Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kolega prawdopodobnie zostawił wczoraj na Żylecie czarną kurtkę adidasa z kapturem, ze złotym znaczkiem i złotymi paskami na rękawach. Gdyby ktoś coś, to proszę o kontakt.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Sprzedam dwie koszulki. Obie dostałem w prezencie kilka lat temu, noszone ze 2 razy. Resztę czasu, aż do wczoraj, leżały nieużywane w szafie. Stan bardzo dobry, rozmiar L. Cena to 35zł za sztukę.

1. Glorya "Made in Warsaw"

2. "Warsaw Fans" ze sklepu Żyleta

Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Którędy lepiej do Sandomierza z Bemowa?
        Wariant A: S8 / 7 aż do Suchedniowa po czym skręcić w E77 i dalej przez Michniow, Bodzentyn i Nowa Słupie aż do celu.
        Czy: wariant B: że początek podobny ale w Jedlance odbijamy w lewo dalej 7; 9; 12 aż do Zwolenia i w lewo 79 przez Lipsko, Ożarów.
        Wiem, że opcją numer 2 jedzie się wolniej, ale za to mniej km. Pytanie którędy wygodniej jak się wyjeżdża o 9 rano?
        Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Komentarz

• Sprzedam 3 mleka modyfikowane po 400g, data ważności to październik 2020.
          nestle nan optipro 1 ha - 15 zl mam jedną sztuke
          Bebilon pepti dha 2 - 20 zł za jedno, mam dwie sztuki.
          Ewentualnie wszystkie oddam za 50 zł
          Odbiór osobisty na Bemowie albo w weekend na Grochowie.

Komentarz

• Cześć Wszystkim, mam do sprzedania męską kurtkę przeciwdeszczową Helly Hansen Dubliner, kolor Navy (ciemny granat, niemal czarna), rozmiar XL.
            Wymiary - długość 78cm, długość rękawa 69 cm, szerokość pleców 66cm, w ramionach 52 cm.
            Nówka sztuka, nie śmigana, z metkami, dla mnie po prostu nieco za duża. Poniżej linki do obejrzenia kurtki.

380 zł, możliwy odbiór osobisty Warszawa, najchętniej Ursynów/Mokotów lub po 1 linii metra, kontakt priv

https://modivo.pl/helly-hansen-kurtk...4aAmE2EALw_wcB

Komentarz

• Poszukuje namiaru na kogoś kto odzyska dane (zdjęcia, notatki, dane z aplikacji) z telefonu i przeniesie je na nowy lub chociaż pendriva. Problem polega na tym, że w starym telefonie nie działa ekran oraz prawdopodobnie telefon się wyłączył i nie chce włączyć. Wcześniej coś tam pikał czy wibrował, teraz już cisza. Jest w internecie kilku magików, ale może macie kogoś do polecenia lub tutaj ktoś taki jest. Ktoś miał z tym styczność, da się rzeczywiście to zrobić i w jakiej cenie?
              Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Jest na Forum ktoś z Hestia ?
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Witam wszystkich. Poszukuje bluzy w której Król Artur był obecny na Ibrox. Pozdrawiam!

Komentarz

• Mam pełną świadomość, że każda dobra ekipa budowlano-wykończeniowa jest zajęta i ma kalendarz zapisany w całości, ale może ktoś by znał kogoś godnego polecenia do małej roboty hydraulicznej w postaci przeciekającej kabiny prysznicowej. Powiat WZ - okolice Borzęcina. Poproszę o PW lub tu

Komentarz

• Szukam rzadkich szali Pogonii Szczecin. Info priv

Komentarz

• Czy mógłby ktoś podrzucić szablony z prawidłowym układem barw?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tadek Zobacz posta
                          Czy mógłby ktoś podrzucić szablony z prawidłowym układem barw?
                          Lap

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zapraszam zajęcia angielskiego
                            Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu poparte życiem w anglojęzycznym kraju.
                            Oferuję:
                            - Pomoc w przygotowaniu do egzaminów(8 klasa, matura, FCE, CAE) i bieżącej nauce
                            - Konwersacje
                            - Lekcje „Business English”
                            - Zajęcie w firmach

Zapraszam na priv
                            Ostatnio edytowany przez Numer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Czy ktoś z forumki posiada namiar na sprawdzone "kolekcjonerskie" dokumenty? konkretnie potrzebuję świadectwo maturalne oczywiście do celów własnych ale żeby chociaż zwykły laik nie rozkminił że to podróbka.

może być priv, ogromne dzięki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
                                Lap

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
                                dzięki bardzo!

Komentarz

Pracuję...
                                X