Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A da sie z niego wogole cos usunac, bo kiedys chyba probowalem i sie nie dalo, ale nie jestem pewien czy to napewno byl ten folder. To jest chyba jakis systemowy folder :nie_wiem: .

Komentarz

• I jeszcze takie pytanie , mam windowsa XP , i folder TEMP w ustawieniach lokalnych zajmuje mi 800 mB , moge posuwac z neigo pliki , czy bedzie mialo to jakis wplywa na dzialanie kompa ?
      Jesli chodzi o XP najlepiej usunac zawartosc folderu Prefetch, a wtedy w regeidt ustawic wartosc Prefetch na zero. xp nie bedzie tam juz nic zapisywal. Nie pamietam dokladnie dojscia, MaxyM to kiedys wrzucil, moze on bedzie pamietal.

Komentarz

• Zamieszczone przez dyha
        potrzebuje pilnie jakiegos pop-up blockera.

P.S. Dostalem list z allegro , gdzie kazą mi placic , olewalem maile , to przyslali poczt , placiliscie ?
        1. Sciagnij MyIE2
        2. Plac, albo czekaj na komornika. Allegro teraz ma sciagalnosc dlugow 99%

Komentarz

• Czekaj na komornika takiego jak kiedys w "uwadze" pokazywali, za jakies 15 zl zabierze Ci samochod :>

Komentarz

• co do allegro to jak prowizja przekroczy 10PLN zaczynaja sie dopominac, trzeba placic, znajomy nieplacil i wkoncu sciagneli z niego i tak( + jakies procenty czy cos tam, wyszlo duzo wiecej)

Mam pytanie gdzie moge w sieci sprawdzic mniejwiecej ile kosztuje jakis samochod?

Komentarz

• Uwaga! - nietypowa prośba:

Pilnie poszukiwany zakład fryzjerski, w którym zaplatają małe warkoczyki!

Cała Warszawa.

Spokojnie, nie dla mnie , dla siedmioletniej dziewczynki...

Z góry big dzieks!

Komentarz

• Spokojnie, nie dla mnie , dla siedmioletniej dziewczynki...
                każda ściema dobra
                "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
                  Uwaga! - nietypowa prośba:

Pilnie poszukiwany zakład fryzjerski, w którym zaplatają małe warkoczyki!

Cała Warszawa.

Spokojnie, nie dla mnie , dla siedmioletniej dziewczynki...

Z góry big dzieks!

http://www.teleadreson.com.pl/branze...ryzjerski.html

Good luck!!! :najaranybanan: :sezar:
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Dobra, poradziłem sobie z tym obcyndalaczem herów...

Dzięki Jaco.

Domino - , bo żółtej nie znalazłem. :>

Komentarz

• Taki mam problem... niby banalny, ale dla mnie mega istotny.

Nie mam sterownikow do karty muzycznej... Nie wiem, co to za karta, bo jest zintegrowana z plyta glowna. Nie wiem jak to sprawdzic i skad sciagnac sterowniki.
                      System wykrywa nowy nieznany sprzet, ale w menedzerze urzadzen jest jako "inne urzadzenie" z zoltym znakiem zapytania i opisane jako "PCI Multimedia Audio Device". :nie_wiem: :co:
                      Ani muzy odtworzyc (to jest straszne) ani filmu obejrzec... no normalnie lipa.
                      Bede wdzieczny za jakas pomoc, podpowiedz albo cos. Dzieki!

No i jakby ktos mial napisy do "Football Factory" to tez by mogl dac namiary .

Pozdro

Komentarz

• Zamieszczone przez Szuwar
                        Taki mam problem... niby banalny, ale dla mnie mega istotny.

Nie mam sterownikow do karty muzycznej... Nie wiem, co to za karta, bo jest zintegrowana z plyta glowna. Nie wiem jak to sprawdzic i skad sciagnac sterowniki.
                        System wykrywa nowy nieznany sprzet, ale w menedzerze urzadzen jest jako "inne urzadzenie" z zoltym znakiem zapytania i opisane jako "PCI Multimedia Audio Device". :nie_wiem: :co:
                        Ani muzy odtworzyc (to jest straszne) ani filmu obejrzec... no normalnie lipa.
                        Bede wdzieczny za jakas pomoc, podpowiedz albo cos. Dzieki!

No i jakby ktos mial napisy do "Football Factory" to tez by mogl dac namiary .

Pozdro
                        Szuwar, jaka to plyta glowna??? Najczesciej potrzebny jest sterowniuk AC'97, jesli nie jest to jakas wypasiona plyta ze zintegrowana muzyczka 5.1

I pytanko z mojej strony. Sciagnalem sobie z netu plik "Legend of Legia", odpalilem w daemonie, ale ni cholery nie wiem co dalej.

Komentarz

• dobra to jeszcze tu napisze

OFERTA DLA ZMOTORYZOWANYCH FORUMOWICZÓW

Mam do sprzedaży oleje silnikowe , głownie marki Castrol oraz Mobil , Elf , Texaco i niektóre Lotosy po atrakcyjnych cenach ( towar w ciągłej sprzedaży , ceny hurtowe )

mozłiwośc wystawienia faktury VAT

dodatkowe info na priv

serdecznie zapraszam

Komentarz

• Zamieszczone przez Bastion
                            Szuwar, jaka to plyta glowna??? Najczesciej potrzebny jest sterowniuk AC'97, jesli nie jest to jakas wypasiona plyta ze zintegrowana muzyczka 5.1
                            Bastion, jedyne co na niej wyczytalem co moze ja opisywac to VIA (logo takie, jak mi moj wspanialy mozg podpowiada, pewnie marka plyty) VT8233A <- to pewnie model. Jescze jakies cyferki dalej i napis TAIWAN . Znalazlem costam w necie, sciagnalem i zainstalowalem, ale jak bylo tak jest dalej...

[ Dodano: Pią 25 cze, 2004 00:37 ]
                            Bastion, dzieki ogromne :dzieki: AC'97 dalo rade.

Komentarz

• Osoby zainteresowane kupnem szalika Legii "Jelonki" proszone sa o priva do mnie lub na gg

Komentarz

• Znak ktos moze jakis program w stylu rejestratora dzwieku, zeby z mikrofonu nagrywać?
                                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Pracuję...
                                X