Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czy ktoś ma jakąś ogólna informację czy/jak się zmieniły czynsze najmu w Warszawie w ciągu ostatniego roku? (po tym jak 1-1,5 roku temu w pandemi spadły/wyhamowały wzrost)
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Lacoste Giron, nieużywane, kupione na zalando longue.
      takie jak tu: Lacoste GIRON - Sneakersy niskie - white/red/biały - Zalando.pl
      Rozmiar 46, długość wkładki w cm pewnie około 29,5. Odbiór osobisty, Okęcie.
      Aktualne do poniedziałku wieczorem, potem zwracam do sklepu.

200 zł

Ostatnio edytowany przez ZwykłyCzłowiek; 80574.

Komentarz

• Ktoś ma na sprzedaż czapkę Mocno Legia??

Komentarz

• Panowie,
          korzystacie z aplikacji/sklepu online do zamawiania zakupów.
          Jak tak to której ? Nie robi mi różnicy czy to będzie któryś z dyskontów czy marketów. Bardziej chodzi mi o asortyment, jakość ( głównie) owoców i warzyw.
          Mianowicie przy próbie zamówienia przez Glovo z Bieronki wyłączyło mi aplikację, bo przy +100 produktach zaczęła mieć problemy wydajnościowe, w Auchan jakiś mocno niepełny asortyment. W jakimś kolejnym ceny + 10 procent.

Komentarz

• Witam forumowiczów. Od jutra na allegro pojawią się bardzo ciekawe i rzadkie pamiątki. Zapraszam!

Komentarz

• Komentarz

• Gdzie w Warszawie dostanę dobry kurs waluty? Chcę sprzedać franki szwajcarskie.

Komentarz

• Odkupię czapkę z wyjazdu do Zabrza. Jak coś to priv

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                    Panowie,
                    korzystacie z aplikacji/sklepu online do zamawiania zakupów.
                    Jak tak to której ? Nie robi mi różnicy czy to będzie któryś z dyskontów czy marketów. Bardziej chodzi mi o asortyment, jakość ( głównie) owoców i warzyw.
                    Mianowicie przy próbie zamówienia przez Glovo z Bieronki wyłączyło mi aplikację, bo przy +100 produktach zaczęła mieć problemy wydajnościowe, w Auchan jakiś mocno niepełny asortyment. W jakimś kolejnym ceny + 10 procent.
                    Korzystam z frisco. Zadowolony jestem bardzo i już nie wrócę do latania po sklepach . Jakość warzyw i owoców zadowalająca i to czasem bardzo. Polecę od siebie nabiał firmy „ Ziembiński” , taki twaróg biały po prostu pychaaaaaaaaaaa

Ostatnio edytowany przez tylko_Legia_; 4003.
                    Mecze,melanże to wspólna jest sprawa,Bracia na zawsze Sosnowiec-Warszawa

Komentarz

• Mam prośbę - pierwszy raz w życiu wrzucam link do zrzutka.pl, ale jest szansa na uratowanie psa mojej bardzo dobrej znajomej. Każda złotówka się liczy - https://zrzutka.pl/abm7nn

Z góry dzięki!

Komentarz

• Czy może ktoś polecić na co zwrócić uwagę przy kupnie alkomatu? Ewentualnie po prostu polecić jakiś konkretny model. No i najważniejsze za cenę +/- 200 zł da się wybrać coś sensownego czy to strata pieniędzy i warto dołożyć i kupić coś konkretnego
                        Z góry dziękuję za odpowiedzi
                        Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
                        spędzić go lub wykorzystać.
                        James Arthur Ray

Komentarz

• amanda wybierz taki, który w łatwy sposób oddasz do kalibracji. Bo co jakiś czas należy to robić. Cześć sprzedawcow.oferuje ileś kalibracji w gratisie.
                          Ja mam np. alkomat Promiler. Bardzo dobry stosunek cena/jakość.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Szanowni we wrześniu 2022 roku planuję wybrać się pierwszy raz w Bieszczady. Oczywiście głównie interesuje mnie chodzenie po szlakach. Polecicie jakiś nocleg? Polańczyk czy może coś bliżej bezpośrednio Tarnicy? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki, bo w temacie Bieszczad jestem zupełnie zielony...
                            Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
                            Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Komentarz

• Dzieciaki (9 i 12 lta) będą pierwszy raz próbować jazdy na nartach. Zajrzałem do Go Sportu i Mertes Sporty w sprawie kasków - rozpiętość cenowa od 70 do 700 . Czy taki za 70 spełni swoje zadanie? Czy może ktoś poleci jakiś konkretny poniżej 200 zł?
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Nie wiem jak jest z kaskami narciarskimi, ale mogę Ci podpowiedzieć na przykładzie rowerowych.

Miałem kask z Decathlonu za, bodajże, 99 zł. Wydawało mi się że jest ok i nie warto przepłacać.
                                Jednak po zakupie szosy stwierdziłem, że przy takich prędkościach przyda się coś lepszego.
                                Kupiłem Giro z systemem MIPS za 420 zł i różnica jest kolosalna. Wygoda, dopasowanie, wentylacja. Dodatkowo MIPS sprawia że jest bezpieczniejszy.
                                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Pracuję...
                                X