Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak zainstalowac dosa z dyskietki na hd? Jakie komendy trzeba wpisac?
    Szybko, bo w pracy siedze i nie wiem ***** co dalej...
    Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

Komentarz

• MaxyM z tego co pamietam to: sys a: c:

mam problem ze starym dyskiem, nie moge go sformatowac, wyskakuje mi taki komunikat: "W trakcie próby sformatowania obszaru tablicy alokacji plików wystąpił błąd" i dalej nie idzie.
      Da sie to jakos wmiare latwo naprawic?

Komentarz

• Zamieszczone przez StarszyKuzma
        Podczas meczu Legia-Lech zgubiłem telefon na Żylecie. To stary aparat Sony. Chodzi mi jednak bardziej o karte sim na której to miałem bardzo ważne dla mnie nr telefonów. Uczciwego znalazce proszę o kontakt pod nr 0/502-729-194 . Z góry dziękuje. Wola Fans kuzma
        "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

• Zamieszczone przez Luk@s
          MaxyM z tego co pamietam to: sys a: c:

mam problem ze starym dyskiem, nie moge go sformatowac, wyskakuje mi taki komunikat: "W trakcie próby sformatowania obszaru tablicy alokacji plików wystąpił błąd" i dalej nie idzie.

Uzyj programu norton disk doctor, a w nim wybierz opcje surface test (chyba z tego co pamietam), sprawdzi czy jakies klastry dysku sa uszkodzone i postara sie je w miare mozliwosci naprawic.

Komentarz

• Zamieszczone przez Dzia(L)dowiak
            Zamieszczone przez Luk@s
            MaxyM z tego co pamietam to: sys a: c:

Uzyj programu norton disk doctor, a w nim wybierz opcje surface test (chyba z tego co pamietam), sprawdzi czy jakies klastry dysku sa uszkodzone i postara sie je w miare mozliwosci naprawic.

probowalem i nie pomoglo, nie konczy testu, jak i formatowania

Komentarz

• Zamieszczone przez Dzia(L)dowiak
              Zamieszczone przez zajączek
              Zamieszczone przez Dzia(L)dowiak
              Zamieszczone przez zajączek
              Jaki jest najlepszy program do obróbki plików *.mpg i *.avi na kompie?
              Zalezy jak i na co chcesz obrobic, ja uzywam Movie Factory, media studio i video studio.
              Nie potrzebuje jakiś bardzo skomplikowanych, proste programiki, aby przyciąć jakieś ujęcia, coś zmontować, dodać logo stacji :niedobry: , skompresować, dodać jakieś napisy itp.

Wlasnie te programy ktore podlaem sa do tego, mozesz naet obrobic film z vhs i nagrac go na dvd i odwrotnie
              Ściągnąłem VideoStudio 8, ale za nic nie mogę się połapać, jak przyciąć plik video i potem go zapisać. Na razie tylko te 2 funkcje są mi potrzebne. Jak to się robi?
              Legia
              wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• probowalem i nie pomoglo, nie konczy testu, jak i formatowania
                Sciagnij z netu narzedzia do naprawy, jesli to seagate to narzedzie nazywa sie SEATOOLS, jesli WD to WDTOOLS. Nie pamietam juc co tam gdzie trzea dokladnie kliknac, ale jak znasz podstawy angielskiego dasz sobie rade bez problemu. Reszty nazw (do innych dyskow) nie pamietam, ale brzmia podobnie.

Ściągnąłem VideoStudio 8, ale za nic nie mogę się połapać, jak przyciąć plik video i potem go zapisać. Na razie tylko te 2 funkcje są mi potrzebne. Jak to się robi?
                Tak skrotowo to mniej wiecej tak wyglada:
                1. Wczytaj plik wideo
                2. Kliknij edycja
                3. Zaznacz na tym pasku odkad ma wyciuac
                4. Kliknj nożyce
                5. Pozniej dokad ma wyciac, kliknij nozyce.
                6. Zaznacz ten fragment
                7. Delete

Komentarz

• Tak mi sie porobilo ze jak otwieram np.z jakiegos linku nowe okno to jest ono w małym rozmiarze i musze powiekszać...Czy to cos w ustawieniach nie tak?Jesli tak to jak to odkrecić? :dziwne:

Komentarz

• Help

Zainstalowałem Jedi Academy, przekopiowałem cracka, włączam gre, ustawiam se klawisze, postać i te bzdety, biore "begin game" i mi wyskakuje ze chce płyty 1 .

Tak samo jest gdy probuje odpalić przy autostarcie... musze wejsc w moj komputer i znalezc tam plik rozpoczynający gre zeby sie odpalilo jak trzeba...

kurna strasznie sie napaliłem na te gre... pomóżta ludziska :P

Komentarz

• Zamieszczone przez Nova
                      Tak mi sie porobilo ze jak otwieram np.z jakiegos linku nowe okno to jest ono w małym rozmiarze i musze powiekszać...Czy to cos w ustawieniach nie tak?Jesli tak to jak to odkrecić? :dziwne:
                      ja robie tak: otwieram jedno okienko przegladarki, ustawiam odpowiedni rozmiar i zamykam. jesli sie uda to ustawienie zapisze sie i zostanie... sprobuj moze pomoze

Komentarz

• Sprzedam halówki Abibasa: rozmiar 40 i 2/3, bardzo mało uzywane, atrakcyjna cena :niedobry:

Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Zamieszczone przez Crammer
                          Zamieszczone przez Nova
                          Tak mi sie porobilo ze jak otwieram np.z jakiegos linku nowe okno to jest ono w małym rozmiarze i musze powiekszać...Czy to cos w ustawieniach nie tak?Jesli tak to jak to odkrecić? :dziwne:
                          ja robie tak: otwieram jedno okienko przegladarki, ustawiam odpowiedni rozmiar i zamykam. jesli sie uda to ustawienie zapisze sie i zostanie... sprobuj moze pomoze
                          Niestety nie pomogło Ale dzieki za pomoc...

Moze ktos wie czy to błąd wynikajacy z ustawień czy co?
                          Bo troszke mi to przeszkadza..zwłaszcza ze to sie tak nagle pojawiło :/

EDITzieki Jacku ,juz wszystko ok :dzieki:

Komentarz

• postanowiłem stworzyć swoją ""stronę"" na interii . chodzi mi tylko o dawanie jakichś zdjęć na nią - dla przykładu dałem takie zdjęcie :

zdjęcie jednak wiem ,że wy go nie widzicie - co mam zrobić ,że to zdjęcie było widoczne dla wszystkich użytkowników netu . Na tworzeniu stron netowych nie znam się WOGÓLE .

heelp !!

Czy może ten link jest odpowiedzią na moje pytanie ?

interia

Pomóżcie i wytłumaczcie ...
                            you may try - (L) - but it won't die!
                            ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Kupie dwa karnety na Legia-Widzew Na Przed kryta za 60zł lub na Żylete za 50zł..Cena za 2sztuki..Kontakt iras11@gazeta.pl gg:1119850

Komentarz

• SZUKAM KOGOŚ KTO MUGŁ BY ZROBIĆ LOGO NA STRONE ZA FRIKO
                                Michał

Komentarz

Pracuję...
                                X