Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szukam pomocnika do strony o Legii!

Szukam kogoś kto umie i chciał by robić ze mną strone o Legii Warszawa ona jest już w necie oto jej adres: www.legia.oz.pl więc wejdź i zobacz jak ci sie podoba to dobrze jak nie to zgłoś sie na pomocnika i coś zmienimy!

Adres Strony: www.legia.oz.pl
    Gadu-Gadu: 4605926
    Mail: michal-k@tlen.pl
    Michał

Komentarz

• Zamieszczone przez Luk@s
      witam, mam problem, chcialem sobie shreka odpalic i wyskakuje mi blad, g_spot twierdzi ze nie mam divx'a 3 instalowalem z jakiegos takiego zbioru kodekow i tam bylo ze jest trojka, co robic? jaki kodek-pak polecacie?
      http://athos.leffe.dnsalias.com/ffdshow-20040304.exe

ffdshow jest filtem pracującym w DirectShow dekompresujacym znane formaty video takie jak DivX i XviD przy wykorzystaniu bibliotek libavcodec albo xvid.
      Filtr ma bardzo dużo opcji konfiguracyjnych - odpowiednie ich ustawienie zaowocuje wyświetlaniem lepszego obrazu video.

Powinno pomóc.
      GTW

Komentarz

• Sprzedam samochód:

- Łada Samara
        - silnik 1,3
        - 70 KM
        - przebieg 160000 km
        - instalacja LPG (butla 55l)
        - alarm
        - kolor bordowy
        - non stop w użytku
        - zadbany
        - z przodu opony i felgi nowe (opony kormoran)
        - popsute częsci non stop wymieniane na nowe (ojciec prowadzi sklep z częściami do łady)
        - jedyny minus to małe wgniecenia od strony pasażera (po poprzednim właścicielu), delikatne wgniecenia z przodu lewego błotnika oraz małe pęknięcie przedniej szyby od strony pasażera
        - w tylnej półce dwie dziury po głośnikach (2 głośniki zostawiam)
        - przegląd techniczny ważny do 10.03.2005
        - ubezpieczenia OC wane do 24.09.2004
        - osiągi - max. co udało się nią wycisnąć to 150 km/h, wiecej nie pojdzie

cena to 3500 zł
        do negocjacji :twisted: (ale bez przesady)

no i troche fotek:
        (niektore fotki sie nie otwieraja wiec moge przeslac na meila)

Komentarz

• Pomocy oddajesie

mam ogromny problem z gg, nie mam go od jakiegos czasu jako skrotu w pasku narzedzi, gdy wchodze do niego przez "start" lub skrot na pulpicie, wyswietla mi sie charakterystyczna tabelka tylko z moim nr gg i sloneczkiem jako dostepny, a listy nie mam, do opcji takze wejsc nie moge, zrobilem tak ze usunalem cale gg z twardego i ponownie zainstalowalem, i przez chwile to pomagalo bo lista byla juz w nowym gg bez potzreby importowania listy, ale teraz juz nawet po ponownym odinstalowaniu i zainstalowaniu (sciagniecia) nie mam gg,

Czy ktos umie mi pomoc

z gory dzieki Amba

Komentarz

• Zamieszczone przez Amba
            Pomocy oddajesie

mam ogromny problem z gg, nie mam go od jakiegos czasu jako skrotu w pasku narzedzi, gdy wchodze do niego przez "start" lub skrot na pulpicie, wyswietla mi sie charakterystyczna tabelka tylko z moim nr gg i sloneczkiem jako dostepny, a listy nie mam, do opcji takze wejsc nie moge, zrobilem tak ze usunalem cale gg z twardego i ponownie zainstalowalem, i przez chwile to pomagalo bo lista byla juz w nowym gg bez potzreby importowania listy, ale teraz juz nawet po ponownym odinstalowaniu i zainstalowaniu (sciagniecia) nie mam gg,

Czy ktos umie mi pomoc

z gory dzieki Amba
            Z checia sam bym sie dowiedział co w takiej sytuacji robic.Bo jakis czas temu(z rok albo dwa) miałem to samo i nikt nie potrafił mi pomoc.Musiałem niestety zmienic nr gg

Komentarz

• Ale ja nawet nie moge zmienic swojego numeru gg, bo odrazu po zainstalowaniu pojawia mi sie ten nieszczesny czerwony prostokąt i nawet nie mam jak wejsc do menu gg :/

Komentarz

• Ale ja nawet nie moge zmienic swojego numeru gg, bo odrazu po zainstalowaniu pojawia mi sie ten nieszczesny czerwony prostokąt i nawet nie mam jak wejsc do menu gg
                Nie mam pojecia, ale napisz do tech@gadu-gadu.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez Raekwon99
                  Zna ktoś tytuł/wykonawce przyszłego hitu wakacji? Wiem o nim mało
                  Piosenka typowo wakacyjna,
                  podobno zespół jest rumuński.
                  Tyle wiem, jakby ktos się domyślił o co chodzi gratki i dzięki
                  Nie znam tytulu, ani wykonawcy, ale prosze nie mow ze tych 3 pedalow wylansowalo niby hit wakcji...

chociaz w sumie to nic dziwnego: pogoda jak na wakacje(niektorzy juz je maja) chu to i "hit" jest na rownym poziomie

Komentarz

• Zamieszczone przez Raekwon99
                    Zna ktoś tytuł/wykonawce przyszłego hitu wakacji? Wiem o nim mało
                    Piosenka typowo wakacyjna,
                    podobno zespół jest rumuński.
                    Tyle wiem, jakby ktos się domyślił o co chodzi gratki i dzięki
                    Haiducii ?
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• 0-zone

Dragostea din tei

Komentarz

• o-zone to wegierski (chyba :nie_wiem: )
                        ale hicior na domowe popijawy wypasiony :bauns2:

Komentarz

• Nero 6 i obraz iso 1,4GB

Tak jak w temacie. Mam taki plik iso, jego wielkosc to 1,4GB i pytanie za 100pkt. (i moze jakis browarek ) - czy ktos ma jakis pomysl jak to nagrac przy pomocy Nero 6? Przy probie nagrania obrazu na CD wyswietla, ze kompilacja jest za duza, nie ma miejsca na plycie i "ch...babki strzeli nie bedzie choinki"...
                          stefan ma chora wizje i slyszy glosy

Komentarz

• Zainstaluj WINISO rozpakuj plik ISO tym programem i wtedy pewnie bedziesz mial 2 plyty po 700MB i sobie nagrasz spokojnie
                            "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
                              Zainstaluj WINISO rozpakuj plik ISO tym programem i wtedy pewnie bedziesz mial 2 plyty po 700MB i sobie nagrasz spokojnie
                              OK.
                              Masz szanse na glowna wygrana
                              stefan ma chora wizje i slyszy glosy

Komentarz

• Szukam zdjeciowek z fety mistrzowskiej 2002 (murawa, starowka itp).
                                Bede wdzieczny za jakies linki. Dziekoweczka!

Komentarz

Pracuję...
                                X