Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Luk@s
    oki, napewno tak? zeby mu sie nic nie zjebalo bo niechce mi sie jechac do niego i mu kompa robi c

plik jest chroniony, jak go wywalic bo gosc nie moze wejsc do menadzera zadan bo mu sie zamyka odrazu
    Start -> Uruchom -> wpisujesz msconfig
    Otwiera się okienko, wybierasz zakładkę Autostart, szukasz tam tego pliku i go wyłączasz, czyli odznaczasz. Restart, potem wchodzisz tam gdzie to gówno siedzi i je wywalasz.
    Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
      Zamieszczone przez Luk@s
      oki, napewno tak? zeby mu sie nic nie zjebalo bo niechce mi sie jechac do niego i mu kompa robi c

plik jest chroniony, jak go wywalic bo gosc nie moze wejsc do menadzera zadan bo mu sie zamyka odrazu
      Start -> Uruchom -> wpisujesz msconfig
      Otwiera się okienko, wybierasz zakładkę Autostart, szukasz tam tego pliku i go wyłączasz, czyli odznaczasz. Restart, potem wchodzisz tam gdzie to gówno siedzi i je wywalasz.
      dzieki, ale tak nie dalo rady, on ma jakis lewy sytem, msconfig sie otwiera na okolo sekunde i sie zamyka, podobnie jak reszta okienek systemowych (menadzer zadan itp.)
      ale dalem rade...

Komentarz

• Zamieszczone przez bois
        cze all!! Jestem ze szczecina !! Kibicuje Pogoni i Legi!!! Czy jest tu ktos taki co by mi pomogl !!! Np w przesalniu szalika Legi do szczecina??
        U mnie nie ma szlikow Legia sa laczone Legi z Pogonia!!! A ja ma rze o szaliku LEGII!!! PRosze odpisze !!! Na numer gg 1243096 !!!!!
        "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

• Q__(L) Ja nei umiem zbytnio obsluzyc sie tym forum prosze napisz do mnie na gg !! 1243096 Pomozes zmi bardzo !! Prosze !!

Komentarz

• Q zaopiekuj się dzieciakiem.
            Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

Komentarz

• Maxym ja nie mam 10 lat !! Tak jak jest napisane w tym
              cos zle wyskoczylo mam 17 lat !!!

[ Dodano: 27 maja 2004, 14:43 ]
              Mam szalik POGONI a nie mam LEgii a w sklepiku maly wybor jest !!! Bo slyszlaem ze mozna tka zaltwic z jakims kibolem Legii ze przesle szalik !!!
              bEDZIE TANIEJ I LEPIEJ !! bO NIEDAWDO tez kibole LEGII chcieli aby Pogoniarze przeslai im koszulki !!! Jak ktos zeche mi pomoc dajcie znac !! Mam ndzije ze ktos pomorze wasz przyjaciel potrzebuej pomocy !!!
              Szczecin pozdrawia Warszawe!!

[ Dodano: 27 maja 2004, 14:46 ]
              Ok dzieki bardzo !!! Zawiodlem sie na Legii hodz ja tak bardzo lubie nie wiedzialem ze nie pomorze bratanek bratankowi !!!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez MaxyM
                Q zaopiekuj się dzieciakiem.
                Mam wprawdzie doświadczenie w opiece, ale nie mam niestety GG :/

Komentarz

Ok dzieki bardzo !!! Zawiodlem sie na Legii hodz ja tak bardzo lubie nie wiedzialem ze nie pomorze bratanek bratankowi !!!!!
                  Nie strzelaj od razu na całą Legię... Q dziś nie ogarnia.

[scroll:3735378c9c]dlot/scroll:3735378c9c]
                  Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

Komentarz

Maxym ja nie mam 10 lat !! Tak jak jest napisane w tym
                    cos zle wyskoczylo mam 17 lat !!!

Może i nie masz lat 10, ale focha strzeliłeś jak sześciolatek :>

Chyba qrwa napisałem, że nie mam GG... bratanku :cfaniak:

p.s. Więcej luzu, bo jak wytrzymałeś tyle lat bez szala to jeszcze przez kilka(naście) dni nic Ci się chyba nie stanie :nie_wiem:

Komentarz

Q dziś nie ogarnia.

[scroll:3f13e2f041]dlot/scroll:3f13e2f041]
                      :glupi:

Uciekaj

Komentarz

• Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

Komentarz

:dobry:

Komentarz

• Przez Wasze rozmywanie możemy mieć kosę z Pogonią

P.S. Ja też nie mam GG
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• pytanie dla abonentow UPC

ile kosztuje canal plus multiplex wraz z hbo max pak ktos wie bo nie chce mi sie do nich dzwonic
                              Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                              że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                              choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

• Zamieszczone przez _Bart
                                pytanie dla abonentow UPC

ile kosztuje canal plus multiplex wraz z hbo max pak ktos wie bo nie chce mi sie do nich dzwonic
                                Leń!! :w_morde:

http://www.upc.ic.pl/ibok/twoje_mias...mit=Wy%B6wietl
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X