Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ważne!

wie ktoś czy można ściągnąć gdzieś z netu odcinki Detektywów ?? Chodzi mi dokładnie o odcinek 333 - Powrót Taty. Sprawa ważna.

z góry dzięki

Komentarz

• PŁYTY DVD "Trybuny"

PŁYTY DVD "Trybuny"
      http://www.allegro.pl/item286167434_dvd_trybuny_.html

Komentarz

• kopiuje foty z aparatu i część wyświetla mi sie normalnie ale przy większej części wyskakuje takie coś:

ktoś ma jakiś patent na takie cos?
        piro, wino i co ino!

Komentarz

• mam video zgrane z kamery i jest odtwarzane jedynie przez playery DVD. W niektorych miejsach dzwiek jest ciezki do zrozumienia, cichy glos ale i fatalna akustyka robia swoje. Czy jakis program moze wytlumic dzwieki o danej czestotliwosci (otoczenie) i poprawic glos danej osoby?
          ZS on tour http://tnij.org/mfzb

Komentarz

• W Sound Forgu są różne wtyczki jak chcesz to dawaj mi na meila to się pobawie.

Pozdro.

UltraStreet Fan Page
            www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Kawalerka do wynajecia na Mokotowie: http://www.gumtree.pl/warszawa/47/17494147.html

Nieaktualne.
              I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
              zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
              kiedy zegar życia się zatrzyma,
              spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Komentarz

• Z okazja najjaśniejszej unii europejskiej nie muszę mieć paszportu żeby poruszać się po kontynencie. Ale co z przelotami? Żeby załapać się na samolot np. do Francji muszę mieć paszport?

Komentarz

• zawsze musisz miec jakis dokument potwierdzajacy tozsamosc,paszport albo dowod tyle tylko ze nie jestes proszony o jego okazanie na samej granicy
                  Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler
                    Z okazja najjaśniejszej unii europejskiej nie muszę mieć paszportu żeby poruszać się po kontynencie. Ale co z przelotami? Żeby załapać się na samolot np. do Francji muszę mieć paszport?
                    Kontrole na portach lotniczych są utrzymane do 29 maja 2008!

Żeby się ktoś nie zdziwił na lotnisku jak zechce przyszengenować
                    jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

• Ale mi chodzi o dokument - czy musi to być paszport?!
                      Czy podczas odprawy przed wylotem do kraju UE na lotnisku wymagany jest paszport?

Ekspert ds. międzynarodowych Jasin proszony jest o rozwianie moich wątpliwości

Komentarz

• Na dowód tez polecisz.
                        jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

• Kurde blaszka zajebiaszczo

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler
                            Ekspert ds. międzynarodowych Jasin proszony jest o rozwianie moich wątpliwości
                            - do krajów UE - łącznie z nawymi Bułgarią, Rumunią - które nie są w Schengenie - potrzebny jest dokument stwierdzający obywatelstwo polskie (standardowo: paszport lub dowód osobisty, chyba że ktoś jest zawodowym marynarzem albo pilotem podczas wykonywania obowiązków służbowych to jeszcze jakiś inny dokumnet wchodzi w grę...)

- schengen zmienia tylko tyle, że do państw tej strefy można przekroczyć granicę w DOWOLNYM punkcie (a nie tylko na przejściu granicznym) natomiast brak kontroli oraz punktów kontrolnych nie zwalnia nikogo z obowiązku posiadania przy sobie dokumentu uprawniającego do przekroczenia granicy (paszport lub dowód)
                            Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• Ja tylko pytałem czy mnie wypuszczą z Okęcia na dowodzie. Za odpowiedź dziękuję. Jest dobrze

Komentarz

• Mam zainstalowaną najnowszą Javę i Flash Playera i nie mogę oglądac filmików na jołtubie. Wyskakyuje taki napis:
                                Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
                                Pobieram i nadal nic. Pomóżcie rosi:
                                "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Komentarz

Pracuję...
                                X