Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pomocy!
    Rozrusznik mi zdycha. Muszę zakupić nowy; problem polega na tym, że w Niemczech z wymianą kosztuje to 600 Euro (ch.j im w d..ę - potomkom gestapowców i turko-jugoli).

Wymienią mi go w Polsce od ręki (będę 3 dni w Kraju), ale gdzie kupić? Znacie jakąś warszawską (podwarszawską) firmę, która ma części do japończyków w rozsądnej cenie? Jeśli tak, to proszę o namiary.

Zależy mi na adresie jakiejś prywatnej firmy specjalizującej sie w sprowadzaniu części do japońców - oficjalny dealer odpada, bo wołają jak za zboże, a nie opłaca mi się inwestować w coś, co mam zamiar sprzedać za 3-4 miesiące...

Dane auta: Nissan Primera, model W10, silnik 1.6 , rok produkcji 1997.
    Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

Komentarz

• ja sie zaopatruje zawsze tam

Mc-Car Tomasz Brzezowski
      "sklad czesci uzywanych i nowych do aut japonskich i zachodnich konkurencyjne ceny"
      05-090 Janki,Al. Krakowskl 24
      tel. 022 720 47 23 albo 501 205 534

zadzwon a powiedza tobie czy maja i za ile.
      HONOR MAM W DUSZY A SILE W DLONI

Komentarz

• Zamieszczone przez foks
        Mandat jest rowno 200 i 4pkt, utargowy z 500 i 10pkt Te ograniczenia sa powalone, 3 pasy, nikogo nie ma

Ja dziś znalazłem w drzwiach:
        "W zwiazku z nieobecnością w miejscu zamieszkania proszę o zgłoszenie się w godzinach (...) do Działu Egzekucyjnego Pierwszego Urzedu Skarbowego (..) celem uregulowania zaległej należności z tytułu mandat karny w wysokości około 110,-
        Starszy poborca skarbowy Zbigniew jakistam"

płacić czy nie?

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

• Zamieszczone przez Porter
          Zamieszczone przez foks
          Mandat jest rowno 200 i 4pkt, utargowy z 500 i 10pkt Te ograniczenia sa powalone, 3 pasy, nikogo nie ma

Ja dziś znalazłem w drzwiach:
          "W zwiazku z nieobecnością w miejscu zamieszkania proszę o zgłoszenie się w godzinach (...) do Działu Egzekucyjnego Pierwszego Urzedu Skarbowego (..) celem uregulowania zaległej należności z tytułu mandat karny w wysokości około 110,-

płacić czy nie?

To chyba jakaś kpina?! Od kiedy to US zostawia kartki w drzwiach?
          Wydaje mi się, że możesz to spokojnie olać bo napewno ta kartka wypadła, a dozorca na bank ją wywalił
          jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Spoko, najwyzej powiem, że rolnik mi kazał

Komentarz

• Zasadniczo rolnik ma rację, ale istnieje w ordynacji podatkowej instytucja doręczenia zastępczego, które wywiera takie same skutki dla adresata choć w innym trybie.

Art. 150 Ordynacji mówi w § 1, iż w razie niemożności doręczenia pisma w sposób wskazany w art. 148 § 1 (klasyczne doręczenie) lub art. 149 (odbiór kwituje sąsiad lub dozorca):

1) poczta przechowuje pismo przez okres 14 dni w swojej placówce pocztowej - w przypadku doręczania pisma przez pocztę;

2) pismo składa się na okres 14 dni w urzędzie gminy (miasta) - w przypadku doręczania pisma przez pracownika organu podatkowego lub przez inną upoważnioną osobę.

§ 1a. Adresata zawiadamia się dwukrotnie o pozostawaniu pisma w miejscu określonym w § 1. Powtórne zawiadomienie następuje w razie niepodjęcia pisma w terminie 7 dni.

§ 2. Zawiadomienie o pozostawaniu pisma w miejscu określonym w § 1 umieszcza się w oddawczej skrzynce pocztowej lub, gdy nie jest to możliwe, na drzwiach mieszkania adresata, jego biura lub innego pomieszczenia, w którym adresat wykonuje swoje czynności zawodowe, bądź w widocznym miejscu przy wejściu na posesję adresata. W tym przypadku doręczenie uważa się za dokonane z upływem ostatniego dnia okresu, o którym mowa w § 1, a pismo pozostawia się w aktach sprawy.

Tak więc uchylanie się od odbioru korespondencji wywiera przy doręczeniu zastępczym skutki dla adresata wskutek zastosowania w powyższym przepisie przez ustawodawcę fikcji prawnej.

Inna sprawa czy bilecik od Pana Zdzisława spełnia przesłanki pisma organu podatkowego.

Komentarz

• Kupie szalik, smycz, koszulke itp bajery Den Haag bo niemam nic tego klubu . Jak ktos ma cos na sprzedaz to na pw Pozdrowki

Komentarz

• Starszy poborca skarbowy Zbigniew jakistam"

Ja dostałem od Stefana Gomułki...
                  Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Zamieszczone przez Maniek

Ja dostałem od Stefana Gomułki...

Komentarz

• Zamieszczone przez Koch
                      Czy mógłby mi ktoś polecić, ewentualnie dać linka do jakiegoś banalnie prostego programu do konwetrtowania, plików muzycznych?
                      Z góry dzięki
                      CDex

link http://www.pcworld.pl/ftp/pc/program...Cdex.1.51.html

Komentarz

• szukam piosenki "Football is coming home", jeżeli ktoś posiada w mp3 to prosiłbym o zamieszczenie tutaj, z góry dzięki

Komentarz

• Zamieszczone przez KwIaTu
                          Zamieszczone przez Koch
                          Czy mógłby mi ktoś polecić, ewentualnie dać linka do jakiegoś banalnie prostego programu do konwetrtowania, plików muzycznych?
                          Z góry dzięki
                          CDex

link http://www.pcworld.pl/ftp/pc/program...Cdex.1.51.html
                          Już to miałem, nie umiem tego gówna obsłużyć

Komentarz

• Zamieszczone przez Gnatek
                            szukam piosenki "Football is coming home", jeżeli ktoś posiada w mp3 to prosiłbym o zamieszczenie tutaj, z góry dzięki
                            sciągam ją moge ci na e-mail przesłac...

Zamieszczone przez Koch

Już to miałem, nie umiem tego gówna obsłużyć
                            hmm nie znam prostszych programów..moze napis z jakiego formatu do jakiego musisz skonwertowac..bo jeżeli z cd-audio do wma/mp3 to pocziwy wmp potrafi

Komentarz

• Zamieszczone przez Gnatek
                              szukam piosenki "Football is coming home", jeżeli ktoś posiada w mp3 to prosiłbym o zamieszczenie tutaj, z góry dzięki
                              w sumie to masz tutaj...
                              http://rapidshare.de/files/31662305/..._Home.MP3.html

tylko sciągałem z eMule wiec nie jestem pewien czy to jest to

Komentarz

• Odnosnie mandatow to jestem jeszcze troche skarbowce krewny
                                no ale od poczatku
                                najpierw byly mandaty za 2 stluczki w tym 1 oplacilem
                                Potem za siedzenie w parku
                                potem za cos tam jeszcze
                                upomnienia przychodzily juz dziesiatki razy, zawsze strasza komornikiem
                                max co mi doliczyli to 12 zl
                                no ale mowicie tutaj o sciaganiu z podatku itd.
                                ok tak tez sciagaja, ale najgorsze jest wejscie na pensje
                                w tym miesiacu mam budzet mniejszy o 224 zl :/
                                przysylaja pisemko do pracodawcy i nie ma wyjscia, musi zaplacic z Waszej pensji bo inaczej siekna mu kare
                                tyle wiem w temacie

Komentarz

Pracuję...
                                X