zre duzo pamieci i jest cieko trawiony przez kompa. Podgrzewa Ci sie procek na skutek wysilku przy CMie. Radze sprawdzic wiatraczek.
                            Nie dawno mialem podobna sytuacje, oczyszczenie wiatraczka pomoglo. W razie czego wymiana.
                            Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

• Zamieszczone przez M_I_G
                              Zamieszczone przez yusta
                              Zamieszczone przez szczepan
                              Jak dla mnie to jest akcja taka:
                              CM zawsze zre duzo pamieci i jest cieko trawiony przez kompa. Podgrzewa Ci sie procek na skutek wysilku przy CMie. Radze sprawdzic wiatraczek.
                              Nie dawno mialem podobna sytuacje, oczyszczenie wiatraczka pomoglo. W razie czego wymiana.
                              No ja również podobna sytuację miałem.
                              Procek grzał się niesamowicie - czasem temperatura grubo powyżej 70 stopni.
                              Po oczyszczeniu - niewiele ponad 5 dyszek.
                              Old Fashion Man Club

Komentarz

• Pytanko jest - zna sie ktos na sprzecie Hi-Fi ?
                                Moglby ktoś doradzić w paru kwestiach technicznych ?
                                Szukam wzmacniacza ,korektora graficznego i glośników za jakieś rozsądne pieniądze - jezeli ktos moze doradzic cos konkretnego to bylbym wdzieczny
                                "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Pracuję...
                                X