Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez raff
    a ma ktoś zapis audio tegoż koncertu? Bo poszczególne kawałki są na jutjubie, ale średnio mi się chce stamtąd wyciągać i konwertować na mp3.
    http://rapidshare.com/files/38701166...__11kilaz_.rar

Komentarz

• Zamieszczone przez PeroPułtusk
      Zamieszczone przez raff
      a ma ktoś zapis audio tegoż koncertu? Bo poszczególne kawałki są na jutjubie, ale średnio mi się chce stamtąd wyciągać i konwertować na mp3.
      http://rapidshare.com/files/38701166...__11kilaz_.rar
      Dzięki.

Zamieszczone przez Aureliusz
      Potrzebuję pomocy.
      Muszę dziś jechać do Komorowa. Wiem, że MZA tam nie kursuje, ale jeżdżą jakieś busy z Centrum. Nie wiecie jakie? WKD nie wchodzi w grę, bo potem nie wiedziałbym jak dojść do punktu docelowego (podobno spory kawałek od stacji).
      Jakieś linki mile widziane.
      ja tam byłem tylko raz i właśnie WKD. Wygooglowałem, ale nic nie znalazło. :/ w domu też nie wiedzą.

Komentarz

• Poszukuję Warszawscy Fanatycy Zine numer 1 i 2. Jeżeli ktos ma i chce odsprzedać zapraszam na PW.
        "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Komentarz

• Sprzedam koszulkę Zagłębia Sosnowiec firmy asics

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=290222760
          BYLIŚMY-JESTEŚMY-BĘDZIEMY-ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Komentarz

• Poszukuję filmu Spike'a Lee pt. 'Crooklyn'.

Komentarz

• Czy ma ktoś może książkę "Przejmujący z oddali" lub wie jak mógłbym ją zdobyć? Zależy mi na niej dosyć mocno, a nigdzie w internecie znaleźć nie mogę. To biografia Ian'a Curtisa z Joy Division napisana przez jego żonę.

Komentarz

• Pomocy! Kto mi przetłumaczy na włoski coś w stylu "Wszystkiego co najlepsze z okazji Nowego Roku! Samych sukcesów, realizacji planów i przede wszystkim spełnienia marzeń."

Bardzo pilne, z góry wielkie dzięki
                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Jeżeli na mandacie jest wpisana błędna data to muszę go płacić ?

Komentarz

• Zamieszczone przez EF
                    Jeżeli na mandacie jest wpisana błędna data to muszę go płacić ?
                    a przyjąłęś/podpisałeś go?

Komentarz

• tak. dopiero później się zorientowałem, że wpisana jest data na następny dzień.

Komentarz

• No to niestety bez znaczenia: podpisałeś= przyjąłeś= zaakceptowałeś= płać...

Komentarz

• Zależy za co jest mandat. Jeśli np. za przeskoczenie bramki w metrze, a Ty nie masz dochodów to mogą Ci naskoczyć. Chyba, ze to wpisują do rejestru zadłużeń czy jak to sie tam nazywa, ale watpie.
                          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Mandat za "spożywanie alkoholu w miejscu zabronionym", dochodów niby nie mam...
                            Jeśli nie zapłacę to mnie będą ścigać/naliczać ?

Komentarz

• Mi po 2 latach od zdarzenia przez Urzad Skrabowy wlezli na konto i zabrali stamtad kwote na jaka byl mandat...

Komentarz

• Jeśli nie zapłacę to mnie będą ścigać/naliczać ?
                                Zaczniesz pracowac, to Ci beda potracac ze zwrotow podatkowych.
                                I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
                                zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
                                kiedy zegar życia się zatrzyma,
                                spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Komentarz

Pracuję...
                                X