Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A ja dziś od rana mam straszny problem z gg. Nie wieadomo czemu zaczeło .. żabkować. Mogę normalnie grać i używać wszystkich aplikacji jedynie coś sie zwaliło z gg.

Też tak macie ?

Jeśli tak to co zrobiliscie zeby sie odkrzaczyło, a jak nie to pomózcie jakos ...

Z góry wielkie dzięki
    "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
    żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
    w środek meczu, nasze twarze mokną,
    nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Szukam jakiegoś darmowego programu w którym mógłbym otwierać fleshe czyli pliki z rozszerzeniem SWF które mam ***** na dysku Mi się skojarzył z jakimś innym programem i jest chujnia z boczkiem...

Komentarz

• Zamieszczone przez Grzywa
        Szukam jakiegoś darmowego programu w którym mógłbym otwierać fleshe czyli pliki z rozszerzeniem SWF które mam ***** na dysku Mi się skojarzył z jakimś innym programem i jest chujnia z boczkiem...
        W Total Commanderze (Windows Commanderze) w dziale "plik" jest polecenie "skojarz z..". Wykonaj tą czynnośc, skojarz z programem który chcesz no i git!!!
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
          Zamieszczone przez Grzywa
          Szukam jakiegoś darmowego programu w którym mógłbym otwierać fleshe czyli pliki z rozszerzeniem SWF które mam ***** na dysku Mi się skojarzył z jakimś innym programem i jest chujnia z boczkiem...
          W Total Commanderze (Windows Commanderze) w dziale "plik" jest polecenie "skojarz z..". Wykonaj tą czynnośc, skojarz z programem który chcesz no i git!!!
          No ok tylko z jakim? :>

Komentarz

Zamieszczone przez Jaco
            No ok tylko z jakim? :>
            No to wybierz któryś z Flashów z listy, która Ci się "wysunie".
            Makromedia, albo Shockwave...
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Szukam jakiegoś darmowego programu w którym mógłbym otwierać fleshe czyli pliki z rozszerzeniem SWF które mam ***** na dysku Mi się skojarzył z jakimś innym programem i jest chujnia z boczkiem...

Jesli chcesz tylko otwierac to Internet Explorer otwiera , edycja i inne pierdoly Macromedia Flash

Komentarz

• ja dojechać z centrum do janek?
                bez nerw :P

Komentarz

• Zamieszczone przez Kiub(L)
                  ja dojechać z centrum do janek?
                  tramwajem do Okęcia numer 7 , 9 i z Okęcia liniami 703 707 711 804 :co2:

Komentarz

• Szukam blondwłosej, szczupłej, inteligentnej, z wielkimi błękitnymi oczami, z nienagannymi manierami, z bogatymi rodzicami, która weźmie mnie od zaraz i nie bezie narzekać żem leń nic nie robię bałaganiarz flejtuch, kibic itp. itd. Najlepiej żeby umiała prasować, zmywać, gotować robiła to z miłości do mnie i pracowała na mnie oferuje siebie nic więcej nie płace. Widział ktoś może? :niedobry:

Komentarz

Szukam blondwłosej, szczupłej, inteligentnej, z wielkimi błękitnymi oczami, z nienagannymi manierami, z bogatymi rodzicami, która weźmie mnie od zaraz i nie bezie narzekać żem leń nic nie robię bałaganiarz flejtuch, kibic itp. itd. Najlepiej żeby umiała prasować, zmywać, gotować robiła to z miłości do mnie i pracowała na mnie oferuje siebie nic więcej nie płace. Widział ktoś może? :niedobry:

a jakby byla kibicem Cracovii ale spelniala Twoje wymagania to moze byc : P

Komentarz

• Zamieszczone przez szczepan
                        Szukam blondwłosej, szczupłej, inteligentnej, z wielkimi błękitnymi oczami, z nienagannymi manierami, z bogatymi rodzicami, która weźmie mnie od zaraz i nie bezie narzekać żem leń nic nie robię bałaganiarz flejtuch, kibic itp. itd. Najlepiej żeby umiała prasować, zmywać, gotować robiła to z miłości do mnie i pracowała na mnie oferuje siebie nic więcej nie płace. Widział ktoś może? :niedobry:

a jakby byla kibicem Cracovii ale spelniala Twoje wymagania to moze byc : P
                        Może :> załatwie se kochanke

Komentarz

• Z hutnika? :P

Komentarz

• Zamieszczone przez szczepan
                            Z hutnika? :P
                            Może być z Legii :niedobry: Macie tam fajne laseczki :>

A teraz ide nad Wisłe może jakaś laska się "puści" wraz z wiankiem :bauns2: :P

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                              Z hutnika? :P
                              Może być z Legii :niedobry: Macie tam fajne laseczki :>

A teraz ide nad Wisłe może jakaś laska się "puści" wraz z wiankiem :bauns2: :P

chyba z posagiem :P

Komentarz

• możecie polecić jakąś wieze Hi-Fi do 1500zl ?
                                Rozgladałem sie za jakims Technicsem ale one są zdziebko drogie i taki jaki mi sie podobał to posztuje.. 2100zl
                                Moze ktos ma w domu cos godnego uwagi i mozna to nabyc w tej cenie ?
                                Odrazu mowie ze w gre nie wchodzi nic w stylu AIWA itp
                                Chodzi mi raczej o cos Sony/Technics/Pioneer/ moze byc tez Philips

oddajesie
                                "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Pracuję...
                                X