Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zna ktoś jakąś agroturystyke, która aktualnie przyjmuje gości Może być priv
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      Zna ktoś jakąś agroturystyke, która aktualnie przyjmuje gości Może być priv
      Jakiś konkretny rejon kraju Cię interesuję?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta

Jakiś konkretny rejon kraju Cię interesuję?
        Mazowsze ,Podlasie , mazury ale trochę bliższe
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Sprzedam książkę kibica Bałtyku Gdynia "Rebel forever" 30zł. Priv.

Komentarz

• Czesc z innej beczki , poszukiwany mechanik samochodowy w Elblągu, awaria auta na Holandii , ktoś może coś pomoc?

Komentarz

• Potrzebuję pilnie znaleźć jakieś połączenie bezpośrednie do Gorzowa Wlkp, niestety strony w internecie są nieaktualne, pociągiem jedynie z przesiadkami (muszę być tam o 8 rano, a bezpośredni jest później). Może ktoś zna jakąś sprawdzoną wyszukiwarkę? Grzebię w tym necie od paru dni i nic nie mogę znaleźć, a na Dworcu Zachodnim usłyszałem, że stamtąd takich połączeń nie ma.
              Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• Poszukiwany grafik, który zechciałby zaprojektować logo
                Gdyby ktoś był zainteresowany to prośba o przesłanie swojej strony z realizacjami na priv

e: nieaktualne
                Ostatnio edytowany przez amanda; [ARG:4 UNDEFINED].
                Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
                spędzić go lub wykorzystać.
                James Arthur Ray

Komentarz

• Poszukuję na prezent dla znajomego cos w tym stylu do ciężarówki :

Ewentualnie jakiś mały szalik Legii żeby sobie przywiesił. Oczywiście opcja nr 1 dużo fajniejsza ale chyba nieosiągalne?
                  Ostatnio edytowany przez (L)dorado; [ARG:4 UNDEFINED].
                  edit: literówka.

Komentarz

• Podbije pytanie wyżej bo tam edytowałem posta.
                    edit: literówka.

Komentarz

• https://allegro.pl/oferta/szalik-bor...ne-10662724194

Komentarz

• Opony letnie. Jakby ktoś z Was lub Waszych znajomych szukał. Nie wiem czy na opony dają jakąś gwarancję ale jak coś mam jeszcze paragon.
                        ​​​​https://m.olx.pl/oferta/opony-letnie...-IDJIACb.html/

​​​​​​

Komentarz

• Sprzedam: nowe słuchawki - Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190 - black - gwarancja 24 miesiące PL
                          więcej -> https://allegrolokalnie.pl/oferta/no...mr190-black-pl

Komentarz

• Szukam kogoś pomocnego ogarniającego podstawy statystyki, oczywiście za $
                            priv

Komentarz

• Hej, ma ktoś kontakt do użytkownika kubek poza forumką, bo na priv tutaj nie odpisuje
                              Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                              Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                              Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Sprzedam nową koszulkę "Jesteśmy Waszym Koszmarem" - rozmiar XL
                                Ostatnio edytowany przez krollek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X