Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• lamia, beny serdeczne dzieki '8
    "Lepiej mieć Parkinsona i troche wylać, niż Altzheimera i zapomnieć wypić"

Komentarz

• Zamieszczone przez MaxyM
      Czy ktoś wie jak dodać własne zdjęcia do backgrounds w CM 03/04? Wiem gdzie to umieścić ale nie rozumiem jak zapisac, żeby pojawiały się w grze.
      właśne...
      sam jestem ciekaw, ja wiem tylko jak ustawić jedno tło (zdjęcie - 1024x768 jpg.) które byłoby przez cały czas. wystarczy zapisać takie tło jako default.jpg i wkleić do katalogu data\graphics\backgrounds i do
      data\graphics\backgrounds\default

wtedy przynajmniej jedno masz swoje, ale na stałe.

a jak zrobić żeby losowo wyświetlało się kilka backgroundsów to nie mam pojęcia. może Max ty już wiesz? w pliku xml zmieniałem (na podstawie tamtych) ale wtedy CM mi się nie włączał 8o

Komentarz

• Ma ktos moze wypracowanko z polaka Jurgen Stroop kat czy ofiara? '8 Musze napisac, a chce mi sie niesamowicie. Gratyfikacja w płynie lub innej postaci wybranej przez ofiarodawce
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Szukam mp3 Wychowani na bledach - Dowod odpowiedzialnosci , tylko tej piosenki. Jesli macie jakis link albo cos to dajce tu albo na md84@wp.pl
          Legia To MY

Komentarz

• Zamieszczone przez Luqas
            Zamieszczone przez MaxyM
            Czy ktoś wie jak dodać własne zdjęcia do backgrounds w CM 03/04? Wiem gdzie to umieścić ale nie rozumiem jak zapisac, żeby pojawiały się w grze.
            właśne...
            sam jestem ciekaw, ja wiem tylko jak ustawić jedno tło (zdjęcie - 1024x768 jpg.) które byłoby przez cały czas. wystarczy zapisać takie tło jako default.jpg i wkleić do katalogu data\graphics\backgrounds i do
            data\graphics\backgrounds\default

wtedy przynajmniej jedno masz swoje, ale na stałe.

a jak zrobić żeby losowo wyświetlało się kilka backgroundsów to nie mam pojęcia. może Max ty już wiesz? w pliku xml zmieniałem (na podstawie tamtych) ale wtedy CM mi się nie włączał 8o
            np.

/.../.../clubs/liverpool.jpg
            /.../.../clubs/liverpool1.jpg
            /.../.../clubs/liverpool2.jpg

Wklejasz do katalogu z nazwą klubu .jpg z nazwą odpowiednio do kolejnych obrazków 1,2,3,4... I zmieniają się w grze.
            Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

Komentarz

• Szukam linka z wzajemnymi oklaskami z meczu Lech-Widzew, kwitującymi pieśń narodową "Legia to stara...... " 8o
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Taka jazda...

Po piątku zostało mi "trochę" butelek od Króla... I normalnie mam zaćme... Są wymienne? Czy nie? 8-

Komentarz

• Zamieszczone przez MaxyM
                  Taka jazda...

Po piątku zostało mi "trochę" butelek od Króla... I normalnie mam zaćme... Są wymienne? Czy nie? 8-
                  Są wymienne. '8
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
                    Zamieszczone przez MaxyM
                    Taka jazda...

Są wymienne. '8
                    Dzięki Jacek

Trzeba więcej pić... Człowiek wtedy lepszą ma pamięć. :buhaha:

Komentarz

• eee... jakby ktoś namierzył w jakimś markecie "czekoladowego królika" takieg na jak na wielkanoc jest full w sklepach...
                      obiecałem mojej niewiaście, a przespałem okres świąteczny, i tera nigdzie tego nie widze...
                      "...i na dobre i na złe"

Komentarz

• Ponownie się zapytuje czy ktoś wie gdzie można znależć napisy do Football Factory
                        SMASH THE REDS

Komentarz

• PILNE!

W niedziele bede na SGGW na Mokotowie i nie wiem jak stamtąd dojechać na Łazienkowską 3 ( chodzi mi o numer autobusu albo tramwaju ) . Niech ktoś mi powie numerki ...
                          you may try - (L) - but it won't die!
                          ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez MAZI
                            PILNE!

W niedziele bede na SGGW na Mokotowie i nie wiem jak stamtąd dojechać na Łazienkowską 3 ( chodzi mi o numer autobusu albo tramwaju ) . Niech ktoś mi powie numerki ...
                            Autobek 182
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
                              Zamieszczone przez MAZI
                              PILNE!

Autobek 182
                              tnx :+: i wszystko jasne
                              you may try - (L) - but it won't die!
                              ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Przed meczem z Jagą mój brat pożyczył karnet koledze, bo sam nie mógł iść a koleś nie miał kasy na bilet.
                                Ochrona zabrała karnet temu klientowi, gdy próbował go komuś przekazać przez bramę po wejściu na stadion.

Czy ktoś się orientuje, czy ,gdzie i jak można odebrać ten karnet ?

z góry dzięki
                                "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Pracuję...
                                X