Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• dzieki Jacek nie zauwazylem najnormalniej w swiecie :dzieki:
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
      Przez Wasze rozmywanie możemy mieć kosę z Pogonią
      Ja już nic nie napiszę. :niedobry:
      Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

Komentarz

• Zamieszczone przez Dzia(L)dowiak
        Zamieszczone przez Crammer

o widzisz. wielkie dzieki :dzieki: mam tylko pytanie czy nagrywara to wytrzyma?

Wyczyma, mimo ze napisze ze moze to uszkodzic nagryware, pamietaj ze wkladasz plyte o wiekszej pojemnosci, istnieje zagrozenie jakbys chcial nadpalic np 50 mb ponad pojemnosc plyty.
        no dobra nagralem tak jak mowiles, nagralo sie ladnie do konca ale jak otworze katalag z ta plytka to jest pusty... :nie_wiem: to znaczy miejsce na plytce jest zajete ale w folderze nie ma nic. wiesz moze co robie zle, czy to wina nagrywarki....??

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
          Przez Wasze rozmywanie możemy mieć kosę z Pogonią

P.S. Ja też nie mam GG
          powiedział Jaco z herbem Legia - Lechia squadu

Komentarz

• Zamieszczone przez Crammer
            Zamieszczone przez Dzia(L)dowiak
            Zamieszczone przez Crammer

o widzisz. wielkie dzieki :dzieki: mam tylko pytanie czy nagrywara to wytrzyma?

Wyczyma, mimo ze napisze ze moze to uszkodzic nagryware, pamietaj ze wkladasz plyte o wiekszej pojemnosci, istnieje zagrozenie jakbys chcial nadpalic np 50 mb ponad pojemnosc plyty.
            no dobra nagralem tak jak mowiles, nagralo sie ladnie do konca ale jak otworze katalag z ta plytka to jest pusty... :nie_wiem: to znaczy miejsce na plytce jest zajete ale w folderze nie ma nic. wiesz moze co robie zle, czy to wina nagrywarki....??

Istnieje taka ewentualnosc ze moze to byc wina cdrw, mialem juz takie reklamacje. A co sie dzieje jak nagrywasz normalan 700 mb z jakimis innymi danymi?

A powieddzcie panowie admini, lub inni , co znaczy w moim profilu poziom 9, i te kolorowe statystyki, bo nijak rozgryzc tego nie moge.

Komentarz

Istnieje taka ewentualnosc ze moze to byc wina cdrw, mialem juz takie reklamacje. A co sie dzieje jak nagrywasz normalan 700 mb z jakimis innymi danymi?

w wiekszosci przypadkow wszystko jest ok. niestety mam, a raczej mialem 2 pliki .iso z gra i zaden nie nagral sie poprawnie... i ten 800 mb i mniejszy - do 700 mb. z 4 plytki zjebalem i w koncu dalem sobie spokoj. nie udalo mi sie nagrac ale wielkie dzieki za pomoc :dzieki: :legia_zaglebie:

Komentarz

• Poszukuje materiałów na referat z fizyki .

Echo - Echolokacja , echosonda ,

Dźwięk - na czym polega kwadrofonia.

PILNE ! Z góry dzięki.

Komentarz

• mam gg 6.0 przed wczoraj ściągnołem aktualizacje i od tego się zaczeło....nie moge wogule się połączyć w tym programie tzn.cały czas mam status niiedostępny.na stronie internetowej gg czytałem ze powinienem ściagnąc aktualizacje do xp.sciągnołem service pack i od razu musiałem go odinstalowa po niewaz nadal nie działało gg i internet przestał działac.Teraz po odninstalowaniu service packa net działa ale wciąż nie działa gg!pomóźcie co robić

Komentarz

• Zamieszczone przez IRAS_L
                    mam gg 6.0 przed wczoraj ściągnołem aktualizacje i od tego się zaczeło....nie moge wogule się połączyć w tym programie tzn.cały czas mam status niiedostępny.na stronie internetowej gg czytałem ze powinienem ściagnąc aktualizacje do xp.sciągnołem service pack i od razu musiałem go odinstalowa po niewaz nadal nie działało gg i internet przestał działac.Teraz po odninstalowaniu service packa net działa ale wciąż nie działa gg!pomóźcie co robić
                    Service Pack 1 to podstawa prawidlowego dzialania win xp, lata na blastera i sassera rowniez. Co do gygy poszukaj w opcjach, w funkcjach polaczenia, byc moze masz tam gdzies jakiegos ptaszka postawionego. Najlepiej odinstaluj gygy i zainstaluj jeszcze raz.

Komentarz

• Jaki jest najlepszy program do obróbki plików *.mpg i *.avi na kompie?
                      Legia
                      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Zamieszczone przez zajączek
                        Jaki jest najlepszy program do obróbki plików *.mpg i *.avi na kompie?
                        Zalezy jak i na co chcesz obrobic, ja uzywam Movie Factory, media studio i video studio.

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
                          Zalezy jak i na co chcesz obrobic, ja uzywam Movie Factory, media studio i video studio.
                          Nie potrzebuje jakiś bardzo skomplikowanych, proste programiki, aby przyciąć jakieś ujęcia, coś zmontować, dodać logo stacji :niedobry: , skompresować, dodać jakieś napisy itp.
                          Legia
                          wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez IRAS_L
                            mam gg 6.0 przed wczoraj ściągnołem aktualizacje i od tego się zaczeło....nie moge wogule się połączyć w tym programie tzn.cały czas mam status niiedostępny.na stronie internetowej gg czytałem ze powinienem ściagnąc aktualizacje do xp.sciągnołem service pack i od razu musiałem go odinstalowa po niewaz nadal nie działało gg i internet przestał działac.Teraz po odninstalowaniu service packa net działa ale wciąż nie działa gg!pomóźcie co robić
                            Service Pack 1 to podstawa prawidlowego dzialania win xp, lata na blastera i sassera rowniez. Co do gygy poszukaj w opcjach, w funkcjach polaczenia, byc moze masz tam gdzies jakiegos ptaszka postawionego. Najlepiej odinstaluj gygy i zainstaluj jeszcze raz.
                            instalowałem od nowa już ze trzy razy i nic....nadal to samo....

Komentarz

• Zamieszczone przez zajączek
                              Zamieszczone przez Dzia(L)dowiak
                              Zamieszczone przez zajączek
                              Nie potrzebuje jakiś bardzo skomplikowanych, proste programiki, aby przyciąć jakieś ujęcia, coś zmontować, dodać logo stacji :niedobry: , skompresować, dodać jakieś napisy itp.

Wlasnie te programy ktore podlaem sa do tego, mozesz naet obrobic film z vhs i nagrac go na dvd i odwrotnie

IRAS_L nie ma pojecia w takim razie, musisz gdzies w opcjach gygy poszukac, albo winde przeinstalowac, sprobuj sciagnac tez ad-aware i najnowsze definicje, wywali gatory, trojany itp programy.

Komentarz

• Zamieszczone przez dyha
                                Poszukuje materiałów na referat z fizyki .

Echo - Echolokacja , echosonda ,

Dźwięk - na czym polega kwadrofonia.

PILNE ! Z góry dzięki.
                                Echo słyszymy jeśli ucho rozróżni dwa dźwięki następujące po sobie: wysłany ze źródła i odbity od przeszkody. Aby to zaszło czas musi być dłuższy niż 0,1 sekundy ponieważ taka jest rozdzielczość czasowa ucha. Przeszkoda odbijająca musi więc znajdować się dalej niż 17 metrów. Jeśli odbicie następuje od przeszkody bliższej dźwięki się zlewają i mamy pogłos. Pogłos zniekształca odbierane dźwięki i powoduje zmęczenie i rozdrażnienie. Dlatego też sale koncertowe i widowiskowe wyłożone są materiałami pochłaniającymi dźwięki.

ECHOSONDA - urządzenie wykorzystujące odbicie fali akust. (ultradźwiękowej) od ciał stałych do wyznaczania głębokości wód mor. i śródlądowych, położenia skał, gór lodowych, zatopionych wraków, ławic ryb i in.; miarą odległości od przeszkody jest czas przebiegu fali (sygnału) tam i z powrotem; czas przebiegu bywa zwykle mierzony przez aparaturę pomiarowo-rejestrującą umożliwiającą zarówno bezpośrednie odczytywanie w sposób ciągły mierzonych odległości, jak i obserwację na monitorze i zapisywanie w pamięci komputera, a także wykreślenie na papierze sygnału echa reprezentującego profil dna lub inne obiekty odbijające sygnał akustyczny.

Ultradźwięki mają zastosowanie w urządzeniu echolokacyjnym, zwanym sonarem (inaczej hydrolokatorem), które wykorzystywane jest do poszukiwania ławic ryb, mierzenia głębokości i badania dna morskiego. Ultradźwięki mają dużą częstotliwość, więc ich długość jest bardzo mała (w wodzie długość fali jest mniejsza od 7cm) więc trudno zachodzi dyfrakcja czyli ugięcie fali i łatwiej jest rejestrować fale odbite (dźwięki słyszalne mają większą długość i bardziej się uginają i dlatego ich się nie stosuje). Również delfiny stosują ultradźwięki do echolokacji co ułatwia im poruszanie się w głębinach mórz.

Nietoperze potrafią wysyłać i odbierać ultradźwięki, czyli fale akustyczne o częstotliwości większej niż 20 000Hz (takich dźwięków nie słyszy człowiek). Wykorzystują je do orientacji się w terenie (podobnie jak echolokacja). Jeżeli fala ultradźwiękowa natrafia na owada to następuje ugięciu na owadzie i nietoperz rejestruje powracającą falę wtórną i lokalizuje swoją zdobycz

KWADROFONIA - technika zapisywania, przesyłania i odtwarzania dźwięku, w której wrażenie przestrzennego brzmienia uzyskuje się stosując 4 kanały transmisyjne; brzmienie dźwięku w k. jest bardziej naturalne niż przy zastosowaniu stereofonii.

:niedobry: :niedobry:

Komentarz

Pracuję...
                                X