Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez zajączek
    Czy ktoś wie, ile kosztuje mniej więcej na Wolumenie rozkodowanie C+ na komputer??

Tylko mi tu nie prawić, że to nieetyczne itp!
    lol a po co Ci jechac na wolumen ?

jesli masz aster city to normalnie kupujesz karte tv na allegro za oko 100 zł a program sciagasz z netu
    jesli masz upc to sie nie da rozkodowac c+
    chyba ze sa jakies sposoby o ktorych nie wiem
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

• Zamieszczone przez _Bart
      Zamieszczone przez zajączek
      Czy ktoś wie, ile kosztuje mniej więcej na Wolumenie rozkodowanie C+ na komputer??

jesli masz aster city to normalnie kupujesz karte tv na allegro za oko 100 zł a program sciagasz z netu
      Kartę telewizyjną już mam, ale kłopot w tym, że mam UPC.
      A może ktoś wie, co w takiej sytuacji?
      Bo normalnie to ja mam rozkodowany C+ (w UPC) przed dekoder. Ale ja chciałem podłączyć go do kompa, aby nagrywać mecze Legii na kompa/płytki. Ale z tego dekodera to do telewizora odchodzi Euro złącze (w karcie telewizyjnej nie ma takiego) + normalna antena. Można to jakoś obejść?
      Ale docelowo to wolałbym jednak zrezygnować z legalnego dekodera, bo jest trochę drogo.
      Legia
      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Zamieszczone przez zajączek
        Zamieszczone przez _Bart

Kartę telewizyjną już mam, ale kłopot w tym, że mam UPC.
        A może ktoś wie, co w takiej sytuacji?
        Bo normalnie to ja mam rozkodowany C+ (w UPC) przed dekoder. Ale ja chciałem podłączyć go do kompa, aby nagrywać mecze Legii na kompa/płytki. Ale z tego dekodera to do telewizora odchodzi Euro złącze (w karcie telewizyjnej nie ma takiego) + normalna antena. Można to jakoś obejść?
        Ale docelowo to wolałbym jednak zrezygnować z legalnego dekodera, bo jest trochę drogo.
        to jak masz upc to c+ nie rozkodujesz przez komputer (wg moich informacji a kiedys sie tym ostro bawiłem)
        natomiast co do tych kabli to musisz sobie kupic przejsciowke z euro na wejscie z karty tyle ze i tak nie bardzo widze jak sobie bedziesz nagrywal te mecze bo to od wała miejsca zajmuje a zeby odrazu kompresowac to musialbys mie cnie wiem jaka maszyne
        Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
        że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
        choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

• Poszukuje nieśmiertelników , tj. takich plakietek które maja wojskowi , widzialem je keidys w wawie , w jakims Skateshopie , tylko nie wiem gdzie , jakbyscier mieli jakis dostep , z góry dzieki za info.

Komentarz

• Zamieszczone przez dyha
            Poszukuje nieśmiertelników , tj. takich plakietek które maja wojskowi , widzialem je keidys w wawie , w jakims Skateshopie , tylko nie wiem gdzie , jakbyscier mieli jakis dostep , z góry dzieki za info.
            http://military.pl/s/m/scan/st=db/co...ml?id=UBn9NcZu

http://www.valkiria.net/TowarMore.asp?ID=745

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
              Zainstaluj WINISO rozpakuj plik ISO tym programem i wtedy pewnie bedziesz mial 2 plyty po 700MB i sobie nagrasz spokojnie
              Wiesz, tam w tym pliku byla inna akcja.
              Sam program to jedna plyta i ten plik iso, o ktory pytalem to tak naprawde obraz w obrazie. Chore troche, nie wiem po co ktos tak to robil. Plytke juz mam. Wiec jesli ktos che macromedia mx2004 full version plus crack to moge nagrac. Nie jest to polska wersja, ale co tam.
              stefan ma chora wizje i slyszy glosy

Komentarz

Poszukuje nieśmiertelników , tj. takich plakietek które maja wojskowi , widzialem je keidys w wawie , w jakims Skateshopie , tylko nie wiem gdzie , jakbyscier mieli jakis dostep , z góry dzieki za info.
                W Wawie kiedyś kupowałem takie rzeczy w sklepie z militariami na Ogrodowej. W ogóle poszukaj w sklepach z militariami, może na Allegro...
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

Komentarz

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27827360

Komentarz

• dzieki.

Orientuje sie ktos za ile moge sprzeda spodenki bramkarskie , krótkie , firmy adidas , noszone raz - i to na sztuzcnej trawie

pdk.

Komentarz

• znacie jakies linki do stron z legijnymi dzwonkami polif.- darmowymi rzecz jasna
                      pozdro. Goliat
                      ...:::.(L).:::...
                      Never Give UP

Komentarz

• dyha wystaw na allegro , od powiedzmy 30 zł - najlepsza metoda
                        LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman
                          dyha wystaw na allegro , od powiedzmy 30 zł - najlepsza metoda
                          chodzi o to ze mam kupca ,ale nei wiem za ile sprzedac . 50 zł nie bedzie zaduzo ?

Komentarz

• Ma ktoś dokładne zdjęcie lub projekt flagi Squadronu?
                            bo bez zła... dobro było by poprostu normalne. nic specjalnego co podnosi jego range i wage...

Komentarz

• Zamieszczone przez _Bart

czy może być taka karta(link na allegro) czy musi być jakaś specjalna
                              Mam aster więc się zagotowałem a jestem lekkim abnegatem technicznym stąd moje pytanie.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27850103
                              Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

Zamieszczone przez Herman
                                dyha wystaw na allegro , od powiedzmy 30 zł - najlepsza metoda
                                chodzi o to ze mam kupca ,ale nei wiem za ile sprzedac . 50 zł nie bedzie zaduzo ?
                                na pewno nie
                                LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

Pracuję...
                                X