Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Do oddania mam dużą paczkę pieluch ( Pampers active baby ) o rozmiarze 3 ( 6-10 kg ). Paczka jest otwarta i znajdują się w niej też pieluszki innych marek ( Lupilo, Dady ) więc jest tam koło 90 sztuk.
    Nasz malec szybko przeskoczył w 4-ki.
    Odbiór możliwy od czwartku na Jelonkach, priv

Komentarz

• Aaaaaa papugę z osprzętem w Warszawie stacjonarnie kupię.
      Gdzie najlepiej?

(chodzi o ptaszydło, a nie prawnika)
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Pany taka sprawa, może ktoś miał coś w podobie.

Złażę rano o 5 do fury aby udać się do arbajtu. Kołó mojego samochodu psiarnia i laweta z furą sąsiada, który stał przede mną.
        Okazało się, że w nocy ktoś nam przykurwił w samchody od boku. Ja na szczęście tylko zderzak i trochę lampa, sąsiad koło jakieś wywinięte, zjechało jak wyżej na lawecie. Co dziwne od strony gdzie mamy szkodę jest trawnik, dalej chodnik, trawnik, ścieżka rowerowa, trawnik i ulica
        Sprawcy oczywiście brak.
        Psy były akurat w trakcie pisania kwitów z sąsiadem to dałem tylko dowód, oni mi numer ichniejszy sprawy i mówią, żeby do ubezpieczyciela iść swojego i pójdzie z UFG.
        Zgłosiłem przez telefon, jutro przyjdzie jakiś tam rzeczoznawca i pytanie mam co dalej?
        Ja bym najchętniej oddał do ASO niech robią, dadzą zastępczaka i niech się buja ASO i ubezpieczyciel między sobą.
        Da radę taki myk zrobić? Czy przez to że brak sprawcy to będę się z tym 7 lat pierdolić?
        q[-_-]p

Komentarz

• A masz AC? Jak tak, to będziesz musiał zrobić z Autocasco, tak jak w przypadku szkody z własnej winy, i w momencie poniesienia straty czyli wyższa składka z powodu szkody, będziesz mógł wystąpić do UFG o pokrycie strat, czyli utraty zniżek w ubezpieczeniu.
          Właśnie wałkuję temat szkody, przy braku OC sprawcy ( sprawca znany). A że auto mamy firmowe, to jeszcze VAT do zapłaty.
          You'll take my life but I'll take yours too
          You'll fire your musket but I'll run you through
          So when you're waiting for the next attack
          You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Brak AC.
            q[-_-]p

Komentarz

• No to będziesz mógł likwidować szkodę chyba normalnie, tylko koszt będzie pokrywamy z FUG ale jak dokładnie to dopytaj likwidatora swojego. Podejrzewam, że ubezpieczyciel spokojnie pójdzie w ASO.
              You'll take my life but I'll take yours too
              You'll fire your musket but I'll run you through
              So when you're waiting for the next attack
              You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Rzeczoznawca wycenił na 1518,83 zł

Właśnie mam sprzeczne informacje o tym UFG
                q[-_-]p

Komentarz

• Jak wygląda odbiór nagrody za Legiony, już po jej wybraniu? Po jakim czasie ktoś się kontaktuje? Wybrałem zniżkę do sklepu, bodaj ze 2 dni po tym jak ogłoszono, że już można nagrody odbierać i dalej nie mam żadnej informacji.
                  "(...) dzień spędzają głównie na wypoczywaniu w kryjówce, a polują przede wszystkim w nocy (...)"

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                    Aaaaaa papugę z osprzętem w Warszawie stacjonarnie kupię.
                    Gdzie najlepiej?

(chodzi o ptaszydło, a nie prawnika)
                    Jest sklep z papugami na Czerniakowskiej w stronę Wilanowa zaraz za Orlenem przed Bartycka po prawej stronie.
                    Koleś nawet jakieś filmy kręci.o papugach.
                    Kupisz małe nimfy czy faliste ale też duże papugi za kilka tysi

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Zamieszczone przez Lynx Zobacz posta
                      Jak wygląda odbiór nagrody za Legiony, już po jej wybraniu? Po jakim czasie ktoś się kontaktuje? Wybrałem zniżkę do sklepu, bodaj ze 2 dni po tym jak ogłoszono, że już można nagrody odbierać i dalej nie mam żadnej informacji.
                      Mam tak samo. Zapewne trzeba się przypomnieć.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Navi Zobacz posta
                        Jest sklep z papugami na Czerniakowskiej w stronę Wilanowa zaraz za Orlenem przed Bartycka po prawej stronie.
                        Koleś nawet jakieś filmy kręci.o papugach.
                        Kupisz małe nimfy czy faliste ale też duże papugi za kilka tysi

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
                        Dzięki, właśnie gdzies o nim słyszałem.

Syn wymyślił sobie żako, ja zobaczyłem cenę i skończy się na nimfie

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Sprzedam nowe koszulki Legijne w rozmiarze XL, w folii. Legia Ponad Każdym od NS oraz Z ojca na syna Legijna rodzina. Obie po 40PLN. Jakby co priv, mogę podesłać zdjęcia.
                          "Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu,skoro ty masz gdzieś to co MY mamy w sercu"

Komentarz

• Edit no i wszystko sprzedane.
                            Ostatnio edytowany przez Bootleg; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• this is a useful post if you want to convert youtube videos to mp3, AVI, WAV free and download easily.
                              youtube to mp3 converter
                              YouTube to WAV Converter
                              YouTube to AVI Converter
                              Convert and Download MP3 files from your local device video in 30 seconds or less with our reliable and free YouTube MP3 converter.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Dzięki, właśnie gdzies o nim słyszałem.

Syn wymyślił sobie żako, ja zobaczyłem cenę i skończy się na nimfie
                                Kurde, jak się zorientowałem ile z taką oswojoną papugą jest zachodu, to chyba nastąpi zmiana koncepcji.

Więc teraz inne pytanie: jakiś dobrze zaopatrzony sklep z płazami i gadami ktoś poleci?

Komentarz

Pracuję...
                                X