Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sorry za dubla i drugi ten sam post ale chcaiłbym trafic do zainteresowanych, stąd wiadomość tu i w temacie o robocie.

Na prośbe kolegi wrzucam :Może ktoś z kibolstwa ma kogos zainteresowanego z płci pięknej, chcącej dorobić w tych niełatwych czasach siostry, matki,żony i kochanki mile widziane, jeśli macie kogos chętnego podbijcie na priv i podam namiary. Gwarantuje, że nie są to żadne, fake'y czy inne hopsztosy a poważna sesja. Wiadomo, ze im ładniejsza buzia tym lepiej.

Poszukuje 2 modelek do sesji zdjęciowej zastawy stołowej dla nowo powstałej strony internetowej sklepu. Sesja przewiduje zdjęcia w kuchni oraz przy stole w jadalni. Zdjęcia będą udostępnione na stronie www sklepu oraz IG i FB sklepu.

Sesja przewidziana na 2-3h, w showroom w centrum Warszawy 18.11.2020 (środa) od godziny 16. płatne 100zł/h
    Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Sprzedam nieużywanego Nikona p520, cena powiedzmy 530 zł, zdjęcia na priv.
      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Wiem, że jak kot jest w mieszkaniu to może tam śmierdzieć. Ale czy jak kot już z mieszkania zniknie, to smród może pozostać na stałe? (np. nasika na drewnianą podłogę i to się w nią weżre, tak, że zostanie na zawsze).
        Pytam, bo się zastanawiam czy odmawianie wynajęcia mieszkania osobom z kotem jest bardzo uzasadnione? (bo oni sobie za rok pójdą, a mieszkania nie da się wywietrzyć)

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Nie wiem czy smród znika razem z kotem, ale też chodzi o to, że koty lubią sobie robić drapaki z mebli, dywanów i z czego tylko mogą. Takie słyszę często żale z kocich domów.
          Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
          spędzić go lub wykorzystać.
          James Arthur Ray

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
            Wiem, że jak kot jest w mieszkaniu to może tam śmierdzieć. Ale czy jak kot już z mieszkania zniknie, to smród może pozostać na stałe? (np. nasika na drewnianą podłogę i to się w nią weżre, tak, że zostanie na zawsze).
            Pytam, bo się zastanawiam czy odmawianie wynajęcia mieszkania osobom z kotem jest bardzo uzasadnione? (bo oni sobie za rok pójdą, a mieszkania nie da się wywietrzyć)

Raczej nie ma opcji żeby smród został na zawsze, natomiast ewentualne zniszczenia są możliwe.
            Co do smrodu, ja kiedyś po jednym ancymonie wynajmowałem ozonator, mówili, żeby na 3h wstawić, skończyło się, że 2 dni chodził Z wynajmem to dobrze zażądać ubezpieczenia od lokatora, są takie pakiety, "profesjonaliści" tak robią biznesy, kaucji nie oddają i jeszcze z ubezpieczyciela ściągają pieniądze.
            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• szukam kogoś sprawdzonego kto mi ogarnie remont mieszkania w bloku.. 35m2 całości

Komentarz

• Witam. Mam do sprzedania mysz SPC Gear SPG050 Lix Plus.

Mysz nieużywana w bardzo dobrym stanie, działa jak należy. Dołączam oryginalne opakowanie. Paragonu niestety nie posiadam. Link do aukcji: https://allegrolokalnie.pl/oferta/my...pg050-lix-plus

Cena to 120 zł + koszty wysyłki.

Komentarz

• Może ktoś posiada jakis kod rabatowy na zbyciu do sklepu gdzie kupie kurtke zimową Pit Bull Firethorn? :> Będę wdzięczny

Komentarz

• Witam czy sklep stacjonarny jest otwarty?

Komentarz

• Czy za 150-200 zł da radę kupić jakiegoś sensownego drona z kamerką, którym dziecko się pobawi na dworzu dłużej niż dwa dni (tzn. da rade nim sterować i się nie od razu nie rozpadnie)?

E:
                      Np. czy kupowanie czegoś w tym stylu ma sens czy to strata pieniędzy:
                      https://mediamarkt.pl/foto-i-kamery/...n-2-0-urc-1312
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Braciaka syn potrzebuję szybkiej rehabilitacji. Jeśli ktoś z was może pomóc to będę wdzięczny

https://pomagam.pl/fg4k8ep4
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jakby ktoś miał bluzę Glorya "Urodzony Warszawiak" rozmiar M/L i chciał sprzedać - poproszę o wiadomość
                          Ostatnio edytowany przez gt_man; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• https://sklep.legia.com/lifestyle/me...zimierz-deyna/
                            Ktoś sie orientuje czy dostepna jest w sklepach Marki, Janki koszulka w rozm L?
                            edit:
                            znalazlem numery tel, niestety nie ma
                            Ostatnio edytowany przez Brylancik; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Szukam jakiegoś solidnego zestawu żołnierzyków dla 7-latka.
                              2 armie, opcjonalnie jakieś pojazdy.
                              Ważna jest solidność wykonania.

Macie jakieś sprawdzone produkty?

Komentarz

• sprzedam nówkę sztukę

https://m.ceneo.pl/83747398
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X