Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• sprzedam w dobre rece kapelusz Ado Den Haag. taki czarny z biala czapla na przedzie, nie wiem jak go nazwac, typowy sportowy kapelusik taki jak na ryby hyyy zainteresowanym przesle fotki na meja. jest prawie nie uzywany, wygladam w nim pokracznie cena do uzgodnienia. czekam na odzew
    foks
    The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

• Nie wiecie co się dzieje z gg?

W domciu znowu się nie mogę zaloogować (chello...)

Qrna, akurat dziś! :fu: 8o

Komentarz

• z tego co wiem gg fochow wtedy nie stroilo, wiec albo zostales jakims cudem zalogowany w pracy (moze na jakims kompie ustawiles pamietanie hasla ) albo masz problemy z netem...

tlen sobie zainstaluj, mniej nerwow
        NIEDZIELNE DZIECKO

Komentarz

• Zamieszczone przez lamia
          z tego co wiem gg fochow wtedy nie stroilo, wiec albo zostales jakims cudem zalogowany w pracy (moze na jakims kompie ustawiles pamietanie hasla ) albo masz problemy z netem...

Nie takie to proste, bo większość znajomych ma gadu. A pojęcia nie mam, czy jedno z drugim może być kompatybilne.

Hmm, zaciekawiła mnie opcja z zalogowaniem w pracy. Niby się człowiek wylogowuje, ale cholera wie, jak to z tą techniką bywa... '8

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
            Zamieszczone przez lamia
            z tego co wiem gg fochow wtedy nie stroilo, wiec albo zostales jakims cudem zalogowany w pracy (moze na jakims kompie ustawiles pamietanie hasla ) albo masz problemy z netem...

Nie takie to proste, bo większość znajomych ma gadu. A pojęcia nie mam, czy jedno z drugim może być kompatybilne.
            nie moze, tylko jest czesto jak przez gg sie nie mozna zalogowac to przez tlen na swoj nr gg mozna.... o tego przyczyne mnie nie pytaj jedynym minusem sa inne emoty
            NIEDZIELNE DZIECKO

Komentarz

• Potrzebuje linku albo samego artykulu, na temat najlepiej o kibicach. Najciekawszy bylby chyba jakis material o ultras lub chuliganach. Musze napisac referat na pedagogike i chcialbym cos z tematyki stadionowej. Z gory dzieki.
              Legia To MY

Komentarz

• Zamieszczone przez emde
                Potrzebuje linku albo samego artykulu, na temat najlepiej o kibicach. Najciekawszy bylby chyba jakis material o ultras lub chuliganach. Musze napisac referat na pedagogike i chcialbym cos z tematyki stadionowej. Z gory dzieki.
                Artykul z "Polityki", ale od razu zaznaczam, ze nalezy potraktowac go z przymruzeniem oka nieco: http://polityka.onet.pl/162,1039721,...5,artykul.html
                Cum Debita Reverentia

Komentarz

• jak wyslac smsa z internetu do HEYAH ?????
                  Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez eLadamo
                    jak wyslac smsa z internetu do HEYAH ?????
                    www.bramki.pl
                    "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                    żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                    w środek meczu, nasze twarze mokną,
                    nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Od jakiegoś czasu mam wqrwiający problem z netem ,a jako że sie nie znam spytam tu ...

Średnio od włączenia neta co 10-15 minut włącza mi sie ''odliczanie'' po któego upływie po prostu resetuje mi komputer

http://republika.pl/kempeskoni/wirus.bmp < print

Ktoś wie co to i jak temu zaradzić ?
                      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• może masz wirusa - blastera

ściągnij nakładkę ze strony Microsoftu

ja kiedyś miałem podobny lot - i nakładka pomogła

Komentarz

• ... albo spróbuj tego http://skaner.mks.com.pl/
                          ''Ucieczka przed walką jest czymś najgorszym, co może się nam przytrafić.
                          Jest o wiele gorsza od przegranej,
                          ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem doświadczenia i nauką,
                          a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość: głosić zwycięstwo naszego wroga.''

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes
                            Od jakiegoś czasu mam wqrwiający problem z netem ,a jako że sie nie znam spytam tu ...

Średnio od włączenia neta co 10-15 minut włącza mi sie ''odliczanie'' po któego upływie po prostu resetuje mi komputer

jak ci sie właczy odliczanie to cofnij zegar
                            miałem tego wirusa, ale nazwy nie pamietam.
                            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes
                              Od jakiegoś czasu mam wqrwiający problem z netem ,a jako że sie nie znam spytam tu ...

Ja wiem..
                              To powinno pomóc http://securityresponse.symantec.com...r/FixBlast.exe
                              GTW

Komentarz

• Szukam wina o nazwie ARIZONA
                                Chodzi mi o to czy bedac gdzies w roznych Żabkach Biedronkach etc. natknął sie ktos moze na to winko ? Przekozackie jest ale podobno w Wawie niedostepne. 8o
                                "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Pracuję...
                                X