Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pytanie do wybitnych grafików pokroju Maxyma i emde '8 w jakich programach robicie tapety, bannery i avatary i czy da sie to zrobic w corelu8 ??

z góry dzieks :+:
    ''Ucieczka przed walką jest czymś najgorszym, co może się nam przytrafić.
    Jest o wiele gorsza od przegranej,
    ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem doświadczenia i nauką,
    a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość: głosić zwycięstwo naszego wroga.''

Komentarz

• Nie wiem jak Emde... Ale ja w Paint(ie) pod Windowsami.
      Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

Komentarz

• Pomocy! Do tych co używają DC++.
        Zacząłem pobierać jakiś plik. A teraz jak chcę go kontunuować, to pokazuje się napis: "Rollback inconsistency, existing file does not match the one being downloaded".
        Co to oznacza. Co mam zrobić, aby się kontunuowało.
        Legia
        wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Przy wchodzeniu w kazdy temat wyskakuje mi nastepujacy komunikat o jakims błedzie:

" Wystapil błąd w czasie wykonywania.
          Czy chcesz debugowac?

wiersz:xxx
          Bład: oczekiwano znaku `)` "

i mam do wyboru tak lub nie , jak klikne "nie" to spokojnie wchodze na temat ale sytuacja sie powtarza przy kazdym wchodzeniu , jak zdecyduje sie na opcje "tak" to wyskakuja mi dziwne rzeczy o ktorych nie mam zielonego pojecia. o co chodzi i jak tego syfu sie pozbyc?
          Pomocy!!

Komentarz

• Zamieszczone przez zajączek
            Pomocy! Do tych co używają DC++.
            Zacząłem pobierać jakiś plik. A teraz jak chcę go kontunuować, to pokazuje się napis: "Rollback inconsistency, existing file does not match the one being downloaded".
            ważne jest żeby ściągane pliki miały taki sam rozmiar MB, więc poszukaj innego, o tym samym rozmiarze, a ten co sie zablokował-olej, i jak znajdziesz inny plik, to zapisz go na ten co masz na HDD... jak nie zadziała to nie wiem mi sie udało...
            "...i na dobre i na złe"

Komentarz

• Zamieszczone przez pijak
              Zamieszczone przez zajączek
              ważne jest żeby ściągane pliki miały taki sam rozmiar MB, więc poszukaj innego, o tym samym rozmiarze, a ten co sie zablokował-olej, i jak znajdziesz inny plik, to zapisz go na ten co masz na HDD... jak nie zadziała to nie wiem mi sie udało...
              to jest czesty problem jak sie komp zawiesi wczasie sciagania czy cos takiego, poprostu DC nie rozpoznaje koncowki pliku przez ciebie scaiganego, sciagnij sobie program tnij.exe (jest na kazdym hubie) i zrob nim agresywne obcinanie. na pliku ktory ci sie nie chcce sciagac i bedzie dobrze.

Komentarz

• Stronki internetowe wyswietlaja mi sie z duzymi literami i nie wiem jak to zmienic Moze ktos cos poradzic?
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Widok->rozmiar tekstu->srednia

Mam nadzieje ze o to Ci chodzi

Komentarz

• Zamieszczone przez Nova
                    Widok->rozmiar tekstu->srednia

Mam nadzieje ze o to Ci chodzi
                    oł jes :+:
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Luk@s
                      Zamieszczone przez pijak
                      Zamieszczone przez zajączek
                      to jest czesty problem jak sie komp zawiesi wczasie sciagania czy cos takiego, poprostu DC nie rozpoznaje koncowki pliku przez ciebie scaiganego, sciagnij sobie program tnij.exe (jest na kazdym hubie) i zrob nim agresywne obcinanie. na pliku ktory ci sie nie chcce sciagac i bedzie dobrze.
                      Dzięki Luk@s, programik działa
                      I dzięki Kawa za spolszczenie :+:

[ Dodano: Pią maja 07, 2004 7:56 pm ]
                      Ja mam jeszcze taki problem! Pewna strona internetowa rozciąga mi się na bok, a jest ona dla mnie o tyle istotna, że muszę ją sobie wydrukować. Jednak poodczas drukowania na kartce się mieści jakieś 75% strony a reszta się ucina. Jak mam zrobić, abym mógł wydriukować ją w całości.
                      Legia
                      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Moja córka i jej Misiek chcą się pozbyć dwóch starterów Tak-Taka z zerowym kontem
                        po 5 zł sztuka. Chętni proszeni są o zgłoszenia na priv. Decyduje kolejnośc zgłoszeń.
                        Protekcja wykluczona!!!
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Mam el problemanto, poszukuje stronki z eleganckimi herbami piłkarskimi (oczywiście z polską ligą włącznie) :nie_wiem:
                          fak

Komentarz

• na www.90minut.pl masz polskie w dosc dużym rozmiarze natomiast na www.lechsport.com masz chyba też zagraniczne
                            NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

• 90min znam, ale mnie nie satysfakcjonuje. Pamiętam taką stronkę, chyba niemiecką, z herbami w różnych, również starszych wersjach. Tyle, że jej adresik uleciał z pamięci oddajesie
                              fak

Komentarz

• sprzedam nowy zestaw taktaka:

120zloty na koncie numer - 600165104 - aleee prosty... :P

za hmmm 100zl? :P do negocjacji ;]

Komentarz

Pracuję...
                                X