Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Jakąś dobrą restaurację na komunijny obiad (ok 20 osób) w Warszawie lub jej północnych okolicach ktoś poleci? Jakość i wygląd ważniejsze niż cena
    " Spotkanie " przy Krasińskiego 2 myślę, że spełni Twoje oczekiwania pod tym kątem.
    ja miałem tam obiad poprawinowy.

Komentarz

• Alek Dzięki za namiar, a właściwie przypomnienie, bo kiedyś tam byłem
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Uszanowanko. Jest przymus co by smykowi jakąś kierownicę do pc'ta. Czy w budżecie 400pln znajdzie się coś ciekawego?

Komentarz

• Mam tą bluzę z legijnego fanstore do sprzedania - https://sklep.legia.com/lifestyle/me...egia-warszawa/

nówka sztuka, niestety obciąłem metki (nie te przyszyte, tylko te papierowe) i nie dam rady już wymienić. Rozmar L. Nówka chodzi po 200 PLN, więc 150 PLN mnie usatysfakcjonuje,

Komentarz

• Kiedyś robiliśmy małe przyjęcie tutaj, miałbyś niedaleko Jedzenie przepyszne, lokal fajny, a właściciele mega pozytywni
            https://gosciniecpodlosiem.pl/

Komentarz

• Zamieszczone przez gt_man Zobacz posta
              Kiedyś robiliśmy małe przyjęcie tutaj, miałbyś niedaleko Jedzenie przepyszne, lokal fajny, a właściciele mega pozytywni
              https://gosciniecpodlosiem.pl/
              Dzięki za zainteresowanie, rozważałem to, ale właśnie w kwesti właścicieli/podejścia do klienta to znajomi mieli tam zupełnie inne odczucia i bardzo nieprzyjemne przejścia.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Panowie mam po dziadku trochę starych (głównie polskich) monet. Gdzie mogę zorientować się czy i ile to jest warte i ewentualnie to spieniezyc?
                Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
                Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Komentarz

• Nowa bluza z Fanstore, sprzedaję za pół ceny gdyż dostałem w prezencie, a odpiąłem tekturowe metki za wcześnie A nie ten rozmiar.

https://www.olx.pl/d/oferta/nowa-ofi...7-IDLrkKw.html

Komentarz

• Witam, jakiś pub gdzie mają na 100% viaplay znacie? Raczej północna część Warszawy

Komentarz

• Gdzie najtaniej wypożyczę w Warszawie samochód na ok. tydzień? (na trasy po mieście, ale wypożyczanie Panka na pojedyncze jazdy odpada).

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                        Gdzie najtaniej wypożyczę w Warszawie samochód na ok. tydzień? (na trasy po mieście, ale wypożyczanie Panka na pojedyncze jazdy odpada).
                        Ja kiedyś gdy potrzebowałem wypożyczałem tutaj: http://www.pozycz-auto.pl/
                        Wtedy taniej nie znalazłem, jak jest teraz w porównaniu do innych wypożyczalni - nie wiem.
                        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• rey dzięki za namiar, zerknę

Komentarz

• Szukam kogoś kto zna się na prawie telekomunikacyjnym. Priv
                            ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
                            Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazmat Zobacz posta
                              Witam,
                              Poszukuje koszulek Pogoni Szczecin -tworzę kolekcję.
                              Najlepiej meczowych z ubiegłych lat.

Rozważę każdą propozycję.

Pozdrawiam
                              Podbijam.

Komentarz

• Szukam szalika reprezentacyjnego legii warszawa .

Komentarz

Pracuję...
                                X