Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Kupie obudowę Big Tower - moze byc uzywana - bez zasilacza - mile widziane zdjecia - no i oczywiscie tanio zeby watpliwosci nie bylo
    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Help Me please... Lessi wroc... O to nie tu...

Chlopaki, dziewczyny... dajcie mnie namiary na najnowsze kodeki do divixa, przepraszam ze jestem leniem i nie chce mi sie szukac ale dzis mod jest zmeczony, wiec prosilbym ze jak ktos wie gdzie takie cuś znajde dalby mi linka...

Sorry za skladnie, zmeczony jestem.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM

Chlopaki, dziewczyny... dajcie mnie namiary na najnowsze kodeki do divixa, przepraszam ze jestem leniem i nie chce mi sie szukac ale dzis mod jest zmeczony, wiec prosilbym ze jak ktos wie gdzie takie cuś znajde dalby mi linka...

8- "zmęczony" powiadasz, hehe dobre

Komentarz

Zamieszczone przez legart
          Zamieszczone przez MaxyM

8- "zmęczony" powiadasz, hehe dobre
          Ty mnie tu nie zmieniaj tamtu - divixa potrzebuje, bo se nie moge podrywaczy poogladac :buhaha: .

Komentarz

MaxyM popatrz tu:
            http://www.divx.com/divx/

masz 3 wersje kodeków divix :>

Komentarz

Luqas - dzieki

http://www.tapeta.g3.pl/displayimage.php?album=44&pos=7 - to w nagrode [/url]

Komentarz

grał ktoś w nhl98? jak strzelić bramkę jadąc sam na sam bo jakoś mi to nie wychodzi.katuje to już tydzień i 3/4 bramek które tracę to właśnie tak a sam zdobyłem w ten sposób z 5 i to przypadkiem

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                  Luqas - dzieki

http://www.tapeta.g3.pl/displayimage.php?album=44&pos=7 - to w nagrode [/url]
                  MaxyM :+: :+: :+: :+: :+: :+:
                  I jeszcze raz :+: :+:

Komentarz

Do sprzedania karta graficzna Apollo Graphics Monster z chipem ATi Radeon 8500 LE i 64 MB DDRAM. Cena - 250 peelenów
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together
                    For whatever fate may bring

Komentarz

już się sam naumiałem. '8

Komentarz

Witam, mam problem, otworzylem jakas strone i zmienila mi sie strona poczatkowa z forum na http://www.whatsfind.com/route.html ale mniejsza z tym i nie moge tego za cholere zmienic, w narzedziach w IE nie da rady bo przyciski zmiany sa nieaktywne, co zrobic? pameitam ze kiedys cos takiego mialem i cos wymyslilem ale za cholere nie moge sobie przypomniec...

Komentarz

Najpierw ustaw sobie stronę startową na "użyj pustej", potem zrestartuj , uprzednio sprawdź, czy np w katalogu c/windows albo np. c/winnt/system32 nie masz jakiegoś nowego programu itd.
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Kupie:
                            SonyEricsson T68i
                            SonyEricsson T310

ostatecznie:
                            Nokie 6310i

Tylko legalne, z papierami!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                              Najpierw ustaw sobie stronę startową na "użyj pustej", potem zrestartuj , uprzednio sprawdź, czy np w katalogu c/windows albo np. c/winnt/system32 nie masz jakiegoś nowego programu itd.
                              ale problem jest taki ze nie widze zadnego programu a przycisk uzyj pustej i pozostale 2 sa takjakby wcisniete na stale...
                              jakis pomysl?

Komentarz

troche glupia pomoc ale mam problem chce zrobic avatara w Adobe Photoshop 7.0 ale jak chce zapisac nie ma formatu jpg. ani .gif wiec zrobi mi ktos avatara i jakis fajny banerek bo powoli sie ucze i ktos mi powie czemu nie mam tych foramtow?
                                A Nam W Głowach Wciąż Wariacje... UZ'05

Komentarz

Pracuję...
                                X