Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez daimos
    Do Kuciste z przyjaciółmi kaleczyć windsurfing
    Camping czy kwatery ?

Wynudzicie się niemiłosiernie, bo życie nocne tam praktycznie nie istnieje, chyba ze będziecie pływać promem na Korculę (10-15 minut)

A Bośnię mijasz jadąc już na półwysep a nie stamtąd do Dubrovnika.

Komentarz

• Chce ktoś iPod-a 30 GB?
      Nowy na gwarancji. Mogę oddac jakieś 3-4 stówy taniej niż cena sklepowa.
      Only You

Komentarz

• Orientuje się ktoś czy ten legijny zestaw dla malutkiego dziecka co jest w ofercie sklepiku internetowego można dostać na miejscu w Warszawie bez problemu?
        A jeśli nie to czy wyrobili by się drogą internetową do przyszłej soboty?

Sprawa dosyć ważna, siostrzeniec mi się urodził w Stanach i właśnie lecę do niego w przyszłą niedzielę i chciałbym żeby się od małego dobrze chował dlatego zależy mi na zakupie tego produktu

Komentarz

• a moze Fiacika Punto ktos chce kupic?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3109620

Komentarz

• Ile się wrzuca ząbków czosnku do słoika z ogórkami? Bo słyszałem kilka wersji :/

Edit: W ogóle jakby ktoś mógł opisać cały 'proces' robienia ogórków kiszonych to byłbym wdzięczny, bo każdy przepis w necie jest praktycznie inny i zaczynam głupieć

Komentarz

• Zamieszczone przez PeroPułtusk
              a moze Fiacika Punto ktos chce kupic?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3109620

albo seicento:

http://moto.gratka.pl/tresc/7333786....e8f3515ab6514e

(ogłoszenie grzecznościowe)
              Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• Witam,

na dwa ostatnie turnusy wrześniowe (13.09 - 24.09 oraz 20.09 - 01.10) do Bułgarii mam jeszcze parę wolnych miejsc.

Jak ktoś zainteresowany wyjadem (albo zna kogoś kto potencjalnie jest zainteresowany) w promocyjnej cenie to zapraszam po szczegóły na priva
                Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• Sony Ericsson W200i 449,00 zł

Sony Ericsson K800i 849,00 zł

Nokia E50 599,00 zł

Nokia 6233 699,00 zł

Nokia 6151 499,00 zł

Wsio nowe, z sim-lockiem. Priv
                  Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                  - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                  Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Jakos we wrzesniu zeszlego roku dostalem mandat za przekroczenie dozwolonej predkosci, nie zaplacilem go bo na poczcie brakowalo mi jakiegos dokumentu i sie wkurzylem Wczoraj jak mnie nie bylo przyszedl do domu mily pan z Urzedu Skarbowego do mnie. Wreczyl w rece rodzinki jakis list do mnie, gdzie napominaja o zaplaceniu. Co mam robic? Jakie sa dalsze konsekwencje nieplacenia?
                    The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

• Jak dostajesz zwrot podatku to Ci pomniejsza o ta kwote, a jak nie to odsetki, ustawowe, nie wiem ile ale mało chyba. Ja po pół roku od mandatu 100 zł zapłaciłem 104 zł.

Komentarz

• Potrzebny mi numer telefonu do taniej i sprawdzonej korporacji taxi.

Komentarz

• Odkupie bilet z meczu Polska - Walia (2005-09-07) i Legia - Polonia (2004-11-05)

Komentarz

• Zamieszczone przez h_L
                            Potrzebny mi numer telefonu do taniej i sprawdzonej korporacji taxi.
                            96-25 Volfra 1,60 za km. Mają sporo samochodów i szybko przyjezdżają.

Istnieje też coś takiego jak Nigt Drivers (ok1,20?) -dosyć tajemnicza organiazcja (mają nie oznakowane fury) ale numeru nie mam.
                            jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

• Night Drivers: 504-020-226 czesto korzystam, polecam.
                              http://strony.aster.pl/jolbud/nightdrivers2/index.htm
                              I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
                              zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
                              kiedy zegar życia się zatrzyma,
                              spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Komentarz

Pracuję...
                              X