Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kolega prawdopodobnie zostawił wczoraj na Żylecie czarną kurtkę adidasa z kapturem, ze złotym znaczkiem i złotymi paskami na rękawach. Gdyby ktoś coś, to proszę o kontakt.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Sprzedam dwie koszulki. Obie dostałem w prezencie kilka lat temu, noszone ze 2 razy. Resztę czasu, aż do wczoraj, leżały nieużywane w szafie. Stan bardzo dobry, rozmiar L. Cena to 35zł za sztukę.

1. Glorya "Made in Warsaw"

2. "Warsaw Fans" ze sklepu Żyleta

Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Którędy lepiej do Sandomierza z Bemowa?
        Wariant A: S8 / 7 aż do Suchedniowa po czym skręcić w E77 i dalej przez Michniow, Bodzentyn i Nowa Słupie aż do celu.
        Czy: wariant B: że początek podobny ale w Jedlance odbijamy w lewo dalej 7; 9; 12 aż do Zwolenia i w lewo 79 przez Lipsko, Ożarów.
        Wiem, że opcją numer 2 jedzie się wolniej, ale za to mniej km. Pytanie którędy wygodniej jak się wyjeżdża o 9 rano?
        Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Komentarz

• Sprzedam 3 mleka modyfikowane po 400g, data ważności to październik 2020.
          nestle nan optipro 1 ha - 15 zl mam jedną sztuke
          Bebilon pepti dha 2 - 20 zł za jedno, mam dwie sztuki.
          Ewentualnie wszystkie oddam za 50 zł
          Odbiór osobisty na Bemowie albo w weekend na Grochowie.

Komentarz

• Cześć Wszystkim, mam do sprzedania męską kurtkę przeciwdeszczową Helly Hansen Dubliner, kolor Navy (ciemny granat, niemal czarna), rozmiar XL.
            Wymiary - długość 78cm, długość rękawa 69 cm, szerokość pleców 66cm, w ramionach 52 cm.
            Nówka sztuka, nie śmigana, z metkami, dla mnie po prostu nieco za duża. Poniżej linki do obejrzenia kurtki.

380 zł, możliwy odbiór osobisty Warszawa, najchętniej Ursynów/Mokotów lub po 1 linii metra, kontakt priv

https://modivo.pl/helly-hansen-kurtk...4aAmE2EALw_wcB

Komentarz

• Poszukuje namiaru na kogoś kto odzyska dane (zdjęcia, notatki, dane z aplikacji) z telefonu i przeniesie je na nowy lub chociaż pendriva. Problem polega na tym, że w starym telefonie nie działa ekran oraz prawdopodobnie telefon się wyłączył i nie chce włączyć. Wcześniej coś tam pikał czy wibrował, teraz już cisza. Jest w internecie kilku magików, ale może macie kogoś do polecenia lub tutaj ktoś taki jest. Ktoś miał z tym styczność, da się rzeczywiście to zrobić i w jakiej cenie?
              Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Jest na Forum ktoś z Hestia ?
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                X