Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dzieki przelozylem do innego telefonu i bylo na ekranie....eh ten dziadowski siemens

Pytanko jest :
    Macie do sprzedania jakas Nokie ewentualnie Siemensa z kolorowym wyswietlaczem do 350zl ?
    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
      Dzieki przelozylem do innego telefonu i bylo na ekranie....eh ten dziadowski siemens

Pytanko jest :
      Macie do sprzedania jakas Nokie ewentualnie Siemensa z kolorowym wyswietlaczem do 350zl ?
      Zapytam jutro i dam Ci znac
      Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
        Zamieszczone przez Cipciuś
        Dzieki przelozylem do innego telefonu i bylo na ekranie....eh ten dziadowski siemens

Pytanko jest :
        Zapytam jutro i dam Ci znac
        to spytaj tez za ile mogłby sprzedac N 6610 i co tak drogo '8
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
          Zamieszczone przez Adam-oldboy
          Potrzebuję pomocy. Mały wredny troll cisnął telefonem tatusia o podłogę.
          Przerywa mi teraz połączenia, wyświetla dziwne komunikaty i w ogóle się zchrzanił. Za trzy miesiące chyba łaskawie pozwolą mi wymienić aparat na nowy. Czy ktoś nie ma niepotrzebnej komórki z ładowarką do poratowania? Nie musi byś oczywiście trendi nówka, byle działał jako tako w Erze.

Nie mam wprawdzie zadnego telefonu, ale mam kupla handlujacego i moze daloby sie cos zalatwic w granicach 50 zl. Potem jak nabedziesz nowy, to wstawimy mu spowrotem w komis, chociaz ja bym radzila zostawic na wypadek, gdyby maly wredny troll chcial zrobic replay ho:
          Dzięki za życzliwe zainteresowanie.
          Jeśli możesz to zapytaj. Nie ma też takiego pośpiechu, bo już mu się jakby trochę polepszyło (telefonowi oczywiście ), tylko trochę chrupie i grzechocze w środku. A co do nieszczęsnego potomka, to zapowiedziałem, że pokryję straty z oszczędności na jego studia (jak tylko zacznę odkładać).

Komentarz

• Da sie usunac pierd...ego firewalla w DC++ ?

mam XP :/

dzieki za pomoc.

Komentarz

• 1. Władysław Gomułka - demokrata czy komunista?
              2. Epoka gierkowska po 1970 - sukces czy stracona szansa?

Mam do napisania referat na jeden z tych tematów . Wiem ,że wątki polityczne częto pojawiają się na tym forum . Znacie może jakieś linki na te tematy ? Strony , artykuły itp. Byłbym bardzo wdzięczny i z góry dziękuję !

O własnię , własne ( czyli Wasze ) komentarze na ten temat również mile widziane .

A może znacie też jakieś ciekawe linki na temat "Futbolu w Polsce w latach 70-tych" :> .
              you may try - (L) - but it won't die!
              ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Ratujta mnie bo zwariuje....
                Zepsula mi sie myszka, matka przyniosla mi z pracy nazwyklejsza A4TECH model SWW-23 taka prosta mysza 2 przyciski , kolko ktore rowniez sie naciska. i teraz jak ja podlacze pod zlacze ps2 po usunieciu starej to mysza chodzi tylko gora/dół a jak podepne przez przejsciowke na COM1/2 to mysza wcale sie nie wykrywa - sterowniki zarowno z dyskietki dolaczonej do myszki jak i sciagniete ze strony producenta nie pomagaja - pomozcie bo bez myszki jestem Win XP
                "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Kto mi poda link gdzie moge znalezc najwieksza sektorowke Lecha i Wisly, bo pilnie poszukuje 8o

Komentarz

• Zamieszczone przez Amba
                    Kto mi poda link gdzie moge znalezc najwieksza sektorowke Lecha i Wisly, bo pilnie poszukuje 8o
                    http://www.e-lech.com/portal/infopage.php?id=10

Tutaj znajdziesz te Lecha

Komentarz

• Czy ktoś mi moze wyjaśnic dlaczego na niektorych stronach tworzy mi sie "dziennik błędów eksprolera" i zamyka mi strony? :fu:
                      Nie wiem o co w tym biega ale strasznie uciazliwe sie to robi i nie mam pojecia co z tym zrbić :::

Komentarz

• ile kosztuje sygnet Legii ??

PROSZE NAPIASC MI NA PRIVA !!!!
                        Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez Nova
                          Czy ktoś mi moze wyjaśnic dlaczego na niektorych stronach tworzy mi sie "dziennik błędów eksprolera" i zamyka mi strony? :fu:
                          Nie wiem o co w tym biega ale strasznie uciazliwe sie to robi i nie mam pojecia co z tym zrbić :::
                          Internet Explorer Ci się wypieprza. Zainstaluj sobie Mozillę.
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together
                          For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Krótki_LEGIA
                            Wyświetla Ci się to w osobnym okienku czy jako treść strony?
                            W osobnym okienku,tak jak komunikat :::
                            Zamieszczone przez andrzejzb
                            Nie da sie inaczej?

Komentarz

• Zamieszczone przez Nova
                              Zamieszczone przez Krótki_LEGIA
                              Wyświetla Ci się to w osobnym okienku czy jako treść strony?
                              W osobnym okienku,tak jak komunikat :::
                              Zamieszczone przez andrzejzb
                              Nie da sie inaczej?
                              a moze reinstalka IE?
                              usun i zainstaluj ponownie

Komentarz

• To znowu ja,pierwszy haker RP 8- ho:
                                Własnie przeglądam antyvirem cały komp,czy jak mi w statusie pokazuje komende "no action taken"tzn.ze antyvir sie nim nie zajął zcy ze wirus jeszcze nic nie zrobił? 8-

Komentarz

Pracuję...
                                X