Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• FanStore.

https://sklep.legia.com/akcesoria/wy...tka-mis-kazek/
    q[-_-]p

Komentarz

• Dzięki bardzo, nie wiem jakim cudem nie zauważylem tego wczoraj w oficjalnym sklepie.

Komentarz

• Ktoś chce przyjąć piłkę adidas która była sprzedawana na 100 lecie? Oddam za cenę wysyłki.
        Stan: nowa, nieużywana. Zdjęcie podglądowe z neta, jednak jak będę przy kompie to wrzucę real pic.

Komentarz

• Potrzebuje małej porady od kogoś pracującego w KIDS&Co lub osoby która zna dobrze przepisy dotyczące żłobków i przedszkoli

Komentarz

• Zamieszczone przez mieron Zobacz posta
            Ktoś chce przyjąć piłkę adidas która była sprzedawana na 100 lecie? Oddam za cenę wysyłki.
            Stan: nowa, nieużywana. Zdjęcie podglądowe z neta, jednak jak będę przy kompie to wrzucę real pic.
            bardzo chetnie jak jest mozliwosc nabycia

Komentarz

• Witam
              ​​​​​​Kupię tą bluzę (rozmiar L). Niestety w FanStore nie ma tego rozmiaru i dostałem info, że już nie będzie. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję  Nazwa: Screenshot_20220520_174751_com.android.chrome.jpg Wyświetleń: 0 Rozmiar: 340,4 KB ID: 2626446​​​​

Komentarz

• Jako że ostatni raz byłem na koncercie 20 lat temu to pytanie mam. Jak to jest z jedzeniem i piciem na takich wydarzeniach ? Wnosić pewnie nie można ale na miejscu coś sprzedają ??

Ps. Najlepiej jakby ktoś mi odpowiedział kto był na jakimś koncercie na Lotnisku Bemowo.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Szybkie pytanie i liczę na szybką odpowiedź.

Może ktoś polecić słuchawki wygłuszające dla dziecka 9-letniego? Chcę młodego zabrać na pierwszy koncert w życiu i potrzebuję coś na już.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    Jako że ostatni raz byłem na koncercie 20 lat temu to pytanie mam. Jak to jest z jedzeniem i piciem na takich wydarzeniach ? Wnosić pewnie nie można ale na miejscu coś sprzedają ??

Ps. Najlepiej jakby ktoś mi odpowiedział kto był na jakimś koncercie na Lotnisku Bemowo.
                    Napisz na jaki koncert idziesz, bo to się różni w zależności od organizatora. Jedzenia i picia własnego raczej nigdzie nie można wnosić (ewentualnie butelkę wody, ale wtedy korek wyrzucasz na bramkach - warto mieć zapasowy w kieszeni). Są punkty gastronomiczne więc z głodu nie umrzesz

PS. Na Bemowie nie ma już koncertów od co najmniej 7-8 lat.

Komentarz

• Zamieszczone przez mafioso Zobacz posta

Napisz na jaki koncert idziesz, bo to się różni w zależności od organizatora. Jedzenia i picia własnego raczej nigdzie nie można wnosić (ewentualnie butelkę wody, ale wtedy korek wyrzucasz na bramkach - warto mieć zapasowy w kieszeni). Są punkty gastronomiczne więc z głodu nie umrzesz

Taco w piątek-Lotnisko Bemowo.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

https://rozrywka.radiozet.pl/Muzyka/...no-mieszkancow jesteś pewien?

Komentarz

• Ja chodziłem na Metallikę, AC/DC i Iron Maiden, które potem przenieśli niestety na Narodowy. Swoje doświadczenia z Bemowa czerpię z tego co było przed laty. Dużo bym dał, żeby wielkie koncerty na Bemowo wróciły bo zawsze wszystko brzmiało tam jak należy.

Benek pewnie gastronomia i toi-toie standardowo będą na miejscu. Z wodą polecam patent z korkiem, lepiej mieć swoją niż płacić standardowe w takich przypadkach 8 zł za 0,33 l.

Komentarz

Ja chodziłem na Metallikę, AC/DC i Iron Maiden, które potem przenieśli niestety na Narodowy. Swoje doświadczenia z Bemowa czerpię z tego co było przed laty. Dużo bym dał, żeby wielkie koncerty na Bemowo wróciły bo zawsze wszystko brzmiało tam jak należy.

Benek pewnie gastronomia i toi-toie standardowo będą na miejscu. Z wodą polecam patent z korkiem, lepiej mieć swoją niż płacić standardowe w takich przypadkach 8 zł za 0,33 l.
                            Ok dzięki, ale dlaczego niby mieliby mnie wpuścić z butelką wody bez korka ?
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• Logika organizatorów jest taka, że jak będziesz rzucał w scenę to się woda wyleje po drodze i nie doleci

Komentarz

• Aha
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X