Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• kiedyś w osiedlowym sklepie "U Paczka" był ten rarytas , treaz chyba nie.
    LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
      Szukam wina o nazwie ARIZONA
      Chodzi mi o to czy bedac gdzies w roznych Żabkach Biedronkach etc. natknął sie ktos moze na to winko ? Przekozackie jest ale podobno w Wawie niedostepne. 8o
      pilem nad morzem w wawie nie widzialem...

Komentarz

• Dzieki wszystkim za pomoc

ps. A ktoś poza Saską Kępą widział '' XXL cytrynowe '' ?

tak orientacyjnie pytam
        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• ma ktoś może na kompie teledyski Dezertera ?
          you may try - (L) - but it won't die!
          ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Ostatnio pobralam aktualizacje skladników gg i pojawiłmi sie napis na komunikatorze.Denerwuje mnie on strasznie....Czy zna ktoś jakiś w miare prosty sposób zeby to usunac?

Komentarz

• Zamieszczone przez Nova
              Ostatnio pobralam aktualizacje skladników gg i pojawiłmi sie napis na komunikatorze.Denerwuje mnie on strasznie....Czy zna ktoś jakiś w miare prosty sposób zeby to usunac?
              Ni ***** nie da się. :/

Komentarz

• Zamieszczone przez kozer
                Zamieszczone przez Nova
                Ostatnio pobralam aktualizacje skladników gg i pojawiłmi sie napis na komunikatorze.Denerwuje mnie on strasznie....Czy zna ktoś jakiś w miare prosty sposób zeby to usunac?
                Ni ***** nie da się. :/
                To d....jasiu :fu:

Komentarz

• Witam, poszukuje wyników meczy 1szej ligi polskiej z ostatnich 3 sezonow
                  W formacie cyfrowym :/ , ktos wie moze gdzie cos takiego znajde?

Komentarz

• odkad zmieniliscie szate graficzna to za kazdym razem musze sie na nowo logowac, mimo ze zaznaczam zeby automatycznie mnie logowalo!!

bo mnie krew zalewa
                    "Lepiej mieć Parkinsona i troche wylać, niż Altzheimera i zapomnieć wypić"

Komentarz

• a ja mam taki problem ze kupilem kabel usb do motoroli t720 z cd itp no i nie chce mi sie to zainstalowac czy zadzialac... wlaczam, instaluje jakis sterownik co jest podany, potem pokazuje ze nie nowy sprzet i nie znajdueje sterownika. kiedy robie to recznie, tzn tak jak instruuja -> wybieram nowy sprzet jako modem, motorola USB MODEM i potem tez nie dziala mimo ze niby instaluje.. w ogole napisali: kael ten emuluje sie jakos zlacze com3 lub com4. ja juz w ogole nie kumam ocb i jak zrobic by to dzialalo, bo ta procedura na win 98 ostro mnie wkurza. jak ktos wie jak mi pomoc to prosze o info.
                      foks
                      The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

• Zamieszczone przez foks_CF
                        a ja mam taki problem ze kupilem kabel usb do motoroli t720 z cd itp no i nie chce mi sie to zainstalowac czy zadzialac... wlaczam, instaluje jakis sterownik co jest podany, potem pokazuje ze nie nowy sprzet i nie znajdueje sterownika. kiedy robie to recznie, tzn tak jak instruuja -> wybieram nowy sprzet jako modem, motorola USB MODEM i potem tez nie dziala mimo ze niby instaluje.. w ogole napisali: kael ten emuluje sie jakos zlacze com3 lub com4. ja juz w ogole nie kumam ocb i jak zrobic by to dzialalo, bo ta procedura na win 98 ostro mnie wkurza. jak ktos wie jak mi pomoc to prosze o info.
                        foks
                        Miałem to samo do póki mi stałego łącza nie zrobili '8 przy kazdym wlaczniu kompa mi wyskakuje ten kreator dodawaia nowego sprzetu :/ jakto wyłączyć ?
                        ''Ucieczka przed walką jest czymś najgorszym, co może się nam przytrafić.
                        Jest o wiele gorsza od przegranej,
                        ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem doświadczenia i nauką,
                        a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość: głosić zwycięstwo naszego wroga.''

Komentarz

• nie no to nie jest problem, problem ze nie moge tego kabla uzyc i powysylac sobie dzwonkow na komorke a stale lacze mam i juz dawno
                          foks
                          The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

• Poszukuje jak najtanszej bateri do Siemensa C35i kontakt jak kto woli

Komentarz

• Zapomniałem pod jaki numer trzeba wysłać SMSa i z jakim słowem w idea optima, żeby dowiedzieć się ile minut ci zostało w abonamencie.
                              Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

Komentarz

• Zamieszczone przez MaxyM
                                Zapomniałem pod jaki numer trzeba wysłać SMSa i z jakim słowem w idea optima, żeby dowiedzieć się ile minut ci zostało w abonamencie.
                                http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?p=152550#152550

Komentarz

Pracuję...
                                X