Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mam kilka pytań do osoby, która jest gospodarzem na airbnb. Właśnie ruszyłem z tym projektem, ruszyło z kopyta, a nie wszystko potrafię zrobić na tej platformie. Pozdro

Komentarz

• sprzedam adidas spezial warszawa rozmiar 45 1/3. Polecam dla tych, ktorzy normalnie nosza rozmiar mniejszy bo sa dosc ciasne. Cena sklepowa - 450 i za tyle sprzedaje. przymierzone tylko raz bo okazaly sie za male.

Komentarz

• Ktoś z forum jest, lub ma do polecenia doradcę podatkowego? Z góry dzięki!
        Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Sprzedam koszulkę Legii meczowa- biała (org.) Kostorz nr 30
          wraz z podpisami zawodników Legii !!
          moge podesłać zdjęcia ✌️
          Mail : [email protected]

Komentarz

• Sprzedam koszulkę Wychowani na Żylecie - rozmiar L. Koszulka zakupiona jakieś 15lat temu w ABJ. Przód w stanie bardzo dobrym, tył nadruk w niektórych miejscach napeknięty jak na zdjęciach widać. Cena 50 + wysyłka. 783 678 061
            Załączone pliki

Komentarz

• Może ktoś pomoże, bo czytam w necie i szukam, ale chyba do końca nie wiem czy dobrze rozumiem o które składki chodzi. Jeśli koszt zatrudnienia pracownika na minimalnej krajowej wynosi 3626zl, to jakie koszty oprócz pensji 80% ponosi pracodawca przez pierwsze 30dni L4? Chodzi mi dokładnie o składki, które musi opłacać a z których jest zwolniony?
              Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

Pracuję...
              X